Космічний туризм: Останні нові виїзні програми Шепарда, як може виглядати його поїздка

Очікуючи запустити свої перші рейси з екіпажем до кінця цього року - і космічних поїздок після цього - Blue Origin у середу, 23 січня, здійснив ще один успішний тестовий політ своєї багаторазової ракетної системи. 10-хвилинна подія транслювалася в прямому ефірі (вгорі), даючи глядачам чітке уявлення про різні етапи пропонованої послуги космічного туризму.

Піднявшись зі свого регулярного стартового майданчика в Західному Техасі, десь після 10 години ранку за місцевим часом, Нью Шепард злетів у небо, досягши максимальної швидкості 3582 км / год (2226 миль / год). Ракета та капсула розділилися на висоті 245000 футів (46,4 милі) через 2 хвилини 43 секунди після виходу з Terra Firma.

"На даний момент, якщо ви були астронавтом на борту, саме тоді ви почнете відчувати цю невагомість", - сказала Аріане Корнелл із "Блакитного походження" під час свого прямого коментаря (вище).

Кивнувши наміру компанії розпочати поїздки в космічний туризм для пасажирів, що платять за проїзд, у, сподіваємося, не надто далекому майбутньому, Корнелл продовжив: «Ми дозволимо вам розстібнутись; Я буду знати, що буду робити там сальто, перш ніж знімати ті вражаючі види з найбільших у світі вікон, які коли-небудь були у космосі ".

Коли ракета спускалася вниз, капсула екіпажу продовжувала набирати висоту, за 4 хвилини 5 секунд, досягнувши 350 343 футів (66,4 милі) над земною поверхнею, приблизно в чотирьох милях над лінією Кармана, яка вважалася межею між земною атмосферою та космосом. Корнелл сказав, що дані про висоту підлягають підтвердженню.

Приблизно через 7 хвилин і 25 секунд після вильоту, підсилювач New Shepard досяг ідеального приземлення, а капсула - її спуск сповільнився до 16 миль / год парашутами - спустилася в пустелі приблизно через три хвилини.

Місія дозволила компанії Blue Origin, якою керує бос Amazon Джефф Безос, зібрати більше даних для своїх систем запуску та польоту перед першими випробувальними польотами. Ракета також провела з собою вісім експериментів з досліджень та розробок, що фінансуються NASA, які активувались під час польоту.

Космічний туризм

Багато компаній беруть участь у запуску польотів у космічний туризм, і Blue Origin та Virgin Galactic Річарда Бренсона заявляють, що близькі до запуску комерційних послуг для заробітчан, які можуть собі дозволити квиток (Virgin Galactic бере місце за 250 000 доларів за місце, тоді як Blue Origin поки не називає ціну).

Хоча ці дві послуги мають одну мету, дві транспортні системи помітно відрізняються.

Подібно до автомобіля Blue Shegin New Shepard, космічний літак VSS Unity компанії Virgin Galactic також може перевезти до шести пасажирів, але замість ракети система Virgin Galactic використовує запуск злітно-посадкової смуги з літаком-носієм, що допомагає Unity розпочати свій шлях. Ракетні двигуни космічного літака спрацьовують, коли він досягає певної висоти. Зворотна дорога також відрізняється: капсула New Shepard використовує парашути для плавного приземлення, а Unity ковзає назад на землю для плавної посадки на злітно-посадкову смугу.

Тим часом SpaceX прагне здійснити один гігантський стрибок туристичною космічною поїздкою, яка передбачає поїздку японського підприємця-мільярдера Юсаку Маедзаву разом з вісьмома художниками у подорож на Місяць і назад у 2023 році. Однак масштаб проекту означає що SpaceX може пропустити цей графік, якщо місія взагалі колись відбудеться.

Останні повідомлення