Як дістати Бронесумку в Call of Duty: Warzone

Службовий обов'язок: Warzone є однією з найкращих ігор Battle Royale зараз, з повною підтримкою міжплатформної платформи та деякими унікальними нововведеннями у форматі Battle Royale. Серед нововведень - контракти, завдання яких - виконати невелику мету в рамкахWarzoneкарта для винагороди. Для більшостіWarzoneЗа життя контрактом Scavenger - одним із безлічі наявних типів контрактів - була протигаз, який дозволив вам залишатися поза кільцем, не завдаючи шкоди. Ви все ще можете придбати протигаз на станціях, але контракти Scavenger пропонують іншу винагороду: ранцевий ранець.

Бронесумка дозволяє носити вісім броньових пластин на відміну від стандартних п’яти. У цьому посібнику ми покажемо вам, як його знайти.

Подальше читання

  • Найкращі місця для посадки в Warzone
  • Де знайти кожен бункер Warzone
  • Найкращі налаштування для Call of Duty: Warzone

Як дістати бронесумок

контракт на сміття в зоні дії військової зони

Існує два способи ввести бронесумку Warzone,тож ми почнемо з більш прямолінійних двох. Ви можете знайти броньові ранці у вигляді здобичі навколо карти. Він недоступний на станціях покупки, але в рідкісних випадках він вискакує з ящика. Крім того, ви можете викрасти одного з мертвих тіл. Однак зауважте, що ранцевий ранець - це ручний пікап, а не автоматичний. Якщо ви перебуваєте у розпалі перестрілки, найкраще почекати, поки узбережжя не стане чистим, перш ніж грабувати. Таким чином, вам не потрібно буде турбуватися про сортування тих боєприпасів, які вам не потрібні, поки хтось обстрілює вас.

Якщо удача не на вашому боці, ви можете створити свою власну. Броньований ранець замінив протигаз як винагороду за контракти Scavenger. Якщо ви не виконали жодного з цих контрактів, процес простий. На карті ви знайдете піктограми, схожі на жовтий трикутник із збільшувальним склом посередині. Перейдіть туди, де знаходиться піктограма, і підберіть контракт, щоб розпочати її (вони зазвичай знаходяться в будівлях, тому вам, можливо, доведеться трохи оглянутись навколо). Після того, як ви укладете контракт, вам потрібно буде закріпити три ящики, кожен з яких буде позначений на вашій карті.

Щоб отримати ранцевий ранець, виконайте контракт на Смітника, пограбувавши всі три ящики. На третій ранцевий ранець впаде. Переконайтеся, що контракт, за яким ви переслідуєте, є контрактом Смітника. Існує декілька типів контрактів - включаючи горезвісно складні контракти контрабанди, - але сумка броні падає лише в кінці контрактів про сміття. В якості бонусу кожен гравець отримає гроші за виконання контракту, а також будь-яку здобич, знайдену в ящиках контракту.

Як користуватися броньовим ранцем

броневий ранець в зоні дії військової зони

Бронесумка дозволяє тримати вісім бронепластин над стандартними п’ятьма. Це не змінює, скільки обладнаних вами бронепластин - ви можете завантажувати лише три одночасно - але це дає вам більше палива для заміни броні після зустрічі. Хоча це корисно в будь-який момент гри, найкраще розставити пріоритети до зброї та іншої здобичі, перш ніж йти за ранцевою сумкою. П’яти тарілок достатньо для більшості ранніх ігрових зустрічей, тому, якщо ви не агресивні, вам не потрібно відразу ж браняний саквояж.

Це не означає, що вам слід ігнорувати контракти Сміттєджера. Направляти свою команду на один - найкращий спосіб діяти, навіть якщо це пройде кілька хвилин, перш ніж ви насправді завершите його. Якщо хтось інший піднімає контракт, не хвилюйтеся - нові контракти з’являються щоразу, коли кільце закривається. Коли ви наближаєтесь до середини гри з пристойним навантаженням і великою кількістю броньових пластин, підніміть бронесумок Це не те, що вам слід уникати цього рано, просто важливішим є пошук спорядження.

Бронесумка не тільки для вас. Насправді, головною перевагою такої роботи є роздача броневих пластин своїй команді. Якщо ви підберете його, найкраще залишатися поруч зі своєю командою і служити резервом бронеплити. Кожна пластина пропонує 50 к.с., що дає вам загалом 250 к.с., якщо ви повністю обладнані. Наявність броні проти її відсутності - це ключ до успіху, і сумка броні дає вам значну перевагу над іншими командами в цьому плані.

Останні повідомлення