Потокове передавання з Apple TV

Apple TV може бути непостійним ублюдком. Іноді це ваш найкращий друг, а інколи - це жахлива хокейна шайба, єдиною метою життя якої є засмучення. Швидше за все, ви придбали цю річ, щоб ви могли без особливих зусиль транслювати фільми на свій величезний телевізор, а оскільки ви підготувались до світлодіодного дисплея ультра високої чіткості, перегляд будь-чого у стандартній роздільній здатності в цей момент був би відверто блюзнірським.

Потокове передавання HD-вмісту до маленької чорної скриньки Apple може здатися легким - і Apple намагається зробити все можливе, але це може бути болем у зад, якщо ви не зробите все правильно. Щоб гарантувати отримання всіх пікселів, за які ви платите, купуючи фільм у форматі HD, ми підготували цей простий посібник для потокової передачі високої чіткості з Apple TV.

720p або 1080p

Як ви, мабуть, добре знаєте, існують різні стандарти HD. Деяких людей може не хвилювати різниця між 720p та 1080p, але ми готові посперечатися, що якщо ви тут читаєте це, вам, мабуть, все одно. Якість HD, яке ви отримуєте, залежить від двох речей: покоління вашого Apple TV та пристрою, який ви використовуєте для завантаження / оренди фільмів.

Покоління 1, 2 та 3

Apple випустила три різні покоління Apple TV, і кожне з них має різні можливості / обмеження, коли йдеться про потокове HD-відео. Ось короткий опис їх максимальних дозволів.

Покоління 1: 720p

Покоління 2: 720p

Покоління 3: 1080p

Пристрої

Завантажуючи фільм із iTunes, Apple надає вам можливість робити це у форматі SD або HD, але не дозволяє вибирати між стандартами HD. Ви отримаєте 720p або 1080p, повністю залежить від пристрою, яким ви користуєтесь.

Щоб взяти фільми 720p, завантажте на один із цих пристроївЩоб взяти фільми 1080p, завантажте на один із цих пристроїв
  • iPhone 4 або новішої версії
  • iPod touch (4-го покоління або пізнішої версії)
  • iPad (будь-якого покоління)
  • Apple TV
  • Ваш комп'ютер (див. Системні вимоги)
  • iphone 5
  • iPad (3-го покоління)
  • Apple TV (3-го покоління)
  • Ваш комп'ютер (див. Системні вимоги)

* Примітка. Якщо ви завантажуєте з пристрою, який не вказаний у жодному із наведених вище списків, ваш носій буде завантажений у стандартній роздільній здатності.

Перевірте налаштування iTunes

Залежно від того, яку версію iTunes ви використовуєте, налаштування відтворення за замовчуванням можуть обмежувати якість вашого відео. iTunes 10.6 за замовчуванням налаштований на придбання, завантаження та відтворення HD-вмісту у форматі 720p. Щоб змінити це, просто перейдіть до iTunesПреференціїнатисніть панельВідтворення вгорі та змініть Переважна версія відео до 1080p. Якщо у вас запущений iTunes 11, це налаштування вже має бути ввімкнено за замовчуванням, але перевірка ніколи не зашкодить.

Перевірте свою мережу

Коли ви передаєте HD-відео на свій телевізор Apple TV з Інтернету, ви хочете переконатися, що ваше Інтернет-з’єднання досить швидке, щоб обробляти всі дані. Apple рекомендує стабільне підключення до Інтернету на швидкості 6 Мбіт / с або швидше для перегляду фільмів високої чіткості та телешоу, але це лише для фільмів у форматі 720p. Для потокового передавання відео у форматі 1080p ми рекомендуємо стабільне з’єднання 8 Мбіт / с або швидше.

Якщо ви передаєте HD-відео на свій Apple TV з іншого пристрою Apple, вам знадобиться потужна бездротова мережа у вашому домі. Для ефективної передачі такої великої кількості даних ми пропонуємо використовувати бездротовий маршрутизатор, який відповідає останньому стандарту 802.11n. Маршрутизатори, що використовують стандарт 802.11 a / b / g, просто не зможуть передавати такі великі потоки даних. Якщо вам потрібно оновити, перегляньте наш посібник із купівлі бездротового маршрутизатора, який допоможе вам знайти потрібний пристрій.

Для оптимального відтворення, коли ви передаєте відео вдома, спробуйте переконатися, що ваш Apple TV, бездротовий маршрутизатор та пристрій, з якого ви відтворюєте відео, розташовані відносно близько один до одного. Якщо всі ці речі розподілити і розділити стінами та іншими перешкодами, відтворення відео, ймовірно, буде не таким плавним. Для досягнення найкращих результатів спробуйте тримати всі ці речі в одній кімнаті. Якщо з якихось причин ви не можете тримати маршрутизатор поблизу Apple TV, переконайтеся, що він працює на частотному діапазоні 2,4 ГГц. Односмугові маршрутизатори працюватимуть на цій частоті за замовчуванням, але власники двосмугових маршрутизаторів повинні переконатися, що вони не транслюють в діапазоні 5 ГГц, що має нижчий діапазон.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found