Як перетворити свій смартфон на 3D-голограмний проектор

Я терпляче чекав на перший смартфон, який може проеціювати голограмні зображення, але, мабуть, кожен поточний смартфон вже має цю можливість.

Можливо, це не зовсім те, про що ви думаєте, але з кількома основними інструментами та футляром для компакт-дисків ваш телефон в найкоротший термін спроектує зображення. Ці інструкції надані люб’язно від Mrwhosetheboss через YouTube, і це надзвичайно круто.

Що вам знадобиться

  • Футляр для CD
  • Міліметровий папір
  • Стрічка або супер клей
  • Ручка
  • Ножиці
  • Службовий ніж або склоріз

Крок 1

За допомогою ручки та шматка міліметрового паперу зробіть наступну форму ромба і виріжте її ножицями. Розміри повинні бути 1 х 3,5 х 6 см. Ви можете подвоїти або потроїти розміри для кращого ефекту, але зараз це хороший початок.

Smartphone_Hologram_Guide_Screenshot_01ASmartphone_Hologram_Guide_Screenshot_02A

Крок 2

Видаліть краї з будь-якого футляра для компакт-диска. Тільки переконайтеся, що корпус не надто подряпаний, що може вплинути на якість зображення.

Smartphone_Hologram_Guide_Screenshot_03A

Крок 3

Проведіть форму ромба на будь-якій ділі корпусу компакт-диска. За допомогою службового ножа або склоріза обережно виріжте форму ромба. Тепер використовуйте цю першу деталь як шаблон, щоб легко вирізати три додаткові шматки.

Smartphone_Hologram_Guide_Screenshot_04ASmartphone_Hologram_Guide_Screenshot_05A

Крок 4

З'єднайте чотири деталі скотчем або клеєм. Хоча клей надасть вам більш чистого вигляду, рекомендується скотч, оскільки це буде виснажливий процес, щоб клей утримував тонкі краї пластику. Просто обов’язково використовуйте прозору стрічку, щоб вона не спотворювала ефект. Примітка. Один із фрагментів на зображенні нижче трохи поламаний, але це не проблема.

Smartphone_Hologram_Guide_Screenshot_06A

Крок 5

Вимкніть світло та розмістіть екран проектора на своєму смартфоні та завантажте відео з голограмою. Ви можете використовувати це п’ятихвилинне демонстраційне відео тут або шукати „голограмне відео” через Google або YouTube для інших прикладів.

Smartphone_Hologram_Guide_Screenshot_07A

Крок 6

Насолоджуйтесь своїм новим голограмним проектором і вражайте своїх друзів.

Останні повідомлення