Як і коли слід повідомляти про відсутність перевірки стимулів

Через кілька місяців після того, як Служба внутрішніх доходів оголосила програму перевірки коронавірусу на суму 2 трлн. Дол. США, деякі люди досі не отримали своїх грошей.

Раніше цього місяця Комітет палат і шляхів засідань підрахував, що ще не виплачено до 35 мільйонів чекових виплат. Це не обов'язково означає, що люди, які ще не отримали чеків, повинні негайно звернутися до податкової служби.

Ось кілька сценаріїв, що стосуються відсутніх платежів за стимулюючими чеками, і що робити, якщо це трапляється з вами.

Переконайтесь, що ви маєте право

По-перше, переконайтеся, що ви отримуватимете платіж від податкової служби. Якщо ви заробляли до 75 000 доларів індивідуально або 150 000 доларів США як подружня пара, ви маєте право отримати 1200 доларів США або 2400 доларів США відповідно на перевірку стимулів. Ці суми зменшуються, оскільки ваш дохід перевищує максимальну. Ви також повинні мати номер соціального страхування.

Ви можете скористатися інструментом «Отримати мій платіж», щоб визначити статус вашого чека.

Я так і не отримав чек до дати, встановленої Податковою службою

Платежі можуть бути внесені безпосередньо на ваш банківський рахунок, або надіслані поштою як паперовий чек. Інструмент "Отримати мій платіж" повинен містити інформацію про графік депозиту або прибуття паперового чека.

Щодо прямих депозитів, IRS пропонує уточнити у банку, чи гроші ще не надійшли через п’ять днів після запланованої дати.

Для паперових чеків ви можете зареєструватися в Інформованій системі доставки Поштової служби США, щоб відстежувати пошту. Якщо USPS не зміг доставити ваш чек, інструмент "Отримати мій платіж" покаже, що він "потребує додаткової інформації", і замість цього попросить вас вказати дані прямого вкладу.

Я ніколи не отримував грошей, але IRS каже, що отримав

Протягом 15 днів з моменту оплати заплановані одержувачі отримують пошту, яка підтверджує суму та спосіб доставки. Однак якщо ви отримали цю пошту, а грошей не отримали, увійдіть до Інструменту IRS „Отримати мій платіж”, щоб перевірити статус свого платежу.

Щоб отримати доступ до системи, вам буде запропоновано ввести особисту інформацію. Обов’язково введіть точну інформацію з податкової декларації за 2019 або 2018 роки. Якщо система повідомляє, що ваші гроші були доставлені, зв’яжіться з IRS за вказаним нижче номером.

Я викинув свою передплачену картку

Мільйонам американців замість паперового чека видадуть попередньо оплачену платіжну картку Economic Impact Payment Card. Передплачена дебетова картка надійде у звичайному конверті від Служб власників карток Money Network.

Деякі люди, можливо, проігнорували пошту або, ще гірше, викинули її, вважаючи, що це не важливо. Якщо ви вважаєте, що могли втратити або втратити свою передплачену картку, ви можете зв’язатися зі Службою власника грошової картки Money за номером 800-240-8100 для заміни. При першому перевипуску знімається стандартна плата в розмірі 7,50 доларів США.

Як зв’язатися з податковою службою

Якщо все інше не вдається простежити за вашим відсутнім стимулом, ви можете спробувати зв’язатися з податковою службою на 800-919-9835. Однак вам доведеться проявити терпіння, оскільки перед тим, як поспілкуватися з представником, може виникнути тривалий час очікування через сплеск дзвінків.

Останні повідомлення