Як виправити запущений унітаз

як виправити біг туалету їдять людину

Гей, ваш туалет працює? Ну, краще піди ловити! Ха, це якийсь старомодний туалетний гумор для вас, читачі. У будь-якому випадку, серйозно, ваш туалет працює? Гаразд, давайте це виправляти. Зрештою, запущений туалет не просто дратує, він ще й вживає у вас рахунок за воду.

По-перше, зніміть кришку з бака вашого туалету, щоб ви могли побачити, в чому справа. Усі унітази зсередини майже однакові. Можливо, є кілька незначних відмінностей, але все це косметичні засоби. Коли ви відкриєте бак і заглянете всередину, ви побачите, що рукоятка керує важелем, який прикріплений до ланцюга або підйомного штока, який, у свою чергу, з'єднаний з гумовим заслінкою внизу резервуара. При натисканні на рукоятку важіль піднімається, що підтягує заслінку. Ось так вода потрапляє з бака в чашу. Нижче наведена зручна схема, яка показує, як працює ваш туалет.

shutterstock_159591218

Зазвичай причину біди в туалеті виявляють заслінкою. Якщо він не повністю закритий, резервуар більше не заповнюватиметься, тож протягніть руку і закрийте заслінку, натиснувши на неї. Це повинно зробити трюк: бак заповниться, а ваш туалет буде сидіти на місці.

Однак іноді це не робить фокусу. Якщо цього не сталося, у вашому туалеті можуть бути проблеми з ватерлінією. Якщо вода не заповнюється до ватерлінії резервуара, перевірте водяний клапан (розташований за резервуаром), щоб переконатись, що він повністю включений. Якщо ні, зробіть це. Вода повинна починати наповнюватися до ватерлінії. Зараз, якщощо не працює, возитися з поплавцем і заповнювальним клапаном. Ці два апарати працюють разом: Коли рівень води в резервуарі падає, поплавок також опускається вниз, і коли він повністю опускається, це дає можливість заповнити клапану зрозуміти, що пора випускати більше води в резервуар. Поплавок піднімається з рівнем води, і як тільки досягається ватерлінія, поплавок каже заповнювальному клапану припинити перекачування води. Регулювання положення поплавця повинно зупинити ваш біговий унітаз.

Якщо все вищезазначене не дає змоги виправити ваш запущений унітаз, то у вас справді стійкий унітаз, і вам слід просто розбити його кувалдою та придбати новий, або, можливо, звернутися за професійною допомогою.

Останні повідомлення