Blizzard демонструє своїх нових героїв Diablo на E3 2015

Частина відгуків, які Blizzard отримував від гравців у Герої Бурі полягає в тому, що люди хочуть поля битв, засновані на інших іграх, на додаток до оригінальних карт гри. Ось чому перший Diablo поле бою потрапить у сферу випробувань громадськості з 23 червня, а офіційно розпочнеться 30 червня. Ми отримали шанс на E3 сісти з командою, яка відповідає за це Герої Бурі обговорити майбутній пакет вмісту «Вічний конфлікт».

Король Леорік, Різник і чернець заходять у бар

Поки М'ясник і Чернець, Diablo слави, все ще перебувають у процесі розробки, король Леорік, воїн ближнього бою, ближче, ніж будь-коли, щоб звільнити, і його здібності на цьому етапі дещо допрацьовані.

Риса Леоріка є однією з найцікавіших серед усіх героїв і робить його якомога ближчим до безсмертного, не роблячи його справді зламаним. Коли Леорік помре, він перетвориться на свою привидну форму. Цей призрак може рухатись по полю бою, і, хоча він не завдасть шкоди, він все одно може використовувати свої здібності, щоб уповільнити або зажити.

Його перша активна здатність, коливання скелета, розв’язує пошкодження по дузі ворогів перед собою, уповільнюючи їх у процесі. Його друга здатність - вичерпати надію - формує спектральну руку, яка вистрілює з героя, закріплюючись на ворогу. Поки ворог залишається в межах досяжності Леоріка або поки таймер не закінчиться, він буде вилучати з них життя, виліковуючи себе в процесі. Його третя здатність - це прогулянка прихильників, яка зупинить Леоріка там, де він стоїть, вистріливши пристрасть самого себе, що ви зможете маневрувати на своєму місці, перш ніж Леорік зморгає, щоб зайняти його місце.

Нарешті, його героїчні здібності. Перший - Entomb, цілеспрямований заклинання, яке розміщує U-подібну стіну навколо супротивника протягом обмеженого періоду часу. Ця стіна не дозволить їм втекти, і змусить їх повернутися і стати обличчям до вас, а на рівні 20 шипи всередині стін завдадуть шкоди будь-яким ворожим гравцям усередині. Другий - Марш Чорного Короля, багаторазовий напад, який завдає величезної шкоди кожному ворогу на шляху, а також робить Леоріка нестримним. На рівні 20 Березень Чорного Короля також породжує виснаження надії на будь-яких ворожих героїв поблизу.

як хуртовина планує воскресити леориків для героїв шторму 11як хуртовина планує воскресити леориків для героїв шторму 10як хуртовина планує воскресити леориків для героїв шторму 05як хуртовина планує воскресити леориків для героїв шторму 01

Хоча Леорік був головним моментом того, що Blizzard показав нам на E3, ми також трохи дізналися про Монка. Він унікальний персонаж не лише тому, що він перший персонаж "підтримки" Diablo, але і через те, як працює його риса. Замість того, щоб починати із заздалегідь визначеної риси, ваш вибір талантів першого рівня дозволяє вибрати, яку саме рису ви хочете. Ви можете побудувати ченця для зцілення, підтримки мани або ряду інших напрямків, а потім обрати пізніші таланти, що підсилюють та взаємодіють з цією рисою. Це зробить персонажа надзвичайно універсальним, даючи гравцям можливість змінити свою будову на основі героїв, які обирають інші члени команди.

Нові скіни теж!

Звичайно, Blizzard завжди намагається розважитися своєю грою, тому нове оновлення вмісту також включатиме кілька скінів. Зокрема, ангельська шкіра Diablo буде реверсом пекельної шкіри Tyreal. Коли ангельська шкіра активна, гравці бачитимуть Діабло замаскованим воїном світла з біло-золотистими обладунками.

Існує також скін із ефектами та анімацією для Nova, який називається Novazon skin. Ця косметична шкіра повертається до класу Amazon у Diablo 2, і обов’язково порадує шанувальників гри, побачивши її повернення, навіть якщо це лише шкіра.

Поле битви вічності

поле битвивічність

Заметіль

Деталі досі про Поле битви Вічності як поле бою в Росії поки що обмежені Герої Бурі, але суть полягає в тому, що вона ближча до традиційної карти MOBA, ніж деякі поточні пропозиції. Битва обертається навколо двох безсмертних, які постійно кидають постріли вперед-назад посеред поля бою один на одного. Якщо це йде по суті інших полів битв, цілком ймовірно, що вбивство безсмертного протилежної команди в потрібний час або взагалі призведе до тимчасової переваги для вашої сторони.

Гравці також мають додаток скарбів-гоблінів, яких можна з нетерпінням чекати. Цей нахабний маленький ривок прямо звідти Diablo, і один з’явиться на базі кожної команди, коли матч відкриється. Він буде бігати по базі, коли гравці намагаються його вбити, але він зникне на своєму порталі, повернувшись у область скарбів, коли почнеться матч і двері відчиняться. Якщо у вас є щоденне прагнення вбити його, що не буде надзвичайно складно, ви отримаєте додаткові 100 золотих за здобуття своєї перемоги після матчу.

Просуваючись, Blizzard сподівається прискорити випуск нового вмісту в Герої Бурі приблизно кожні три тижні. Це амбіційна мета, навіть якщо кожен випуск - це лише один новий герой або пара нових скінів. Приємно бачити, що проект знайшов успіх та підтримку з боку ігрових та кіберспортивних спільнот.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found