Як Red Medicine LA взяла владу соціальних мереж у свої руки

немає заголовка бронюванняЗвичайна хронологія сучасного досвіду обіду включає в себе бронювання на OpenTable, приїзд до ресторану, консультування з Foursquare щодо рекомендацій щодо страв, інстаграмування тарілки, їжу, виїзд та реєстрацію на Yelp, щоб переглянути свій досвід. Це соціальний цикл, який покликаний допомогти іншим сформулювати думки незнайомого ресторану, але відкритість цих сайтів ускладнює оцінку коментарів. Ви не можете відфільтрувати хороші відгуки з платних рекомендацій, тоді як погані відгуки часто базуються на дрібному, одноразовому досвіді.

Ресторан "Беверлі Хіллз" "Червона медицина" нудьгує від цієї лайна. Соціальні медіа повернули владу в руки споживачів, але нехтували дозволити бізнесу контролювати власну присутність в Інтернеті або визнавати, що іноді клієнти теж можуть бути винними. Тож було вирішено змінити спосіб використання соціальних мереж увесь цей час.

червоне ліки твітер витіснення

Раптом сила перетворилася на зворотний Yelp. Такі ресторани, як Red Medicine, зрозуміли, що вони також можуть переглядати клієнтів, які вчинили їм кривду.

“Більшість закусочних не усвідомлюють впливу жодного шоу на ресторан. Втрата численних столиків, крім шкоди бізнесу, не є справедливою для гостей, які роблять попереднє або пізніше бронювання, ніж вони хотіли спочатку », - каже мені представник Red Medicine. “Ми розуміємо, що трапляються надзвичайні ситуації, але більшість відвідувачів, які не з’являються, швидше за все, не замислюються над цим. Ми хотіли б, щоб вони зрозуміли, що один короткий дзвінок для скасування може мати велике значення ".

Ми зв’язалися з кількома ресторанами OpenTable у всіх штатах, щоб побачити, чи погоджуються вони з цією тактикою.

"Від імені власників" Нопа "та" Нопаліто "я можу з повною впевненістю говорити, що це не та практика, яку ми коли-небудь застосовували б", - говорить Стівен Саттерфілд, представляючи ресторани Сан-Франциско. “Як той, хто тут керує соціальними медіа, такий підхід видається занадто дріб’язковим і бойовим. Ми скоріше зосередимо свою енергію на піднесеному, освітянському та більш легкодушному змісті ".

Сантос Уй, власник бістро "Papilles" в Лос-Анджелесі, не погоджується з цим, порівнюючи незаїзди з тим, що вони стоять. “Багато людей у ​​Лос-Анджелесі або не знають про вечерю, або просто не поважають ресторани. Такі маленькі місця, як ми та Red Medicine, - це місця призначення, які не покладаються на пішохідний трафік ... Цей загублений стіл міг заплатити вам витрати на робочу силу за день », - сказав він Los Angeles Times. "Я аплодую" Червоній медицині ", і я витрачу там ще більше своїх зароблених грошей".

Інші ресторани залишались розмитими. "Тут, в Остіні, ми використовуємо Twitter для миру, любові та рок-н-ролу", - говорить Скотт Волкер, віце-президент з питань конгресу, що базується в Техасі.

"Якщо люди погоджуються з нашою реакцією, ми сподіваємось, що це приверне увагу до того, як на всі ресторани впливають незаїзди", - говорить Red Medicine. У ресторані зазначили, що витіснення твітів не буде постійною політикою.

Це не перший приклад того, як ресторани починають брати в свої руки повноваження соціальних мереж; Раніше цього року кілька нью-йоркських ресторанів ввели заборону клієнтам інстамувати їжу, посилаючись на те, що фотозйомка зі спалахом впливає на власний досвід обіду. "Ми потрапляємо на цих людей одразу, інакше це схоже на цирк", - сказав Девід Боулі з Булі в Нью-Йорку.

Коли ресторани починають ображати соціальні медіа, ця тенденція залишає нас замислюватися, чи не починається зараз ера ворожих Інтернетів. Якщо ви залишаєте за собою право скаржитися на бізнес, бізнес теж буде заважати вам за ваші необдумані способи. Раптом Інтернет вже не є корисним місцем для місцевих рекомендацій, а компіляцією того, з ким не можна возитися. Це змушує нас двічі замислитися над гірким смаком, який ми залишаємо позаду у чомусь настільки маленькому, як огляд Yelp.

Останні повідомлення