Новий інструмент Facebook автоматично перекладає ваші повідомлення

пошук інструментів перекладу публікацій на facebook -Можливо, незабаром стане набагато простіше взаємодіяти з друзями, які не говорять англомовно у Facebook. Гігант соціальних мереж експериментує з функцією, яка дозволяє користувачам автоматично перекладати повідомлення на одну або дві мови, а потім редагувати переклади, як вважають за потрібне. .

Ця функція фактично почала виходити на сторінки раніше цього року, дозволяючи компаніям та компаніям взаємодіяти зі своїми клієнтами різними мовами. Однак тепер ви також зможете використовувати нову функцію.

Коли ви використовуєте цю функцію, ви зможете вибрати, на яких мовах відображатиметься публікація. Наприклад, ви можете написати публікацію англійською мовою, а потім налаштувати її на переклад також іспанською мовою. Англомовні бачитимуть публікацію лише англійською мовою, а іспаномовні - іспанською.

Близько 5000 сторінок почали використовувати новий інструмент, і він, очевидно, використовується до 10000 разів на день. Ці повідомлення в сукупності набирають близько 70 мільйонів переглядів, причому 25 мільйонів з них є додатковою мовою. Іншими словами, ця функція була досить корисною.

Раніше переклади Facebook спирались на Bing від Microsoft, але зараз усі переклади виконуються власноруч власноруч створеним Facebook штучним інтелектом.

"Ці машинні переклади створюються за допомогою моделей машинного навчання, підготовлених до сотень тисяч або мільйонів перекладів з однієї мови на іншу", - написали Нецип Фазіл Аян, Дон Хуса та Шон Мей у Facebook у дописі в блозі. Це та сама система, яка генерує переклади в інших місцях на Facebook, наприклад, коли ви натискаєте «Переглянути переклад» для публікацій та коментарів ».

Звичайно, ще не кожен може отримати доступ до цієї функції - Facebook все ще тестує її. Якщо, однак, вас обрали для участі в тесті, ви можете увімкнути цю функцію, перейшовши до розділу Мова в Налаштуваннях.

Останні повідомлення