Як зняти персоналізацію роботи з Google

ігноруватиХоча ми вже давно знаємо, що Google любить враховувати нашу діяльність у своїх продуктах для цілей персоналізації, стурбованість споживачів посилюється завдяки його новій особливій системі політики конфіденційності.

Оновлення має переваги, але деякі стурбовані тим, що надто багато налаштовують ваші пошукові запити. Якщо ви, як правило, хочете, щоб ваші програми Google не мали персоналізації, ось кілька способів обійти систему.

Налаштування реклами

Тут ви можете дізнатися категорії, які Google пов’язав із вашою активністю в Інтернеті. Ви можете відредагувати або видалити будь-яке або все це (за допомогою інструмента відмови на сторінці редагування та видалення). Також цікаво, як саме Google прив’язав вас - і у випадках (гм, особисті справи) вони будуть дуже, дуже помилятися. Перевірте це в розділі "Ваші демографічні показники", де ваш припускається вказані вік та стать.

Якщо ви повністю відмовились, не забудьте поїхати сюди, щоб воно було назавжди збережено.

Ви також можете повністю відключити файли cookie - це доступно у параметрах конфіденційності вашого браузера, розташованих у "під капотом" для користувачів Chrome.

Налаштування +1

Дуже багато галасу було зроблено щодо кнопки +1, і хоча ми знаємо, що це впливає на персоналізований пошук, наскільки це все ще трохи невизначено. Відвідайте цю сторінку, якщо ви хочете заборонити Google використовувати ваші оцінки +1 та "іншу інформацію профілю" для впливу на вміст і рекламу в ресурсах, які не належать Google. Щоб зрозуміти, це означає, що на зовнішніх сайтах ви не побачите оцінок +1 від своїх знайомих, а ваші не відображатимуться іншим.

Мобільний

Вам доведеться піти іншим шляхом, коли ви користуєтеся продуктами Google через смартфон. Користувачі Android повинні перейти на Android Market, вибрати Меню, а потім Налаштування. Тут ви повинні мати можливість регулювати налаштування реклами.

Користувачам iOS потрібно буде перейти за цим посиланням та використати QR-код, щоб виконати наступні кроки.

Gmail

Ось декілька способів керувати Gmail. Перш за все, якщо ви не хочете, щоб на вас поширювались оголошення під час перегляду папки "Вхідні", ви можете переглядати їх за допомогою інтерфейсу HTML, POP1 або IMAP. Це не елегантне рішення, але просте. Є також такі програми для блокування веб-пошти, як ця, які можуть допомогти.

Цього року Google також представив деякі нові персоналізовані функції для Gmail. Більшість із них пов’язані з пріоритетом та переміщенням електронної пошти в певні категорії на основі автоматизованої системи. Якщо ви віддаєте перевагу цьому, відвідайте центр налаштувань папки "Вхідні". У розділі "Тип папки" Вхідні "виберіть" класичний ", який повинен змінити його на" Спершу важливо ".

Шукай плюс свій світ

перемиканняНещодавно представлений останній підхід Google до поєднання соціальних та пошукових запитів був менш прийнятим і викликав певні суперечки. Ви можете скористатися кнопкою "Не будь злим", щоб побачити, на яких соціальних сайтах ви втрачаєте, або скористатися перемикачем, наданим Google (праворуч), щоб вирішити, чи потрібно вкладати вміст Google+ у ваші результати пошуку.

Останні повідомлення