Як ми тестуємо пилососи

як ми тестуємо пилососи roomba 980 bedБруд. Пил. Маленькі плями хтозна-чого, що відстежують ваші вихованці, і ви не дуже хочете думати. Незалежно від того, яка бруд ховається на вашому килимі, вам потрібна підла машина, щоб вичистити її з небажаного будинку. І чим краще обладнання, тим чистіше ви залишите той маленький ліс волокон, по якому ходите щодня.

Ось чому ми тестуємо пилососи в Digital Trends, а також безліч інших технологічних пристроїв, які зараз населяють ваш будинок. І не помиляйся, пилососи - це високі технології. Починаючи з цифрових двигунів, керованих процесорами, закінчуючи літій-іонними акумуляторами та світлодіодними фарами, сучасні вакууми ділять з вашим ноутбуком більше ДНК, ніж ви могли б подумати - і ми тестуємо їх так само ретельно. Ось докладніше, як.

Дивитися і відчувати

Вакуум - це не зовсім модна заява, але ніхто не хоче неповторного монстра, схожого на те, що ви його також вкрали в мотелі в 1977 році. Ми суб’єктивно оцінимо зовнішній вигляд вакууму, а також більш практичні міркування, які з цього випливають. Ці пластмасові кожухи збираються зірватися з першого разу, коли їх вдарять? Чи достатньо прокладки навколо основи вакууму, щоб вона не потерла ваші меблі? Чи є зручне місце для обмотування шнура або кнопка для автоматичного намотування?

Вага та маневреність

На відміну від більшості приладів, які ми розглядаємо, пилосос виконує свою роботу в русі - танець кружляючих щетинок, прокатних коліс та муркотіння двигуна. Що робить вагу та портативність великою справою. Сама маса речі - це одне, але рівновага та добре розміщена ручка можуть допомогти сховати її у добре продуманому миючому засобі. Так само можуть рухатися самохідні механізми, які допомагають вакууму повзати туди-сюди без стільки м’язів від вас. Поворотна головка, яку зараз використовують багато вертикальних пилососів, може зробити все можливе для маневрування навколо вузьких місць. Ми будемо розвозити його по кімнатах і пилососити навколо стільців, ніжок столу та інших перешкод, щоб визначити, наскільки спритним може бути вакуум.

Звук

Пилососи гучні. Усі. Не можна уникнути вимовленого VRRRRR що неминуче відбувається від вибивання бруду з килима та всмоктування його через лабіринт труб у запилений циклон. Але деякі гірші за інші: ми оцінимо шум вакууму з висоти середньої людини за допомогою звукоміра, але також суб’єктивно оцінимо, наскільки це дратує - деякі звуки, що пронизують вуха, просто змушують вас порвати волосся більше, ніж на інших. Як голос Френ Дрешер.

Чистяча сила

Зрештою, найважливішою функцією вакууму є очищення, і ми використовуємо еталонний процес, змодельований за тими ж внутрішніми тестами, які виробники вакууму використовують, щоб визначити, яка найкраща робота.

Замість того, щоб вимірювати всмоктування, яке може бути оманливим показником справжньої продуктивності, ми опускаємось і забруднюємось. Буквально. Ми беремо зразки зразків килимів, таких як у вас вдома, і забруднюємо їх брудом, щоб побачити, як вакуум може повернути їх до життя.

Ми рівномірно розподіляємо 100 грам піску, борошна або рису, подрібнюємо його, проходячи по всьому килиму в кросівках протягом 20 секунд, а потім пилососом назад. Кожен вакуум отримує 60 секунд, щоб зробити свою справу на кожному матеріалі, потім ми зважуємо мішок або каністру, щоб побачити, що йому вдалося зібрати. Ідеальна ефективність означала б висмоктування всіх 100 грамів, які ми поклали, але навіть найкращі вакууми ніколи не досягають цього показника в реальному житті.

Щоб повністю почистити килим між випробуваннями, ми перевертаємо його і нещадно б’ємо. Виявляється, сила тяжіння - сила, потужніша за будь-який пристрій.

Особливості та зручність використання

Наскільки яскравий фар? За скільки часу мішок або каністра заповнюються? Чи справді акумулятор вистачить, щоб прибрати весь ваш будинок? Всі маленькі шматочки вакууму складаються в машині, яка або добре продумана і проста у використанні, або погано продумана і неприємна. Ми перевіримо кожну функцію, щоб побачити, чи вона є.

Останні повідомлення