Бігсток пояснює, як дивно фотографії потрапляють на його сайт

bigstock занурюється у свідомість фотографів про те, як дивні зображення потрапляють на сайт бізнесмена з відром h 15475226

Ви вже бачили їх: ці дивні фотографії в журналах, на веб-сайтах та в рекламі. ЗМІ (включаючи нас) часто потрібні твори мистецтва, щоб допомогти проілюструвати текст, і оскільки замовлення фотографа не завжди можливо, вони покладаються на фотографічні агентства. Але, ніколи не знаючи, що клієнти матимуть на увазі заздалегідь, ці агенції намагаються запропонувати великий вибір фотографій, максимально широких. І оскільки вони намагаються вразити кожну тему, яку тільки можна уявити, часто доступні фотографії є ​​не лише химерними, але іноді незрозумілими.

Щоб допомогти нам скласти уявлення про те, як ці фотографії починаються з самого початку, і що проходить у свідомості фотографів під час процесу, ми звернулися до своїх друзів із Бігстока, веб-сайту з фотографіями та ілюстраціями, який є частиною сім’ї Шуттерсток. .

Тут Брайан Мейзфілд, менеджер спільноти Bigstock, розповідає нам про деякі дивні фотографії, доступні на їхньому сайті:

“Недавній Google пошук незручних стокових фотографій дав понад 10 мільйонів результатів. Справді, не бракує стокових фотографій, які демонструють це певне je ne sais quoi - ті конкретні образи, які лоскочуть нашу смішну кісточку, хихикають або змушують почухати голову в розгубленості.

Попри весь сміх і розгубленість, важливо пам’ятати, що в цьому жанрі стокових зображень існує мистецтво. Незручні стокові фотографії трапляються не просто. Або вони? Троє наших улюблених фотографів Bigstock роздумували про історію цих фотографій.

Аа Аріана Васабі "Помідор-жінка"

Іноді незручні стокові фотографії випливають із сплесків натхнення. Не тільки від фотографів, а й від моделей. Аріана Васабі поділилася, що це зображення було результатом перерви у зйомках проти всього, що мало відбутися під час неї.

"Ідея полягала в тому, щоб спробувати домогтися відвертості в деяких інакше дуже поставлених образах", - сказала вона. «Перед камерою було багато обдурень та фрістайлів, що не планувалося. Це було дуже весело, і це видно на зображенні ".

Часто гумор походить від крайнощів концепції, яку намагається передати фотограф чи художник. Це зображення, як правило, викликає легку посмішку або безглуздий глум, але концепція дуже реальна. Хелдер Альмейда каже, що ця фотосесія була натхненна ідеєю, з якою може мати відношення кожен, хто в офісному середовищі.

Ал «Бізнесмен з відром на голові» Хелдера Альмейди

"Концептуальне повідомлення прийшло в голову, думаючи про ділову людину, яка незряча до стратегічного бізнесу", - пояснив він. "Відсутність зору у того, хто боїться ризикувати".

Альмейда також поділився, що це відро, саме те, що справді робить цей образ видатним, насправді було задумом.

"Початковий план полягав у тому, щоб модель носила бандаж, щоб закрити очі", - сказав він. "Але з відром це зробило веселу зйомку, і я був дуже задоволений результатом".

bigstock-Смішні-Портрети-43179646 «Зуби» Йозефа Полка

Типовою темою у створенні найбільш інтригуюче смішних стокових фотографій є безпосередність. Деякі фотографи вирішили залишити в кумедних, неординарних, закулісних кусочках на підлозі розрізальної кімнати, а деякі вирішили подати їх у фондові агенції разом із рештою своїх робіт. Це може створити чудовий, несподіваний та жартівливий зміст. Йозеф Полк прийняв виклик, представлений його моделлю, і перетворив його на зоряний приклад захоплюючої, надзвичайно вигадливої ​​фотографії. Результат - легковажна і, так, смішна фотографія, яка може знайти дім у будь-якій стоматологічній кампанії.

"Моя модель сказала мені, що вона не любила посміхатися, показуючи зуби", - сказав він. "Тому для цієї картини їй довелося" позичити "посмішку у іншої моделі, покласти її на планшет і возитися з нею перед своїм обличчям на планшеті".

Для фотографів, яка мораль у всьому цьому? Не викидайте відвертих кліпів цих фотосесій. Вони можуть стати твердим запасом фото золота.

(Зображення надано Бігсток)

Останні повідомлення