Як спостерігати за подією GeForce Nvidia на Gamescom

Дивіться пряме відео від NVIDIA на www.twitch.tv

Сьогодні 20 серпня, і це означає, що Nvidia готується (можливо) продемонструвати своє нове сімейство додаткових відеокарт GeForce RTX 20 Series для геймерів на ПК. Ми дотримуємось цього імені, а не попереднього бренду GTX 11 Series, завдяки сьогоднішній даті (20-й день, восьмий місяць ... зрозуміло?) Та нещодавньому введенню архітектури Nvidia “Turing”.

Незважаючи на те, що Nvidia запросила представників преси та людей, які відвідують Gamescom, на свою подію, ви можете переглянути шоу прямо тут через Twitch або залишитись на місці та переглянути його тут. За словами Nvidia, подія відкриє "деякі вражаючі сюрпризи", а також "ексклюзивні" демонстраційні ігри для ПК, що працюють "на останньому обладнанні GeForce.

Минулого тижня Nvidia представила свою архітектуру «Тьюрінга», але не з картами, призначеними для геймерів на ПК. Натомість компанія представила нові рішення Quadro для професіоналів. Велика точка продажу? Ядра, спеціально призначені для трасування променів у реальному часі. Як правило, ця робота вимагає великої кількості обчислювальних потужностей і багато часу, щоб відтворити кожен кадр. Як повідомляється, це не так у випадку з новим дизайном Тьюрінга від Nvidia.

Поки ми лише припускаємо, що нові відеокарти Nvidia для геймерів будуть базуватися на цьому дизайні, але, наскільки нам відомо, Nvidia може мати іншу архітектуру в рукаві. Протягом останніх кількох місяців ми бачили натяк на графік випуску Nvidia на наступні кілька місяців: 2080 рік 30 серпня, 2070 і 2080 Plus 30 вересня та 2060 рік 30 жовтня. Ми припускаємо, що префікс буде "RTX", якщо вони засновані на дизайні Тьюрінга і підтримують трасування променів у реальному часі.

Подейкуваний 2080 Plus особливо цікавий. Nvidia може випустити 2080 із лише 8 ГБ відеопам’яті GDDR6 як “доступну” опцію, тоді як 2080 Plus матиме 16 ГБ вбудованої пам’яті за вищою ціною “преміум”. Остання картка, швидше за все, також матиме тактову частоту.

З усього сказаного, ми надзвичайно зацікавлені побачити, що може запропонувати Nvidia під час попереднього шоу Gamescom.

Останні повідомлення