Інструкції: підключіть iPhone до ноутбука

На сьогоднішній день кожен користувач iPhone охоче придивлявся до характеристик майбутньої операційної системи 3.0 і пускав думки над майбутнім. Але хто може чекати, поки дерева зазеленіють і квіти зацвітуть, поки Apple витягне його з бета-версії для випуску цього літа?

На щастя, одна з найочікуваніших функцій телефону - модем - тепер доступна з невеликим порушенням ваших Умов використання. Круто з поворотом на темну сторону? Прочитайте швидке та брудне рішення.

Перебор

По-перше, вам потрібно зробити джейлбрейк вашого iPhone. На відміну від розблокування, яке дозволяє використовувати телефон у будь-якій мережі GSM, джейлбрейк дозволяє запускати додатки, що не належать Apple. Два найпопулярніші інструменти для цього - QuickPWN та PwnageTool. QuickPWN - менш потужний, але простіший варіант. Це дозволить вам здійснити джейлбрейк наявної прошивки на вашому телефоні без необхідності стирати всі ваші програми. PwnageTool надасть вам більше можливостей для втечі з в'язниці, але також знищить усі ваші програми та інші дані в процесі, роблячи його більш складною установкою. Залежно від того, яким ви користуєтесь, вам потрібно буде уважно прочитати інструкції, оскільки точні процедури залежать від того, який телефон у вас є, і якої версії прошивки.

QuickPWN

QuickPWN

Здійснюючи свою свободу

Завантаживши свіжо розбитий iPhone, ви помітите дві нові програми: Cydia та Installer. В основному це дві різні заміни App Store за замовчуванням App Store. Обидва вони обслуговують лише розблоковані програми, включаючи ту, яку ви хочете, яка називається PDAnet. В основному це програмне забезпечення, яке перетворює ваш iPhone на маршрутизатор Wi-Fi. Відкрийте Cydia, знайдіть PDAnet і встановіть його так само, як і у звичайному додатку.

PDAnet

Ви нарешті готові торкнутися доступу iPhone до Інтернету з iPhone. Спочатку створіть спеціальну мережу на своєму ноутбуці. Якщо ви не знаєте як, ось посібники для OS X, Windows XP та Windows Vista. Пароль необов’язковий, але якщо ви знаходитесь у громадському місці, то було б розумно використати його. Підключіться до свого ноутбука з iPhone за допомогою звичайної панелі керування Wi-Fi, а потім відкрийте PDAnet. Натисніть кнопку, щоб увімкнути режим маршрутизатора, і ви повинні бути готові!

Apple iPhone і MacBook Pro

Слово попередження

Перш ніж почати завантажувати ігри, фільми високої чіткості та фотогалереї на свій ноутбук, майте на увазі, що AT&T наразі не дозволяє вам прив’язувати iPhone, тому вам доведеться тримати розумне використання даних, або компанія може зрозуміти, що ви прив'язуєш. Імовірно, необмежений тарифний план AT&T має 5 ГБ "м'якого ліміту", що означає, що ви можете збільшити цю суму без проблем, але AT&T може позначити ваш обліковий запис і вивчити використання даних, якщо ви перейдете вище. Порушення (наприклад, модем) можуть призвести до величезної плати, тому наша порада полягає в тому, щоб використовувати його економно для серфінгу та обміну миттєвими повідомленнями, і уникайте завантаження всіх разом, якщо можете.

Подібним чином джейлбрейк iPhone не дозволяється Apple, тому, коли виходять нові оновлення мікропрограми, можливо, вам доведеться повернутися до кошерної інсталяції, щоб отримати його, а потім почекайте, поки одна з різних команд розробників випустить новий джейлбрейк для цієї версії . Якщо ви намагаєтесь оновити розбитий телефон, іноді ви навіть можете спричинити серйозні помилки, тому майте на увазі, що коли ви більше не маєте законних прав, вам потрібно буде бути обережнішим і, можливо, почитати, перш ніж переходити до останніх оновлень.

Останні повідомлення