Як використовувати свій 3D-принтер для виготовлення масок для обличчя для респондентів на коронавірус

Під час Першої та Другої світових воєн, намагаючись зупинити дедалі більший дефіцит продовольства та забезпечити роботу мільйонам безробітних громадян, Об'єднані Нації провели низку кампаній, що заохочували людей вирощувати власні фрукти, овочі та трави у так званих "садах перемоги". Плакати та реклами зображували це як надзвичайно патріотичний вчинок та спосіб для людей зробити внесок у військові зусилля з дому.

Сьогодні ми опинилися в черговій війні, тільки цього разу ми боремося з невидимим ворогом, який називається COVID-19, хворобою, яка атакує всі країни на планеті одночасно. Замість нестачі їжі у нас закінчуються засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) для медичних працівників. З цієї причини настав час перезапустити концепцію садів перемоги на 21 століття. Завдяки появі технологій виробництва добавок, окремі громадяни тепер мають можливість виготовляти маски, маски та вентиляційні клапани з тих самих будинків, де вони потрапили на карантин.

Настав час згуртуватися та зробити 3D-друк для перемоги.

Уілл Хокінс / Цифрові тенденції

Революція буде надрукована у форматі 3D

Майже щойно вірус почав вражати лікарні, люди почали мобілізуватися в Інтернеті. Пошиття зразків для масок почало циркулювати серед майстрів. Файли STL для масок почали з’являтися на сайтах 3D-друку. Люди створили групи Facebook, щоб організувати свої зусилля. За кілька днів мережі збору та розповсюдження почали формуватися.

"У нас є 4000 добровольців, і ми працюємо на шести континентах і в сотнях міст по всьому світу". сказав Чад Лодер, який разом із Рейчел Сміт став співзасновником нового фонду Masks 4 Docs.

"Ви можете розпочати роботу одразу, і ми можемо допомогти вам зв'язати вас із ресурсами та витратними матеріалами, щоб ви могли друкувати 3D-маски для 3D", - сказав Лодер Digital Trends.

Гігантська мережа онлайн-співавторів уже випустила, переробила та вдосконалила проекти для засобів індивідуального захисту, надрукованих на 3D. Схеми для одного популярного компонента маски для обличчя, спочатку випущеного в Інтернеті наприкінці березня, вже третя ітерація. Нова та вдосконалена версія використовує менше матеріалу, швидше друкується і може виготовлятися в чотирьох стосах одночасно.

Інший дизайн, який уже розглянуто та схвалено для клінічного використання Національним інститутом охорони здоров’я (NIH), можна надрукувати менш ніж за годину. І це лише два найпопулярніші приклади. На даний момент в Інтернеті плавають тисячі об’єктів 3D-друку, пов’язаних з коронавірусом (включаючи об’єкти для розгалужувачів вентиляторів, пристрої для вільного доступу до дверних ручок тощо), готові до завантаження та друку.

"Зараз, як ніколи раніше, ми маємо можливість використати розподілене виробництво та отримати десятки тисяч 3D-принтерів по всьому світу, які працюють над створенням необхідних засобів захисту для наших героїв на передовій охорони здоров'я". сказав Джоел Теллінг, користувач мережі YouTube та відомий діяч спільноти 3D-друку.

Для нас уже закладено основу. Наступним кроком є ​​нарощування виробництва.

Уілл Хокінс / Цифрові тенденції

Об’єднані друкарі Америки

За більшістю оцінок, для США найгірше ще попереду. Наші спроби згладити криву допомагають, але стрімкий сплеск випадків захворювання на COVID-19 по всій країні призвів до надзвичайного дефіциту ЗІЗ у більшості лікарень, і в міру збільшення кількості випадків у найближчі тижні, величина цих нестач, швидше за все збільшувати.

Деякі великі компанії активізували допомогу. General Electric, Ford та 3M об’єднали зусилля, щоб перетворити певні заводи на спеціальні заводи з виробництва респіраторів. Ілон Маск пообіцяв зробити те саме зі своїми фабриками Tesla. Уряд США навіть застосував Закон про оборонне виробництво, щоб змусити більше приватного сектору виробляти ЗІЗ, але, на жаль, він не дотримався і не виконав ці повноваження в повному обсязі, тому дефіцит медичного обладнання залишається нормою. Медичні працівники все ще ризикують життям і носять бандани на обличчі, або в деяких випадках залишаються без масок, роблячи їх вразливими до коронавірусної інфекції.

"Як тільки медичні працівники на передовій і лікарі починають падати, ви не можете їх замінити так легко". - каже Лодер. "Ви завжди можете створити нові винищувальні літаки, але ви не можете зробити нових пілотів, так? Отож, коли вони починають падати, це тисне на решту працівників, щоб вони працювали ще довше, і тоді ці працівники починають хворіти, і ми просто отримуємо цю спіраль і каскад. Отже, важливо, щоб ми отримали ЗІЗ - маски, маски для обличчя, костюми, рукавички та інше - безпосередньо в руки лікарів, медсестер та перших осіб, які реагують на передові лінії коронавірусу.

З цієї причини нам, окремим громадянам, пора активізуватися. Зараз, як ніколи раніше, засоби виробництва знаходяться в наших руках. У нас є швейні машини, 3D-принтери та надійні мережі доставки, які дозволяють нам доставити майже все, що доставляється до наших порогів (або з них) за лічені дні. І хоча ніхто з нас, швидше за все, сам не зробить загрози дефіциту ЗІЗ, якщо ми всі будемо працювати разом, ми зможемо ефективно стати гігантською розподіленою фабрикою - досить великою, щоб зробити значну різницю. Тільки в США мільйони 3D-принтерів для споживачів / любителів та десятки мільйонів швейних машин. Якби лише частина з них була використана для створення масок та масок, ми могли б поспіхом покінчити з нестачею.

Це спрацює, лише якщо ми всі залучимось. Отож, маючи це на увазі, ми склали нижче список ресурсів для всіх, хто зацікавлений у створенні ЗІЗ вдома. Цей список включає посилання на схеми пошиття та інструкції для масок, посилання на 3D-моделі та інформацію про друк масок та масок, а також інформацію про те, як безпечно доставляти створене вами до лікарень.

Зроби свою частину. Друк для перемоги!

Уілл Хокінс / Цифрові тенденції

Друк для перемоги

Швейні

  • Якщо ви шукаєте загальну інформацію про те, як створити власні маски для обличчя з тканини, керівництво Центру з контролю та профілактики захворювань - чудове місце для початку.
  • Щоб отримати докладніші інструкції, ми настійно рекомендуємо перевірити Masks4All.
  • Нарешті, люди з Joann Fabrics зібрали купу чудових ресурсів для виготовлення та пошиття власних масок вдома.

3D друк

  • Якщо ви хочете масово розпочати 3D-друк масок, рекомендуємо перевірити цей дизайн від Prusa Research.
  • Ще одним хорошим дизайном (який схвалений для клінічного використання NIH) є цей від 3DVerkstan.
  • Нарешті, у NIH є ціла бібліотека інших об’єктів для 3D-друку, які ви можете зробити вдома за допомогою базового 3D-принтера.

Крафт (принтер або швейна машина не потрібні)

Навіть якщо у вас немає засобів для шиття або 3D-друку, ви можете використовувати цей дизайн козирка з відкритим кодом, щоб створити такий, не використовуючи нічого, крім пінопласту, пластику та трохи клею.

Доставка та розповсюдження

Щоб отримати вказівки щодо того, куди відправляти створене ЗІЗ, як це зробити безпечно та просто загальну інформацію, радимо відвідати Masks4Docs.


Якщо у вас є якісь пропозиції щодо того, що ми повинні додати до цього списку, залиште авторові примітку в Twitter!

Щоб отримати останні оновлення щодо спалаху коронавірусу, відвідайте сторінку СОВІД-19 Світової організації охорони здоров’я.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found