Як технології та електромобілі перетворять Volkswagen

Офіційні кадри Volkswagen ID Vizzion Концепція візуалізації Volkswagen ID Vizzion

У 2016 році Volkswagen створив сім'ю футуристичних концепт-карів на ім'я I.D. Ми вперше побачили хетчбек розміром з Гольф, за ним слідував кросовер із швидкісною лінією даху, сучасна інтерпретація емблематичного автобуса із заднім двигуном та седан високого класу, який незабаром сяде на вершину лінійки компанії - вгору. За винятком R, гоночного автомобіля, розробленого для Pikes Peak, кожен ID їде на модульній платформі під назвою MEB.

“Є справжній ринок електричних автомобілів. Нам просто потрібно зрозуміти, що хочуть бачити клієнти », - сказав Крістіан Сенгер, керівник відділу електронної мобільності Volkswagen, Digital Trends. Яскравим прикладом він назвав Норвегію, де 30 відсотків нових автомобілів працюють на електроенергії.

«Субсидії - це не все. Ми сподіваємось, що все ще доступні деякі програми підтримки, але бізнес-підґрунтя не базується на цьому ".

MEB дозволить Volkswagen експериментувати з різними типами електромобілів і подивитися, що працює. Він є достатньо гнучким, щоб підкріпити будь-що з ID. хетчбек до Vizzion, який приблизно такий же великий, як величезний A8 від Audi.

І.Д. Кам’яні поїздки на посиленій еволюції платформи MEB Volkswagen також може використовувати для створення семимісного позашляховика в дусі Атласу.

В останні роки державні стимули стимулювали продажі електричних та гібридних автомобілів на ключових ринках, таких як Європа та США. Багато автовиробників несамовито надсилали сигнали SOS минулого року, коли американський уряд оголосив, що може закінчити програму стимулювання, оскільки вони побоювалися, що продажі почнуть вільне падіння. Volkswagen не робить ставку на стимули, щоб зробити свої електромобілі популярними.

«Субсидії - це не все. Ми сподіваємось, що все ще доступні деякі програми підтримки, але бізнес-кейс не спирається на це. Уявіть, коли Volkswagen каже, що ми плануємо будувати мільйон електромобілів на рік; це розмір деяких виробників. Чи можете ви створити бізнес на основі отримання субсидій або довіри до програм державної підтримки? Ні в якому разі - ти б убив себе, - сказав Сенгер.

volkswagen i d r ev pikes peak rg id на треку 2Volkswagen I.D. Р.Volkswagen I.D. Р.Volkswagen I.D. Р.

Інженери також не замикаються на одному типі комірок. Найяскравіші уми в автомобільній промисловості погоджуються, що літій-іонні акумуляторні батареї будуть живити електромобілі в найближчому майбутньому, але ці самі розуми також наполегливо працюють, щоб зробити твердотільні акумулятори реальністю.

Теоретично MEB сумісний з різними типами акумуляторів, доки основний розмір упаковки залишається незмінним. Він також готовий до автономної їзди, незалежно від того, прибуде п’ятий рівень у 2025 або 2050 році. Інженери залишили на платформі достатньо місця для встановлення величезних ЕБУ, необхідних для програмування автомобіля, який сам рухається.

Інженери залишили простір на платформі MEB для встановлення величезних ЕБУ, необхідних для програмування автомобіля, який рухається сам.

На сьогоднішній день чітка сімейна схожість пов’язала всі концепції - навіть R, незважаючи на те, що це одноразова модель, яка не розділяє жодних частин зі своїми більш приземленими братами та сестрами. Деякі дизайнерські підказки дозволять перейти від концепції до виробництва, але кінцеві вироби можуть виглядати інакше, ніж дизайнерські дослідження, які попередньо переглядають їх, оскільки стилісти продовжують вносити зміни.

“Більшість І.Д. автомобілі ще не заморозили дизайн. Якщо поглянути на зовнішній вигляд автомобілів за останні півтора року, це була еволюція, і я припускаю, що ми будемо продовжувати оптимізувати мову дизайну », - сказав керівник Volkswagen з Америки Гінріх Вобккен Digital Trends.

Volkswagen почне будувати ID хетчбек - назва, яка може не здійснити перехід до виробництва - в 2019 році. Невдовзі піде Crozz, і його можна буде зібрати на заводі компанії в Чаттанузі, штат Теннессі. Buzz прибуде після переходу десятиліття, а Vizzion завершить першу частину наступу моделі в 2022 році.

Volkswagen Buzz Volkswagen Buzz

Воебкен повідомив, що, як і його конкуренти, Volkswagen розглядає можливість запустити послугу підписки в США. Це варіант, який залишається на столі, але його команда ще не прийняла остаточного рішення. Воебкен, Зенгер та інші особи, які приймають рішення, з якими ми спілкувались, передбачали ID. автомобілі допоможуть перетворити Volkswagen, подібно до того, як це зробив оригінальний Golf, коли взяв естафету в поважного Жука.

«Ми скоротили час розробки. Це чотирирічна програма. Ми розробляємо нову платформу, новий силовий агрегат та нову електроніку. Зазвичай ви все це не поєднуєте. Для того, щоб реально відтворити Volkswagen, ми вирішили зробити все разом », - підсумував Сенгер.

Останні повідомлення