Дивіться The Game Awards 2017 прямо тут, 7 грудня

Шоу нагород за відеоігри, створене і проведене Джеффом Кіглі, під стислою назвою The Game Awards, швидко стало однією з найбільш визнаних та зіркових галузевих подій за свою коротку історію. Четверте щорічне шоу має відбутися в ніч на четвер, 7 грудня, у театрі Microsoft у Лос-Анджелесі. Будьте впевнені, вам не потрібно бути присутнім, щоб взяти участь у акції. Ось як дивитись і чого очікувати від The ​​Game Awards.

Як дивитись

Як ми вже згадували, The Game Awards стали неймовірно популярними за короткий проміжок часу, і це представлено її опціями потокового передавання. Вже другий рік поспіль Twitter буде транслювати трансляцію шоу у всьому світі. Двогодинне вручення нагород стартує о 17:30. PT. Поряд із потоком, Twitter матиме опитування користувачів, прямі коментарі та постійні оновлення. Щоб стати частиною розмови, Twitter також надасть користувачам, які твітують, використовуючи хештег #TheGameAwards, спеціальний смайлик для події.

Крім Twitter, шоу також буде розміщено на інших потокових сервісах, включаючи YouTube та Twitch. Ви можете побачити потік YouTube безпосередньо над цим дописом.

Чого очікувати

Game Awards має 29 різних категорій нагород, кожна з яких має п’ять-шість номінантів на загальну кількість 102 ігор та людей, які нагороджуються. Звичайно, багатьом буде цікаво побачити, яка гра приносить нагороди за «гру року». У той час, який за деякий час легко став одним із найкращих років для ігор, цю нагороду, можливо, напрочуд легко передбачити. Персона 5, PlayerUnknown’s Battlegrounds, і Horizon Zero Dawn всі виявилися критичними та комерційними хітами, але важко побачити, щоб будь-яка з цих ігор стала кращою Легенда про Зельду: Подих дикої природи або Супер Маріо Одісея.

Ти маєш право довести, що ми помиляємось, оскільки ти можеш проголосувати за своїх фаворитів у кожній з категорій нагород через сайт The Game Awards, через месенджер Facebook та Твіттери.

Будь ласка, проголосуйте за Кубок за “найкращий художній напрямок” та “найкращий партитур / музика”.

Окрім святкування найкращих ігор року, також очікуйте нової інформації щодо майбутніх ігор. На шоу 2016 року легендарний розробник ігор Хідео Кодзіма продемонстрував новий трейлер свого таємничого і захоплюючого майбутнього заголовка Смерть на мелі. Він також виступить на виставці цього року разом із зіркою Норманом Рідусом та творчим співробітником Гільєрмо дель Торо.

Останні повідомлення