Посібник з приготування холодної кави в домашніх умовах

colnihko / 123RF Stock Photo

Солодка, солодка кава - деякі з нас залежать від неї, щоб вижити протягом робочого дня, а інші навіть вважають себе поціновувачами. Незалежно від того, випиваєте ви випадково чи любитель кави, ви, мабуть, можете відрізнити хорошу чашку від поганої.

Хоча вам потрібна лише вода та кавові зерна, щоб приготувати пристойну чашку Джо, приготувати дерьмову каву досить просто. Що робить смак кави грубим? Як щодо того, коли ви робите його занадто міцним, занадто слабким, використовуєте погану суміш, або коли ви залишаєте казан занадто довго сидячи на конфорці. Ось чому офісна кава часто є найгіршим видом - каструля сидить годинами, кава має присмак, і у вас залишається щось таке, що настільки смачне, як грязь.

Запорукою чудової чашки кави є хімія. Ваша чашка Java містить органічні кислоти, такі як яблучна, оцтова та хінова кислоти, і в ній є неорганічні кислоти, такі як фосфорна кислота. Ось чому погана кава, як правило, має гіркий, кислий смак. Отже, що є ключовим для приготування чудової чашки кави, яка на смак навіть краща за вашу улюблену кав’ярню? Спробуйте холодну каву.

Кава з холодною заваркою має набагато приємніший смак, оскільки солодкі смаки ви отримуєте від кислот смаку, без поганого смаку гірких кислот. Однак, коли деякі люди думають про холодну каву, вони замислюються про тривалий і нудний процес або дороге обладнання та витратні матеріали. Але вам не обов’язково бути Starbucks, щоб холодно варити каву. Ви можете приготувати легку холодну каву в домашніх умовах, і це займе лише близько 10 хвилин роботи і трохи знань.

Що вам знадобиться

 • Кава
 • Вода
 • Дрібне ситечко
 • Сирна тканина
 • Скляний глечик або велика каменярська банка

Як приготувати холодну каву

 1. Подрібніть свою квасолю. Ви хочете, щоб ваша квасоля була грубого помелу, про консистенцію кошерної солі. Якщо у вас є лише мелена мелена кава (подібно тій, яку ви б використовували у кавоварці), вона надмірно витягнеться, що призведе до гіркого заварювання.
 2. Змішайте каву та воду. Налийте чотири склянки води у свій глечик і додайте каву. Якщо ви хочете звичайну заварку, додайте 1/2 склянки кавової гущі, яка дає співвідношення кави до води 1: 8. Для більш міцного заварювання додайте до 1 чашки кавового помелу. Це особиста вподобання, але як «Синя пляшка», так і «кава для нога» пропонують пропорцію 1: 4.
 3. Швидко перемішайте свою кавову та водну суміш, щоб розпочати готування.
 4. Поставте пиво в холодильник на 12-15 годин.
 5. Процідіть суміш кави та води за допомогою тонкого ситечка, покритого марлею.
 6. Для подачі додайте воду або молоко для розведення концентрату. Знову ж таки, це особисті переваги, але почніть із співвідношення 1: 1 і перейдіть звідти. Ми додали ванільну квасолю, 1,5 склянки знежиреного молока та 1/2 склянки цукру.
 7. Зберігайте свою холодну заварку у закритому посуді в холодильнику не довше двох-трьох днів. Коли ви додаєте молоко, воду або інші інгредієнти, це скорочує термін зберігання вашої кави. Якщо залишити свою холодну заварку як концентрат, ви можете зберігати її приблизно тиждень, перш ніж її якість погіршиться.

Поради та попередження

 • Для найкращих результатів використовуйте фільтровану воду. Ви також можете використовувати звичайну бутильовану воду, але найкраще відфільтрована вода.
 • Як би не хотілося вийняти заварку з холодильника, перш ніж це зробити, почекайте принаймні 12 годин. Варто почекати.
 • Кава з холодною заваркою триває довгий час, і вона, як правило, сидить у небезпечній зоні з температурою від 39 до 140 градусів за Фаренгейтом. Слід пам’ятати про вказівки щодо безпеки харчових продуктів та терміну придатності.
 • Холодна кава, як правило, сильніша, ніж традиційна гаряча кава, тому розбавте холодну заварку, якщо ви не хочете, щоб її відбивали від стін.

Останні повідомлення