Як завантажити відео TikTok

Оскільки доля TikTok наразі невизначена, не дивно, що ви можете зберегти доступ до своїх улюблених відео, на випадок, якщо додаток буде заборонено або змінено в майбутньому. На щастя, існує декілька простих у засвоєнні методів збереження відео TikTok безпосередньо на телефон або інші пристрої. Ось як це робиться і все, що вам потрібно знати про процес.

Подальше читання

  • Найкращі альтернативи TikTok
  • Як користуватися Instagram Reels
  • Що таке TikTok?

Завантажте безпосередньо з програми

Коли ви перебуваєте в програмі TikTok, за кілька секунд ви можете зберегти кілька відео за допомогою вбудованих інструментів. Це автоматично створить відеофайл на вашому пристрої, і це легко зробити.

Крок 1: Під час перегляду відео TikTok покладіть палець на екран і виконайте “довге натискання”, яке вимагає тримати палець на екрані кілька секунд. Це має затемнити відео та відкрити контекстне меню з декількома різними опціями. Однією з перших буде піктограма зі стрілкою з написом Зберегти відео. Виберіть це, і ви зможете розпочати завантаження відео. Рядок виконання внизу екрана заповниться, і ви зможете вибрати Готово після закінчення. Інших кроків не потрібно!

Крок 2: Якщо тривале натискання не працює для вас або, здається, недоступне на вашому пристрої, можна спробувати більш ретельний варіант. Почніть з того, що ви переглянете праворуч меню - те, яке ви завжди хочете приховати, але не можете - під час перегляду відео. Шукайте піктограму зі стрілкою з написом Поділитися, і виберіть його, щоб розпочати.

Крок 3: Тепер на вашому пристрої з’явиться меню спільного доступу з різноманітними параметрами для надсилання відео в різні місця. Це меню буде виглядати по-різному, залежно від того, чи використовуєте ви iOS або Android, але загальний процес повинен бути однаковим. Шукайте варіант завантаження із написом Зберегти, Зберегти відео, або щось подібне. Виберіть це, і відео TikTok тепер слід зберігати безпосередньо на вашому пристрої. Виберіть Готово рухатися далі.

Примітка. Під час цього процесу TikTok запитає дозволу на доступ до програми для фото / відео, якщо ви раніше цього не надавали. TikTok потребує цього дозволу для завантаження відео, тому вам потрібно буде ввімкнути підключення для успішного завантаження.

Завантажте за допомогою сторонніх інструментів

Збереження відео через TikTok швидко, але воно має два помітні мінуси. По-перше, він розміщує водяний знак TikTok у кожному відео, який ви не можете легко видалити. По-друге, творці відео можуть заблокувати свої відео, щоб ніхто не міг зберегти їх за допомогою програми TikTok, тому немає жодних гарантій, що ви зможете завантажити потрібне відео.

На щастя, сторонні програми застосували альтернативу, дозволяючи одночасно завантажувати відео TikTok та видаляти водяний знак. Ось кілька наших улюблених та поради щодо їх використання.

DVDVideoSoft: Цей інструмент Windows є ідеальним рішенням, коли ви хочете завантажити декілька відео TikTok на настільну машину. Він також дуже універсальний і дозволяє зберігати у різноманітних форматах, включаючи MP4, MOV та MP3. Для початку потрібно лише перетягнути URL-адресу TikTok безпосередньо на екран.

MusicallyDown: Ця програма на основі браузера є одним з найшвидших доступних рішень. Просто вставте URL-адресу TikTok у форму та виберіть Завантажити починати. Інструмент автоматично видалить водяний знак, але ви можете зберегти його, якщо хочете. Інструмент є безкоштовним і позбавлений будь-яких обмежень щодо використання, але вам доведеться переходити на веб-сторінку кожного разу, коли ви захочете завантажити відео, що може зайняти трохи часу.

ЕкспертиPHP: Це ще один веб-додаток, який робить завантаження відео TikTok питанням вставлення URL-адреси та натискання Завантажити. Після завершення ви отримаєте можливість завантажити версію відео із водяними або без водяних знаків, і хоча варіантів форматування на вибір немає, завантаження швидкі та надійні.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found