У Бенксі є Instagram, YouTube. Чому артист-жартівник підписується?

Банксі має Instagram або він нас обманює знімок екрана 2013 10 16 о 1 55 01 вечораБенксі, можливо, найвідоміший сучасний художник, і його прагнення прикрити свою особистість є невід'ємною частиною його міфічного статусу. Ця любов до таємниць здається протиріччям до наявності кількох акаунтів у соціальних мережах, але, здається, британська ікона графіті та відомий любитель плутати живу лайно з людей пішов і приєднався до соціальної мережі.

В даний час Бенксі перебуває в Нью-Йорку, і протягом усього місяця проводить шоу "Better Out Than In" по всьому місту. Слизький художник поки що уникав визнання, коли створював свої роботи, хоча, схоже, Банський документує шматки, які він залишає по всьому місту, на веб-сайті свого проекту.

Шанувальники ретельно розбирають та каталогізують новітнє мистецтво Бенксі, але, схоже, він пішов на крок далі в соціальні мережі та особисто ділиться зображеннями своїх робіт в Instagram. Рахунок bankyny був створений 1 жовтня і вже налічує понад 185 000 підписників. Неможливо точно дізнатися, чи справжній він, але в акаунті часто відображається мистецтво незабаром після його встановлення, тож його ведуть Бенксі, хтось, хто бере участь у шоу, або хтось із вражаючими навичками реклами, який, ймовірно, з’ясував особу Бенксі .

На останній опублікованій фотографії, оновленій сьогодні, видно дивовижну склопластикову статую Рональда Макдональда, який взув блискучі черевики. Згідно з веб-сайтом Бенксі, скульптура переміщуватиметься по різних місцях Макдональдса, а реальна людина буде блищати взуттям (вчора це було в Південному Бронксі, у Макдональдсі на Бостонській дорозі, 1600).

Все місто - Макдональдс

Допис, який ділиться Бенксі (@banksy) 16 жовтня 2013 року о 8:16 ранку за тихоокеанським часом

Instagram - не єдина платформа, за яку відповідає (можливо) Банський: обліковий запис YouTube під назвою BanksyNY на сьогодні опублікував чотири відео та зібрав мільйони переглядів. У акаунті розміщені відео з кількох його інсталяцій, зокрема з назвою "Сирени Ягнят", вантажівка з бійні, повна Маппет.

В іншому відео видно, як перехожі блукають повз розпродаж вуличного мистецтва в Центральному парку. Все виставлене мистецтво було зроблено Бенксі, але воно продається за 60 доларів замість тисяч. Відео показує, як більшість людей ігнорують продавця.

Також існує обліковий запис у Twitter, який також має підпис @Banksyny, який зібрав понад 27 000 підписників з моменту свого створення 2 жовтня, хоча є лише 14 твітів, жоден з яких не пов’язаний із мистецтвом. Репортер New York Times Нік Білтон не був впевнений, що цей акаунт у Twitter є офіційним, хоча він повідомив, що "люди, знайомі з Бенксі, кажуть, що все, на що посилається його офіційний веб-сайт, є офіційно Бенксі". Пов’язаний лише обліковий запис Instagram, тому цей Twitter може бути не санкціонований.

Ось останній твіт:

Щоб уникнути критики, нічого не кажіть, нічого не робіть, будьте нічим.

- banksy (@banksyny) 16 жовтня 2013 р

І це ще не все: схоже також на те, що Бенксі має обліковий запис у Facebook (ще раз під назвою Banksyny і використовуючи ту саму графіку, що й інші облікові записи), створений 1 жовтня. Обліковий запис не завоював такої уваги, як інші його соціальні веб-спроби , але він розміщує той самий вміст, який можна знайти на веб-сайті проекту, як цей опис твору, розміщеного в Queens:

У всьому цьому є щось глибоко дивне. У Бенксі роками є сторінки фанів у соціальних мережах, але митець вперше публічно бере участь у соціальних мережах (принаймні якБенксі - хто знає, чи справжнім іменем художника є одержимий Facebook, який чирикає божевільний чоловік). Здається, невідповідним його філософії критики ззовні є те, що Бенксі, який, як відомо, одержимий конфіденційністю і зумів приховати свою особистість на врученні премій "Оскар", вирішив підписатись на кожну основну соціальну веб-платформу, мабуть, одним махом. .

Здається, це надмірна кількість реклами, тим більше, що усна передача цих установок настільки бурхлива. Але Бенксі завжди знаходив способи проникнути в нашу обізнаність, не підриваючи її з дахів, і соціальні сайти стали настільки невід'ємною частиною нашого спілкування, що, можливо, він просто намагається сховатися в масах, тихо привертаючи увагу до своєї роботи. Це, або це зовсім не він. Існує ряд теорій навколо документального фільму, який отримав Оскар Бенксі, Вихід через сувенірний магазин. Фільм докладно розповідає про зріст Т’єррі etетти, вуличного художника, відомого як доктор Брейнвош, який стає відомим сам по собі після відстеження Бенксі (або так сказано). Хоча дехто вважає, що фільм демонструє точне зображення успіху Гетти, багато хто підозрює, що це вигадлива містифікація, і що пан etетта не є графіт-савантом, а актор Бенксі платить, щоб позувати вуличним художником, щоб прокоментувати, як розуміється. Ніхто не зміг цього довести Вихід через сувенірний магазин було підроблено чи ні, і ми, можливо, ніколи не зможемо точно перевірити, якими з цих акаунтів у соціальних мережах, якщо такі є, справді керує Бенксі. У будь-якому випадку, обліковий запис Instagram залишається корисним, якщо ви хочете дізнатись, де можна знайти найновіші шматки. "Better Out Than In" використовує вулиці Нью-Йорка як полотно, і, схоже, більша частина мистецтва існує переважно на місцях, хоча офіційний веб-сайт справді пропонує цікаві звукові супроводи до творів. Але я сподіваюся, що ці акаунти в соціальних мережах використовуються не лише для просування - Бенксі, безсумнівно, може зробити щось захоплююче із соціальними мережами, якщо вирішить використовувати їх як цифровий пейзаж, тим більше, що художник бавився питаннями про ідентичність протягом тривалого часу, а соціальні медіа додають перформативні зморшки до концепції фіксованої персони. Ці рахунки слугують як практичним, так і особистим цілям: вони рекламують та рекламують його роботи, які не можна пропустити, поки відбувається проект. А по-друге, це ще раз втягує нас у питання про те, хтоєБенксі? Тільки тому, що ви стежите за ним у Twitter та Instagram та дружите у Facebook, ви ближче знаєте його? Художник залишається загадкою, незважаючи на ці профілі, цікавий коментар до соціальних мереж загалом. Для Бенксі ці соціальні профілі є джерелом контролю, тримаючи його в таємниці, але розповсюджуючи його вміст. І, можливо, він робить це правильно, адже скільки з нас може сказати те саме?

Останні повідомлення