Як Audi переробила Audi TT 2015 року

Попередня Наступна 1 з 25 Audi TT Coupé Scuba Синій спереду ліворучAudi TT Coupé Scuba Blue передній рухAudi TT Купе Scuba Синій спередуAudi TT Coupé Scuba Синій задній правийAudi TT Coupé Scuba Синій заднійAudi TT Купе 2.0 TDIКузов Audi TT з алюмінієвим додаванням деталейКузов Audi TT з алюмінієвим додаванням деталейТехнологія лиття кузова Audi TTКабіна Audi TT CoupéНовий салон Audi TT на виставці CESВбудований Audi TT керує вентиляційними отворами на виставці CESВіртуальна кабіна Audi TT Розділено віртуальну кабіну Audi TT Віртуальна кабіна Audi TT Розділено віртуальну кабіну Audi TT Панель MMI Audi TT Панель MMI Audi TT Панель MMI Audi TT Розсічена панель MMI Audi TT Ескіз дизайну Audi TTЕскіз дизайну Audi TTЕскіз дизайну Audi TTЕскіз дизайну Audi TTЕскіз дизайну Audi TTЕскіз дизайну Audi TTЕскіз дизайну Audi TTЕскіз дизайну Audi TT Ескіз дизайну фар фари Audi TT Новий Audi TT

Коли Audi TT вийшов на сцену в 1998 році, це стало відкриттям.

Ледь змінившись від концептуального автомобіля, який взяв світ штурмом у 1995 році, серійний TT був тим, чого не бачили у головному вуличному салоні з 1960-х років - твором мистецтва.

Оригінал був автомобілем, який слід було побачити, а не їздити, але друге покоління зробило крок до території «машини водія». І останній ураган другого покоління TT - TT RS - зробив великий крок на шляху до динамізму.

Хоча третє покоління TT - з нуля, задумане не просто повернути славу оригіналу, а бути справжнім водієм.

Щоб довести це, Audi запросив Digital Trends до своєї штаб-квартири в Інгольштадті, Німеччина, щоб пояснити, як саме вона здійснила цю трансформацію, і що входить у створення одного з найбільш іскрометрів нових автомобілів за останні п'ять років.

Починається з креслення

Наш покупецький погляд на новий TT розпочався у скляно-сталевій симфонії музею Audi, розташованому в самому серці розлогих комплексів Audi.

Audi зібрала всі приклади TT, від концепції до найновішого покоління, разом із людиною, відповідальною за велику частину дизайну: Юргеном Леффлером. У своєму темному костюмі та окулярах з квадратною оправою Леффлер виглядає саме так, як ви уявили б німецького дизайнера.

Коли Audi TT вийшов на сцену в 1998 році, це стало відкриттям.

Сідаючи за стіл, він менш ніж за хвилину намалював майже ідеальний дизайнерський ескіз нового ТТ. Виконуючи цей дивовижний подвиг, Леффлер пояснив трансформацію з пухирчастого оригіналу на викладеного, зосередженого ТТ, що ожив на його сторінці.

На моє здивування, Леффлер зізнався, що новий TT був розроблений, щоб виглядати як Юсейн Болт. І перед тим, як звинуватити мене в божевільному, знайдіть хвилинку, щоб поглянути на рядки. Вони рухаються підтягнуто і безперервно, як сухожилля і м'язи спринтера, аж до решітки спереду до заднього спойлера. І завдяки згорбленій поставі кота, що стрибає, новий ТТ набагато агресивніший, ніж попередні машини.

Є також штрихи зловісного. Наприклад, кільця Audi пересуваються від решітки до капота - як R8, - і фари виглядають як дивлячі очі хижака.

Ескіз дизайну Audi TTЕскіз дизайну Audi TTЕскіз дизайну Audi TTЕскіз дизайну Audi TTКузов Audi TT з алюмінієвим додаванням деталей
  • 1. Ескіз дизайну фар Audi TT

Ці елементи в поєднанні з напруженими лініями роблять цей TT чимось більш мужнім і войовничим, принаймні за витонченими стандартами німецького дизайну, ніж попередні машини.

Тим не менше, досі є характерні виноски до оригінального дизайну, що складається з трьох коробок, оскільки новий автомобіль має більш чіткий багажник, ніж поточний TT.

Дизайн також був виконаний з урахуванням техніки та продуктивності. Естетику доповнює подовження колісної бази при одночасному зменшенні загальної довжини. Розміщення коліс забезпечує рівномірний розподіл ваги від важкого двигуна та системи повного приводу, покращуючи керованість.

А ті вишукані лінії тіла? Всі вони виготовлені з високоміцного, практично авіаційного алюмінію, що робить цей найлегший ТТ коли-небудь - понад 120 фунтів.

Кабіна, придатна для реактивного винищувача

Але наша екскурсія стильними німецькими дизайнерами не зупинилася на пані Леффлері. Дизайнер інтер’єру мав сказати кілька слів і про своє чудове творіння.

Хоча охоплення від Юсейна Болта до Audi TT є великим, натхнення реактивного винищувача видно в інтер’єрі. Обгорнута панель має форму, схожу на передній край крила літака. І випускні сопла виглядають як форсажі від F14, хоча і з розумно вбудованим управлінням HVAC. Це поєднується з відносно простою центральною консоллю, яка коконує водія - або я повинен сказати пілот - для створення чогось трохи особливого.

Обгорнута панель має форму, схожу на передній край крила літака.

Але серцем нової кабіни Audi є масивний екран MMI, де ви очікуєте побачити приладову панель. На відміну від багатьох інших автовиробників, котрі взули маленький РК-екран в середині приладової панелі, Audi запропонував широкоформатний TFT-дисплей, що охоплює абсолютно все, починаючи від приладів приладів і закінчуючи навігаційною картою.

Коли читаєте про це налаштування. Я був скептично налаштований. Я думав, що це виглядає круто, але це буде важко використовувати. Я також припустив, що єдиний орієнтований на водія екран заважатиме пасажиру допомагати у виконанні таких завдань, як навігація.

Однак особисто це щось інше. Мало того, що на це приголомшливо дивитись, особливо в режимі навігації, де ви можете махати по місцевості, як - ви вже здогадалися, - пілот-винищувач, це набагато зручніше.

Кабіна Audi TT Coupé

Audi розробила положення екрану та сидінь, щоб забезпечити видимість дисплея пасажиру. Для тих, хто боїться керувати екраном, орієнтованим на водія, із центральної консолі - це незручне завдання для ліворукого для пасажира, воно нічим не відрізняється від того, якби екран був посередині.

Більше того, головний технічний інженер Audi зізнався мені, що внутрішнє тестування довело, що центрування інформаційно-розважального екрана перед водієм є не менш чи більш безпечним, ніж “стандартна” система, встановлена ​​в центрі. Що для мене не є ні позитивним, ні негативним для Audi.

З огляду на це, проектування цієї системи передбачало особливі проблеми. Заміна всієї приладової групи означала розроблену інформаційно-розважальну систему, яка могла розбиватися, не впливаючи на спідометр та інші необхідні датчики.

Віртуальна кабіна Audi TTНовий салон Audi TT на виставці CESВбудований Audi TT керує вентиляційними отворами на виставці CES

Це означає, що новий TT має два повністю ізольовані чіпсети для різних аспектів системи, включаючи високоякісний графічний процесор Nvidia. Два мікросхеми працюють синхронізовано майже до мікросекунди. Щоб обладнання витримало випробування часом, інженери Audi поставили його на стійку.

Під час нашого візиту Audi вперше показала свою лабораторію тестування електроніки. Простіше кажучи, це місце, де катують електронні компоненти автомобілів. Дивно бачити, як деталі автомобіля всі підключені до дощок і проходять тести. Однак, це саме те, що відбувається з моменту, коли автомобіль проходить попереднє виробництво і до припинення виробництва.

Тепер це зобов’язання.

Складаючи його разом

На сьогоднішній день ви, мабуть, говорите: «Весь цей дизайн та технологія цілком і якісні. Але до чого це насправді додається? "

Дійсна відповідь полягає в тому, що ми не знатимемо, поки машина не буде готова до їзди, що, незважаючи на мої висловлювання, Audi наполягає, що це не так. Однак те, що ми знаємо, дуже обнадіює.

Є також штрихи зловісного.

Автомобіль зберігає красу оригіналу, але тепер він насправді схожий на автомобіль, на якому ви хочете їздити, а не просто бачити. Поєднуйте в собі легкість TT і той факт, що він може похвалитися тією ж платформою і божевільним двигуном TFSI, що і S3 , і це має задатки справжнього спортивного автомобіля. І я повинен знати; Я повинен був їздити на S3, поки був Інгольштадтом, і моє серце практично мчить уявити ту машину з двома сидіннями та 500 фунтами менше, щоб носити її з собою.

Інновації, такі як нова панель приладів MMI, здаються хорошими, і я, чесно кажучи, сподіваюся, що це буде блискуче. Поки я насправді не використовую його в чомусь на зразок реального світу, я не можу винести свій вердикт.

Незважаючи на це, новий TT обіцяє стати одним із тих рідкісних предметів: автомобіль мрії, який неможливо придбати.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found