Як користуватися віддаленим робочим столом

Вам потрібен доступ до комп’ютера здалеку? Ми маємо для вас хороші новини: сьогоднішні рішення для віддаленого робочого столу набагато легше впровадити, ніж віддалені інструменти минулого - і набагато надійніше. Будь то для бізнесу чи школи, доступ до віддаленого робочого столу повинен значно полегшити ваше життя.

Покроково розглянемо, як користуватися функціями віддаленого робочого столу. Ми також маємо рекомендації щодо рішень для Mac нижче.

Віддалений робочий стіл у Windows

Microsoft полегшує ввімкнення функцій віддаленого робочого столу в Windows 10, дотримуючись правильних інструкцій. Ось що потрібно зробити, щоб розпочати:

Назва ПККрок 1: Направляйтеся до комп’ютера, яким ви хочете керувати - до того, який у цьому налаштуванні буде «віддаленим». Перейдіть у вікно меню та знайдіть (або відкрийте безпосередньо) Налаштування. У Налаштуваннях виберіть «Система» та переконайтесь, що ви перебуваєте в розділі «Про мене». Шукайте назву ПК. Запишіть ім’я або переконайтесь, що ви запам’ятаєте його пізніше. Це буде конкретний код, тому розумно робити примітки!

Властивості системи Windows 10

Крок 2: Знову перегляньте ліве бічне меню у вікні «Система» та виберіть опцію «Додаткові налаштування системи» (якщо ви не бачите цього, введіть «перегляд розширених налаштувань системи» в рядок пошуку та виберіть результат на панелі керування). Це має відкрити вікно “Властивості системи”. Звідси перейдіть на вкладку «Віддалений» і знайдіть заголовок «Віддалений робочий стіл». Переконайтеся, що параметр «Дозволити віддалене підключення до цього комп’ютера» увімкнено.

Налаштування снуКрок 3: Тепер ваш віддалений комп’ютер готовий до управління з віддаленого входу. Однак є ще одна важлива річ, яку вам потрібно зробити. Поверніться до Налаштувань і перейдіть на вкладку "Живлення та режим сну". Тут переконайтеся, що для параметра «Сон» для всіх облікових записів встановлено значення «Ніколи». Останнє, що вам потрібно, - це вимкнути віддалений комп’ютер, коли поруч нікого немає - тоді функції віддаленого робочого столу взагалі не працюватимуть.

Крок 4: Гаразд, час перейти на свій «локальний» ПК, який ви будете використовувати для управління іншим комп’ютером. Якщо ви думаєте: «Зачекайте, я хочу замість цього керувати віддаленим комп’ютером за допомогою свого мобільного пристрою», тоді не бійтеся! Корпорація Майкрософт пропонує програму для віддаленого робочого столу для пристроїв iOS та Android (а також інших менш сумісних пристроїв Windows), яку ви можете завантажити, щоб зробити те саме, що і комп'ютер з Windows 10.

Додаток не настільки надійний або швидкий, але роботу буде виконано, тому завантажте їх, якщо вам потрібно, і відкрийте. Якщо ви залишаєтесь на комп’ютері, перейдіть до вікна пошуку та знайдіть «Підключення до віддаленого робочого столу», яке має відкрити можливість відкрити нове вікно.

Програма віддаленого робочого столу Microsoft

Крок 5: Як програма, так і інструмент “Підключення до віддаленого робочого столу” на комп’ютері матимуть можливість додати новий робочий стіл. У додатку це знак плюса у верхньому правому куті. На комп’ютері у вікні «Підключення до віддаленого робочого столу» буде розташована одна рядок заповнення поруч із «Комп’ютер:» із випадаючим параметром для будь-яких імен, які ви раніше використовували. У будь-якому випадку вам потрібно ввести ім’я ПК, яке ви зазначили на першому кроці.Підключення до віддаленого робочого столу

Крок 6: Переконайтеся, що ім’я є точним, а потім виберіть „Підключити”. Тепер почекайте, поки з’єднання завершиться, і в ОС віддаленого комп’ютера має відкритися вікно, що дозволить вам ним користуватися. Майте на увазі, що можуть бути деякі затримки, особливо якщо у вас повільне з’єднання з Інтернетом або ви намагаєтеся зробити щось складне. Наберіться терпіння і ретельно протестуйте функції, які ви хочете використовувати віддалено, щоб переконатися, що вони працюють.

Що робити, якщо у мене Mac?

Apple пропонує власне рішення для віддаленого робочого столу (також зване віддаленим робочим столом) для тих з нас, хто може мати Mac замість ПК. Хороша новина полягає в тому, що він сумісний з Windows і може використовуватися для керування будь-яким типом операційної системи, скільки вам потрібно, якщо у вас є правильна інформація. Погана новина полягає в тому, що додаток Apple Remote Desktop… не популярний. Він має болісно низький рейтинг 1,6 у магазині Mac App і десятки скарг на проблеми з помилками, збої та збої. Таким чином, ми вагаємось рекомендувати це.

Але, якщо нічого іншого не допоможе, ми пропонуємо завантажити додаток і поглянути на досить чіткі інструкції Apple щодо налаштування віддаленого робочого столу, додавання клієнтів та початку роботи. Це в першу чергу орієнтоване на адміністраторів, але воно може працювати в різних сценаріях. Просто переконайтеся, що спочатку все оновлено.

Останні повідомлення