Тепер ваш iPhone може відстежувати вашу сексуальну активність

ваш iphone тепер буде відстежувати, як часто ви займаєтесь сексом iphone6 ​​3 up ios9 printСьогодні відстеження стану здоров’я є дуже популярним, оскільки ринок носіїв практично вибухає за допомогою різноманітних технологій, які дозволять стежити за вашими фізичними вправами, сном та дієтою. А тепер ви також можете відстежувати свою сексуальну активність за допомогою iPhone. Оскільки жоден звіт про стан здоров’я не обходиться без вашої статевої історії.

Нова система відстеження статі набагато більше, ніж цифровий ремінь, щоб мати можливість відстежувати менструальні цикли, базальну температуру, якість цервікального слизу та кров’янисті виділення, і навіть дозволить жінкам відзначати, коли вони повторна овуляція.

Зрештою, ця остання функція, схоже, служить підставою для прав на репродуктивне здоров'я жінок, надаючи їм інструменти, необхідні для здійснення своєї свободи волі та незалежності, коли справа стосується їх сексуального життя.

Ця остання функція є частиною пакету "Здоров'я", який раніше критикували за недостатню інклюзивність жіночого здоров'я, проблема, яка може свідчити про більшу загальногалузеву тенденцію. Але зараз, з останнім оновленням, анонсованим на нещодавній Всесвітній конференції розробників Apple, є принаймні видимість більшого визнання жінок (що також відображається у включенні жінок до основного доповіді WDC вперше в історії).

Як і у випадку з усіма іншими даними, які відстежуються в додатку «Здоров’я», ваша сексуальна історія може бути графічно представлена ​​та передана лікарям на ваш розсуд. І Apple була впевнена наголосити, що ця інформація, зокрема, буде залишатися приватною, якщо користувач явно не вирішить поділитися нею з медичними працівниками.

Деякі експерти сумніваються в корисності функції відстеження статі самостійно. Вікторія Дженнінгс, директор Інституту репродуктивного здоров'я при Джорджтаунському університеті, сказала LiveScience: "За відсутності його зв'язку з чимось іншим важко зрозуміти, якою буде ціль здоров'я". Але це залишає можливість додатку пропонувати допомогу здоров’ю, коли воно використовується з іншими випусками чи джерелами інформації. Зрештою, відстеження може допомогти парам, які намагаються завагітніти, або, навпаки, уникнути небажаної вагітності.

За наші гроші ця нова функція може стати одним із найбільш практичних доповнень Apple для жіночого здоров’я.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found