НФЛ скасовує політику соціальних медіа

Угода Verizon NFL FF Свамі / Flickr Ще в жовтні Національна футбольна ліга вирішила розігнати сприйняття "диким заходом" використання соціальних мереж своїми командами, заявивши, що вони можуть бути оштрафовані до 100 000 доларів за розміщення певних типів засобів масової інформації в Інтернеті під час гра. В основному, команди не могли розміщувати будь-який тип засобів масової інформації, який вони придумали самостійно; звичайно, немає прямої трансляції через Перископ тощо. Їм довелося чекати, поки на серверах ліги з’являться “офіційні” ЗМІ.

Ліга давно відома як "Ліга забав" для вболівальників, які скаржились, що вона занадто сувора щодо таких речей, як святкування приземлень та висота шкарпеток, і це рішення нічим не розвіяло цю концепцію. Команди навіть тролірували НФЛ самостійно:

ЕКСКЛЮЗИВНА родзинка вибору Малкольма. #FlyEaglesFly pic.twitter.com/AiP7FYe3Nf

- Філадельфія Іглз (@Eagles) 16 жовтня 2016 р

Прес-секретар Асоціації гравців НФЛ звернув увагу на це:

Ви знаєте, що досягли майже смішного піку, коли команди гойсають до вас носом. #peakridiculous //t.co/kahFUXyFF2

- Джордж Аталла (@GeorgeAtallah) 16 жовтня 2016 р

СЕНСОРНО-КОРИЧНІ! pic.twitter.com/RjRt9DVlpB

- Клівленд Браунс (@Browns) 16 жовтня 2016 р

Тепер НФЛ побачив світ. Yahoo Finance отримала від клубу-члена пам’ятку пам’ятки з детальним оновленням процедурних змін, які набувають чинності одразу. Вони помітно застосовуються до таких іменних платформ, як Twitter, Facebook, Snapchat, Periscope та YouTube.

У записці зазначається, що зміни "узгоджуються з цілями, які ми обговорювали з клубами, включаючи збільшення присутності Ліги та Клубів у соціальних мережах та еволюцію нашої національної та місцевої моделі, одночасно найкраще позиціонуючи НФЛ для досягнення довгострокового успіху". У перекладі це означає, що реакція вболівальників та ЗМІ була надто головним болем, і ліга повинна прийняти ці новомодні речі у соціальних мережах, тому що вони скоро не зникнуть. Зрештою, Twitter веде ігри в прямому ефірі.

Нова оновлена ​​політика також наголошує на "тестовій" угоді між НФЛ і Гіфі. Діючи до червня наступного року, це робить Giphy офіційним GIF-провайдером ліги. Або, як сказав НФЛ у Yahoo Finance, “Джерело високоякісних та справжніх GIF-файлів NFL допоміжних ігор та історичного / знакового вмісту”. НФЛ любить офіційно ліцензовані угоди - шукайте, щоб ця угода залишалася на місці, якщо вона працює безперебійно.

НФЛ також змінив кількість відео, які команда може опублікувати в день гри, з восьми до 16 на платформу. І командам тепер дозволено розміщувати певні типи засобів масової інформації під час “ігрового вікна”, яке починається від початку до закінчення гри. Yahoo Finance заявляє, що вони можуть розміщувати зображення з гри, такі як перерви, побічні постріли, поклонники тощо. TD святкування є нормально, але ніякі кадри у грі не дозволяються. Іншими словами, зоряний новачок «Ковбої» QB Дак Прескотт може забити на п’ять ярдів, але команди можуть показати йому лише підбивання м’яча або проведення певного типу святкування після TD.

Однак TechCrunch зазначає, що «Команди тепер можуть публікувати на Snapchat п’ять« знімків »дій у реальному часі гри. Раніше їм не дозволяли розміщувати жодних знімків. Незалежно від того, навмисне це чи ні, це правило робить Snapchat єдиним місцем, де можна отримати «прямі» кадри ігор поза телевізійною трансляцією або GIF-файлами та відео, створеними самим НФЛ ».

Оскільки ліга мала проблеми з рейтингами телевізорів, їй довелося щось зробити, щоб виправити цю помилку ще пару місяців тому. Трансляція та соціальні медіа - це платформа для сучасних і майбутніх, і НФЛ доведеться довго і наполегливо дивитись, і як її продукт споживається на традиційних обраних платформах, радіо та телебаченні.

Останні повідомлення