Третя ніч Демократичної національної конвенції 2020 року: Як дивитись онлайн

ТЕКСТ ЙДЕ ТУТ (PAS

Середа - це третій день Демократичного національного з’їзду (DNC), і на ніч у нас є багато запасів.

Демократична національна конвенція 2020 року транслює в прямому ефірі в Інтернеті, і ви можете дивитись на своєму комп’ютері, телефоні чи смарт-телевізорі безкоштовно. Основна конвенційна програма триває з 18:00. до 20:00 PT щоночі.

Ось усе, що вам потрібно знати про програмування в середу ввечері, зокрема про те, як дивитись Національний з’їзд Демократичної партії в Інтернеті.

DemConvention / Flickr

Як дивитись Демократичну конвенцію в Інтернеті

З'їзд транслюється на офіційному веб-сайті DNC щовечора. Ви також можете переглянути з'їзд на NBC, ABC та CBS, а також на сторінках DNC у соціальних мережах, таких як Facebook, Twitter, Twitch та YouTube. Ми також розмістили пряму трансляцію конвенції у верхній частині цієї публікації.

Де відбувається Демократичний з'їзд?

Хоча Конвенція здебільшого відбувається практично через пандемію коронавірусу, вона офіційно проводиться у Вісконсинському центрі в Мілуокі.

Хто такі спікери DNC у середу?

Кожен день конгресу має свою тему, а тема в середу - "Більш досконалий союз".

До складу середи входять сенатор Елізабет Уоррен (штат Массачусетс), спікер палати парламенту Ненсі Пелосі (штат Каліфорнія), колишній держсекретар Хіларі Клінтон, губернатор штату Вісконсин Тоні Еверс, губернатор штату Нью-Мексико Мішель Лужан Гришем, колишня республіка Арізони Габріель Гіфордс , Сенатор від Каліфорнії (і кандидат, який працює на посаді Байдена) Камала Гарріс та колишній президент Барак Обама. Також відбудуться музичні виступи Біллі Ейліш та Дженніфер Хадсон.

Харріс офіційно прийме кандидатуру на посаду віце-президента в середу ввечері.

Як дивитись Демократичний національний з’їзд, якщо ви пропустили його в прямому ефірі

Якщо ви пропустили DNC у понеділок або вівторок, ви можете переглянути весь потік на сторінках DNC на YouTube та Facebook. ТЕ ЦЕ В ЛІВОМУ ЛІВОМУ КУТКУ В ЦІЙ КОРОБКІ

Останні повідомлення