Поширені проблеми Google Meet та способи їх усунення

Google Meet став одним із стандартних рішень для відеоконференцій, незалежно від того, приєднуєтесь ви до ділової зустрічі чи спілкуєтесь із друзями та родиною. Однак, як і всі інші програми, Google Meet не є досконалим, і на цьому шляху ви можете зіткнутися з кількома проблемами. Якщо у вас проблеми з цим, цей посібник пропонується, щоб допомогти вам відновити роботу і працювати якомога безболісніше.

Окрім того, обов’язково ознайомтесь із цими фантастичними порадами та підказками для наступного відеодзвінка Google Meet - вони можуть підняти вашу подію на абсолютно новий рівень.

Проблема. Не вдається приєднатися до зустрічі або розпочати її

Якщо у вас виникли проблеми з приєднанням до існуючої відеозустрічі Google Meet або створенням нової зустрічі, спочатку переконайтеся, що ви ввійшли в обліковий запис Google або G Suite - це можна зробити, відвідавши веб-сайт Google, а потім клацнувши синій Увійти кнопку. Якщо ви користуєтеся G Suite, можливо, вам доведеться звернутися до свого адміністратора, щоб переконатися, що Google Meet увімкнено для вашої організації на Консолі адміністратора Google.

Випуск: Для наради не передбачено набір номера

В даний час лише користувачі G Suite отримують доступ до номера набраного номера, що дозволяє учасникам зустрічі брати участь у зустрічі за допомогою свого телефону. Крім того, хоча США підтримують функцію набору номера, не всі країни світу включені. Зверніться до Google, щоб переконатися, що ваша країна підтримує функцію набору номера.

Помилка: освітні користувачі не можуть приєднуватися за межами домену

Якщо ви використовуєте обліковий запис користувача G Suite Education або G Suite Enterprise for Education, існує відома помилка, при якій творець наради повинен бути присутнім, щоб схвалити або відхилити запити на приєднання поза межами домену. Як результат, сторінка "Запросити приєднатися" вийде з ладу. Поки ця проблема не буде вирішена, найкращим рішенням буде забезпечити, щоб творець наради залишався на виклику, поки не будуть присутні всі учасники із зовнішніми електронними адресами.

Google Meet

Проблема: Ваша зустріч виявляється насиченою

Якщо ви більше не можете додавати на зустріч додаткових людей, можливо, ви досягли ліміту для своєї підписки. Особисті облікові записи Google та G Suite Basic мають обмеження до 100 учасників. Облікові записи G Suite Education можуть містити до 100 учасників, тоді як облікові записи Business та Essentials можуть містити до 150 учасників. Для корпоративних клієнтів Google Meet може підтримувати максимум 250 учасників.

Проблема: Вашій камері чи мікрофону відмовлено у доступі

Коли ви вперше приєднуєтесь до конференції Google Meet, система запитає дозволу на використання вашої камери та мікрофона. Якщо ви випадково відмовили системі, ви можете змінити свою відповідь, виконавши наведені нижче кроки:

Крок 1: Відвідайте веб-сайт Google Meet, бажано за допомогою Google Chrome.

Крок 2: Клацніть на Нова зустріч , а потім виберіть Почніть миттєву зустріч зі спливаючого меню.

Крок 3: В адресному рядку Chrome натисніть Камера заблокована значок (маленька камера з червоним X).

Крок 4: Клацніть Завжди дозволяйте //meet.google.com отримувати доступ до камери та мікрофона.

Крок 5: Клацніть Готово. Оновіть веб-сторінку, щоб побачити, що вашій камері та мікрофону надано доступ і вони зараз працюють.

Проблема: Люди не бачать вашу камеру, коли працюють на MacOS

У останніх версіях MacOS (Mojave та пізніших версій) вам потрібно дозволити Chrome або Firefox використовувати вашу веб-камеру. Це міра безпеки, яка гарантує, що жодна незатверджена програма не використовує вашу веб-камеру або мікрофон, коли не повинна.

Примітка: Перш ніж виконувати ці кроки, переконайтесь, що ваша камера підключена правильно. Якщо ви можете отримати доступ до веб-камери в інших програмах, таких як FaceTime або Photobooth, продовжуйте.

Крок 1: Клацніть на Яблуко у верхньому лівому куті екрана.

Крок 2: Виберіть СистемаПреференції.

Крок 3: Виберіть Безпека та конфіденційність налаштування.

Крок 4: Виберіть Конфіденційність >Камера.

Крок 5: Переконайтеся, що Google Chrome або Firefox мають галочку поруч.

Примітка. Ви можете виконати ці самі дії, якщо ваш мікрофон відмовлено. Під час кроку 4 виберіть Мікрофон замість Камера варіант.

Помилка: спадні меню не відображатимуться під час спільного використання екрана

Наразі команда Google знає, що коли ви ділитеся вікном у Google Meet, спадні меню не відображатимуться. Якщо вам потрібні випадаючі меню, найкращим варіантом на даний момент є спільний доступ до всього екрана, а не до певного вікна.

Проблема: неможливо представити на MacOS

З останньою версією MacOS (Catalina) вам потрібно дозволити браузеру записувати ваш екран перед презентацією. Щоб увімкнути цю опцію через Системні налаштування , виконайте такі дії:

Крок 1: Клацніть на Яблуко у верхньому лівому куті екрана.

Крок 2: Виберіть Системні налаштування.

Крок 3: Виберіть Безпека та конфіденційність налаштування.

Крок 4: Виберіть Конфіденційність.

Крок 5: Виберіть Запис на екрані.

Крок 6: Переконайтеся, що Google Chrome або Firefox мають галочку поруч.

Проблема: Низька якість відео під час дзвінка

Кілька різних факторів можуть вплинути на якість вашого відеодзвінка. Для початку переконайтеся, що ви використовуєте веб-камеру високої чіткості від перевіреного виробника. (Якщо у вас немає чудової веб-камери, ми не можемо багато чого зробити.) Крім того, переконайтесь, що мережа, у якій ви перебуваєте, високошвидкісна і може підтримувати дзвінок. Якщо проблеми все ще виникають, спробуйте закрити інші вкладки браузера та програми, які, можливо, використовують ресурси. Нарешті, якщо ви використовуєте VPN, спробуйте від’єднатися від неї, оскільки це може уповільнювати ваше з’єднання.

Глюк: Google Meet повністю недоступний

Можливо, у Google виникають проблеми зі службою Meet. Ви можете відвідати інформаційну панель стану G Suite, щоб побачити більше інформації. Зелений значок поруч із Meet відображає, що все працює як слід, тоді як жовтий або червоний значок позначатиме проблему, яка може пояснити, чому ви не можете підключитися в даний момент.

Збільшити Збільшити

Проблема: Не вдається відкрити Google Meet на мобільних пристроях

Переконайтеся, що ваша версія Google Meet оновлена, відвідавши Play Store на пристроях Android або App Store на пристроях iOS. Версії Google Meet підтримуються лише протягом шести місяців, і старіші версії програми можуть перестати працювати належним чином. Або ж видаліть програму, а потім переінсталюйте її з відповідного магазину програм вашого мобільного пристрою.

Глюк: Неможливо запланувати зустрічі на весь день

Якщо ви вибираєте зону координованого універсального часу (UTC), помилка не дозволить запланувати зустріч на весь день. Щоб вирішити проблему, замість того, щоб вибрати Весь день під час планування наради вручну заплануйте подію на 24 години за допомогою спадного меню Час і Dїли коробки.

Останні повідомлення