Усі соціальні дистанційні хештеги, які потрібно знати

Люди застрягли всередині завдяки зупинкам, щоб зупинити коронавірус - і вони звертаються до соціальних мереж, щоб випустити повітря.

Ви, мабуть, бачили купу нових хеш-тегів з тих пір, як блокування почалося всерйоз у середині березня. Ми розібрали, що означають найпопулярніші хештеги, щоб ви могли дізнатись про новий соціальний сленг під час соціальної дистанції.

#залишитися вдома

Мабуть, найпопулярніший хештег, пов’язаний з коронавірусом, в Інтернеті зараз, цей хештег закликає людей залишатися вдома. Залишаючись вдома, менше людей виїжджає на вулицю, тож вірус рідше поширюється. Це особливо допомагає тим, хто ризикує серйозніше захворіти на смертельну хворобу. Хештег з’являється здебільшого у Twitter та Instagram, а в Instagram навіть є наклейка „сиди вдома”, щоб додати до ваших історій.

Вас так багато людей, які жертвують своїм добробутом, щоб допомогти іншим. Я хочу подякувати вам особисто та закликати всіх, хто читає це, зробити те саме. -M #StayHome pic.twitter.com/sngpFNqEi8

- Морган Фрімен (@morgan_freeman) 31 березня 2020 р

#зі мною

Ця кампанія PSA на YouTube заохочує людей залишатися вдома, щоб рятувати життя. Популярні ютубери та знаменитості, включаючи Джессі Дж., Хейлі Штайнфельд, Філ ДеФранко, Емма Чемберлен, просять своїх передплатників залишатися вдома "#withme".

Основний УРП спрямовує глядачів на інформацію про коронавірус із Центрів контролю та профілактики захворювань (CDC).

#quarentineandchill

Цей хештег - це вистава на тему "Netflix і холод", але замість того, щоб натякати на більш ризиковану діяльність, ви насправді просто відпочиваєте - можливо, дивитесь Король тигрів на Netflix.

Я дивився кулінарні відео на YouTube і вивчав танці Тік Ток. #quarentineandchill pic.twitter.com/dZcHAXDJjQ

- Джесс (@ Jess_lynn_24) 28 березня 2020 р

#до завтра

Користувачі Instagram використовують цей хештег, щоб протягом 24 годин публікувати на своїй сторінці безглузде чи незручне фото. Це стало різновидом виклику в Інтернеті, і кожен, кому подобається картинка перед її видаленням, наважується опублікувати власну фотографію "до завтра".

#ImDoingFineBecause

Цей хештег нещодавно був у тренді в Twitter.

Люди використовують хештег, щоб пояснити причини, чому вони „добре справляються” під час карантину. Чи то через те, що вони запаслися туалетним папером, чи то через пухнастих домашніх вихованців, чи через те, що вони, природно, інтроверти, хештег - це смішне нагадування про те, щоб бути вдячним за те, що зараз у нашому житті все гаразд.

#ImDoingFine, бо я перебуваю на карантині без дітей. pic.twitter.com/vohX0m8rBB

- Vagablonde (@ A4AleeshaD) 31 березня 2020 р

# безпечні руки

Кампанія "Безпечні руки", яку підтримує Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ), пропагує силу миття рук для боротьби з коронавірусом. Хештег має на меті підвищити обізнаність про те, як правильно виконувати гігієну рук, будь то мило та вода або дезінфікуючий засіб для рук.

Є кілька заходів, які ви можете вжити, щоб захиститися від # COVID19. Одним з найважливіших є регулярна та безпечна гігієна рук. Ось кроки, рекомендовані @WHO ????

Показати ???? де і як миєш руки. Приєднуйся до виклику ВООЗ #SafeHands! pic.twitter.com/5ElZyiyZun

- Тедрос Адханом Гебреєс (@DrTedros) 13 березня 2020 р

# плоска крива

Ви, швидше за все, вже чули цей термін, але "розгладжування кривої" пояснює, як і чому діє соціальне дистанціювання. По суті, якщо ми всі погодимось зменшити нашу взаємодію з іншими людьми, кількість випадків коронавірусу буде плато протягом більш тривалого періоду, а не швидко зростатиме, роблячи це менш напруженим для нашої системи охорони здоров’я.

Сам термін походить від популярної діаграми, яка порівнює те, що сталося б, якби ми залишилися всередині, і те, що сталося б, якби цього не сталося. Більшість використовують хештег, щоб заохотити інших залишатися всередині і захищати інших.

Однак одне, що може зробити кожен, - це їхня частина, щоб допомогти #flattenthecurve. Якщо ми сповільнюватимемо кількість нових інфекцій, то в будь-який момент в лікарню потрапить менше людей - а це означає, що нам, можливо, не доведеться вирішувати, хто отримує апарат штучної вентиляції легенів. (19/19) pic.twitter.com/IyCNEbUIjN

- Доктор Санджай Гупта (@drsanjaygupta) 26 березня 2020 р

# PandemicIn5Words

Хештег, який нещодавно популярний у Twitter, просить людей описати свій досвід пандемії у п’ять слів. Чим більше креативу ви зможете з цим отримати, тим краще.

# PandemicIn5Words - це знову День бабака pic.twitter.com/HeS51z88iS

- Ешлі Петерсон (@ Ashley81105672) 8 квітня 2020 р

# see10send10

Цей хештег пропонує кожному, кого позначено, зробити 10 віджимань. Потім вам доведеться помітити інших людей, щоб також виконати 10 віджимань. (Це стало одним хештегом, якого багато хто боїться бачити).

#seeapupsendapup

Цей хештег не вимагає сили верхньої частини тіла, скоріше, просто милої фотографії вашої собаки. Зрештою, що є кращим способом забути про світові турботи, ніж дивитись на чарівних маріонеток?

#seeapupsendapup pic.twitter.com/hgW26e1cOI

- Слоун Кеттерінг (@momhugstree) 23 березня 2020 р

#FirstPicChallenge

Оскільки в соціальних мережах з’являється черговий виклик, який допомагає боротися з усією нашою карантинною нудьгою, цей хештег просить вас опублікувати першу фотографію, зроблену вами та вашим другом. Хештег призначений не лише для тих, хто у стосунках.

#firstpicchallenge pic.twitter.com/b63CwsQMpM

- Кайла Шорр (@kayla_schorr) 7 квітня 2020 р

Останні повідомлення