Як зробити знімок екрана у VR за допомогою Samsung Gear VR

Ви коли-небудь були серед прохолодного досвіду віртуальної реальності і раптом захотіли сфотографувати щось, що щойно з’явилося? Швидше за все, ви будете лапати пальцями гарнітуру Samsung Gear VR, доки не розчаруєтесь. Не хвилюйтеся, насправді існує простий спосіб зробити знімок екрана у віртуальній реальності на своєму Gear VR і поділитися ним із друзями в соціальних мережах.

Знімки екрану, зроблені на Gear VR, будуть файлами JPG з роздільною здатністю 1024 × 1024. Ваш повний панорамний вигляд у заході не буде зафіксовано, тому вам слід переконатися, що ви зробили правильний знімок. Хоча це не так просто, як зробити знімок екрана на ПК, зробити знімок екрана у віртуальній реальності на Gear VR теж не все так складно.

Кіт Нельсон / Цифрові тенденції

Крок 1:Знайдіть те, що хочете зробити- Зробити скріншот у віртуальній реальності трохи складніше, ніж швидко натиснути кілька кнопок, тому найкращим варіантом, щоб отримати хороший, є пошук того, що ви хочете зробити, і натисніть паузу на досвіді. Навіть якщо ви призупините досвід прямо в той момент, коли хочете зробити знімок, досвід відновиться, як тільки ви підготуєте його до знімка екрана.

Перед тим, як буде зроблено знімок екрана, буде встановлено таймер на п’ять секунд, тому вам потрібно буде швидко натиснути кнопку паузи. Я пропоную зробити паузу за кілька секунд до моменту, коли ви хочете зробити знімок екрана, даючи собі більше часу, щоб зробити паузу саме в тому кадрі, який ви хочете.

Крок 2: Зробіть знімок- Отримавши зображення у віртуальній реальності, яке ви хочете зробити, утримуйте кнопку назад у верхній правій частині гарнітури протягом трьох секунд. Це виведе вас із досвіду на сторінку налаштувань. Звідти наведіть курсор наЗахоплення та обмін та натисніть. У цьому розділі ви побачите скріншот , яка знаходиться прямо надГалерея знімків екрана усіх зображень, зроблених у VR.

Після натискання наскріншот, ви повернетесь до досвіду, який триває. Червона крапка блиматиме протягом п’яти секунд у верхньому правому куті вашого перегляду. Після закінчення п’яти секунд екран на короткий час блимає чорним. Ви навіть почуєте звук затвора камери, що вказує на те, що знімок екрана зроблено.

Вуаля! В найкоротші терміни ви змогли зробити знімок екрана у VR.

Кіт Нельсон-молодший / Цифрові тенденції

Подальше читання

  • Як записати екран комп'ютера
  • Як зробити скріншот на Mac
  • Як зробити скріншот на iPhone

Крок 3:Знайдіть зображення - Є кілька способів знайти знімок екрана віртуальної реальності на телефоні після його зйомки. Після того, як знімок екрана буде зроблено, ви все одно будете в цьому досвіді. Повернутися доЗахоплення та обмін розділу, виконуючи ті самі кроки, що й ви, щоб дістатися доГалерея знімків екрана. Ваш знімок екрана повинен бути доступний для перегляду в галереї одразу після його створення. Останній знімок екрана буде першим зліва, праворуч надНазадзначок. Потім ви можете натиснути на знімок екрана, щоб отримати більший вигляд зображення.

Інший спосіб - вилучити телефон із гарнітури та натиснути кнопку «Домашня сторінка» на телефоні, доки ви не повернетесь на головний екран. Торкніться кнопки Програми внизу екрана, щоб відкрити всі програми. Прокрутіть список вниз, поки не натрапите на програму Файли, яка попередньо встановлена ​​на вашому телефоні Samsung Galaxy.

Якщо після цього натиснути піктограму «Зображення», нещодавно зроблений знімок екрана повинен бути у верхній частині купи. Якщо ні, натисніть на три крапки у верхньому лівому куті, щоб відобразитиСортувати заменю. Звідти ви можете вибратиЧасіЗа спаданнямпараметри, щоб переконатися, що ваш нещодавно зроблений знімок екрана може бути вгорі.

Крок 4: Поділіться знімком екрана - Що хорошого у скріншоті, якщо його ніхто не бачить? Оскільки Facebook є типовим варіантом спільного використання у Gear VR, це найпростіший спосіб опублікувати знімок екрана в соціальних мережах. Якщо ви хочете поділитися своїм знімком екрана на Facebook, вам потрібно буде або увійти в магазин Oculus зі своїм обліковим записом Facebook, або пов’язати свій обліковий запис Facebook із вашим профілем Oculus.

Якщо ви ніколи не підключали свій обліковий запис Facebook до облікового запису Oculus Store, вам потрібно буде натиснути наУвійдіть через Facebookна екрані входу в магазин Oculus. Ви перейдете до розділу Створення облікового запису, де ви зможете вибрати своє ім’я користувача. Вибравши своє ім’я користувача, натиснітьСтворити та продовжити.Потім вам доведеться ввести 4-значний PIN-код Oculus, а потім натисніть кнопку продовжити. Як тільки ви підтвердите, що електронна пошта, прикріплена до вашого облікового запису Facebook, є тією, на яку ви хочете отримувати сповіщення з магазину Oculus, тоді ваш Facebook буде повністю зв’язаний з вашим нещодавно створеним обліковим записом Oculus.

Якщо у вас вже є обліковий запис Oculus, зв’язування облікового запису Facebook ще інтуїтивніше. Ви натискаєте на Друзі внизу екрана програми Oculus. Клацнувши наЗнайдіть друзів у Facebookнадішле вас доПов’яжіть свій обліковий запис Facebook екрану, де потім можна пов’язати свій обліковий запис Facebook з обліковим записом Oculus. КлацнітьПідключіться до Facebookвнизу, і ви потрапите в модуль входу в Facebook. Як тільки ви введете свої облікові дані Facebook, ваш обліковий запис Facebook буде зв’язаний з вашим обліковим записом Oculus Store.

Після зв’язку ви можете легко ділитися своїми знімками екрану VR у Facebook, як і будь-яка інша фотографія. По-перше, вам потрібно натиснути на фотографію з вашої галереї знімків екрана, що відкриє можливість додати підпис до вашої фотографії. У розділі підписів ви можете вибрати, чи хочете ви, щоб фотографія ділилася публічно, з друзями або лише з собою у Facebook. Після того, як ви зробили вибір, ви можете натиснути наПоділитися у Facebook внизу праворуч. За кілька секунд ваш новий знімок екрана VR буде опублікований на вашій сторінці у Facebook.

На Samsung Gear VR немає можливості рідно поділитися знімком екрана з іншими платформами соціальних мереж, такими як Twitter та Instagram. Однак є кілька відносно простих обхідних шляхів. Після того, як ви зробили знімок екрана та розмістили його у папках для зберігання телефону, ви можете довго натискати файл до появиПоділитися представлений варіант. Клацнувши наПоділитися Ця опція відобразить усі додатки, до яких ви можете поділитися знімком екрану, включаючи Instagram та Twitter, за умови, що на телефоні встановлені обидві офіційні програми.

Останні повідомлення