Як зробити чудові святкові фотографії телефоном

як зробити чудові святкові фотографії на телефон невпізнанним, хто робить фотографії сім'ї Анна Бізонь / 123RF Погляньте на свої знімки в Instagram, присвячені святним бенкетам та минулому році. Чи вони вийшли так добре, як ви сподівались, чи настільки ж забуті, як той дивний гарнір, який хтось приніс, або недбалий, нечіткий тост від п’яного дядька? Хоча наші телефони допомагають нам фіксувати і ділитися прекрасними моментами свят, вони мають обмеження, особливо в таких складних умовах, як слабо освітлена кімната або великі групові знімки. Від Подяки до новорічної ночі, ось кілька основних порад, про які слід пам’ятати, знімаючи з телефоном. Плюс, ознайомтесь із цікавими прикладами фотографів усіх рівнів. (Звичайно, ці поради можуть стосуватися будь-якого типу фотографування на смартфоні.)

Знайдіть нову перспективу

кут-новий MetroiD (Видра) / Flickr MetroiD (Видра) / Flickr

Що стосується фотографування дітей, то ніщо не змусить ваші знімки виглядати краще, ніж на їх рівні. Звичайно знімати з точки зору дорослого, але якщо ви можете спуститися нижче, щоб сфотографувати дітей на рівні очей, ви отримаєте набагато цікавіші результати. Це не тільки розкриє деталі їхніх виразів, але й захопить їх світогляд.

Діти - не єдина фотографічна тема, якій корисно змінити вашу точку зору. Навіть звичайні предмети можна зробити цікавішими, знімаючи їх під новим кутом, або обнуляючи один елемент більшого дисплея.

Підійти ближче

рулони-закрити LuxTonnerre / Flickr

Це хороша порада для будь-якого типу фотографування, але це особливо важливо для телефонних камер, оскільки вони (як правило) не мають зум-об’єктивів. Фотозйомка їжі - це одна з областей, яка значно виграє від наближення камери до об'єкта зйомки. Незважаючи на те, що приємно зафіксувати весь спред, отримання окремих детальних знімків кожної страви розкриє текстуру їжі. Смажена індичка буде виглядати ще соковитішою, мак та сир стануть більш витонченими, і ви зможете скуштувати яблучний пиріг.

І не забудьте включити слину дитини (або собаку) на задній план для додаткового ефекту, який засвітить ваших підписників в Instagram.

Зближення також може допомогти з портретами. Портрети з усім тілом чудово підходять для демонстрації смішного вбрання вашого дядька, але наближення видалить будь-які відволікаючі елементи з кадру та зробить чиєсь обличчя центром уваги. Тут слід зазначити одне, що ви не повинні отримуватитеж закрити для портретів, оскільки ширококутний об'єктив телефону може спотворювати обличчя.

Говорячи про лінзи, радимо уникати функції масштабування телефону за будь-яку ціну. На відміну від оптичного збільшення, цифрове збільшення використовує програмне забезпечення для збільшення зображення. Набагато краще фізично наближатися до об'єкта зйомки. Тепер, якщо у вас iPhone 7 Plus, ви можете перейти на 2-кратний телеоб'єктив, не використовуючи цифровий зум. Це чудово підходить для портретів та великих планів, але об’єктив 2x вимагає більше світла, ніж ширококутний об’єктив, тому майте це на увазі, інакше ваші зображення матимуть багато цифрових шумів (або зернистості).

Проявіть творчість із освітленням

mac-голова Алан / Flickr Алан / Flickr

Більшість домашнього освітлення досить погано впливає на фотографування, але від ялинок до свічок, свята представляють більш цікаве освітлення. Проблема в тому, що ці джерела зазвичай не забезпечують достатньо світла для вашого телефону, щоб отримати чітке зображення.

Камери залежать від світла, особливо камери телефону. Їх маленькі датчики не дуже хороші в умовах недостатнього освітлення, що призводить до отримання темних, розмитих і галасливих фотографій. У вашому телефоні, швидше за все, є спалах, але використання його в темних налаштуваннях призведе до того, що ваш об’єкт змиється і призведе до вигляду «оленя у фарах». Це може здатися нерозумним, але спалах краще підходить для добре освітлених областей, де він може допомогти освітлити тіні на чиїмсь обличчі, особливо при різкому підсвічуванні.

Але коли ви перебуваєте в темряві в приміщенні, ви можете зробити один трюк, щоб покращити освітлення, яке, ймовірно, не потребує нічого, що ще не буде у вашому домі: перетворіть телефон або планшет іншої людини в джерело світла. Відкрийте порожню веб-сторінку або інший білий екран, збільште яскравість, і ви отримаєте мініатюрний м'який ящик. Щоб отримати більш розширене управління, перегляньте SoftBox Pro для iPad або Softlight для Android.

Цей фокус найкраще підходить для великих планів, коли ви можете розташувати джерело світла якомога ближче до об’єкта, не потрапляючи в кадр. Це хороший спосіб доповнити світло іншими джерелами, наприклад, деревами. Отримайте задоволення від експериментів з цим, оскільки це дійсно може додати новий вимір вашим зображенням, які зроблять їх справді виділеними у вашій стрічці в Instagram.

Тримайте стійко

Лондон-жінка-турист-фотозйомка-на-вежі-міст-640x640

Якщо ви можете, стабілізуйте свій телефон за допомогою підставки (наприклад, Геккопод, Кену Стенс або одного з цих штативів) або, принаймні, поставте лікті на стійку поверхню. Це дозволяє камері захоплювати якомога більше світла, уникаючи розмиття, спричиненого твоїми хитливими руками. Під час зйомки з рук, намагайтеся тримати телефон двома руками для досягнення найкращих результатів.

Втратити палицю для селфі

obama-selfie-stick-640x640 Buzzfeed Buzzfeed

Подивіться, ми закінчили говорити людям, що палички для селфі смішні. Ви або тип людини, який збирається ним скористатися, або ні. Але ми застерігаємо вас, принаймні, подумати про те, щоб не тримати його прибраним, коли ви знаходитесь на публічних зборах, як, наприклад, новорічний феєрверк. Вибиття палиці для селфі посеред цього буде дратувати та відволікати всіх інших.

Коли справа стосується великого сімейного зібрання, тягнутися до палиці для селфі знову може бути спокусливим. Однак ви отримаєте кращі результати, якщо використаєте справжній штатив і зробите це по-старому, створивши кадр, встановивши таймер зворотного відліку та знайшовши своє місце в групі. Чорт візьми, ти навіть можеш використовувати цей новомодний розумний годинник, який ти отримав на Різдво, як пульт дистанційного керування.

Зйомка феєрверків

Користувач Flickr Карла зафіксувала цей феєрверк за допомогою iPhone 6, kmtrimanez / Flickr

Як ми вже говорили, стріляти в темряві складно, але можна зафіксувати феєрверки телефоном. Він вийде не так добре, як дзеркальний дзеркальний фотоапарат, але для цілей спільного використання, як-от публікація в Instagram чи Facebook, він буде виглядати більш ніж чудово.

Оскільки феєрверки трапляються за короткий час, зробіть якомога більше знімків і піклуйтеся про якість пізніше; не припиняйте стріляти. Використовуйте режим серійної зйомки камери (який зазвичай передбачає утримання кнопки спуску затвора); з кількох послідовних знімків ви можете вибрати той, який вам подобається, або об’єднати їх усі, щоб створити GIF (Google Photos насправді може це зробити за вас). Або, якщо ви знімаєте у форматі 4K, запишіть відео та потім витягніть з нього фотографію - роздільної здатності більш ніж достатньо для спільного використання в Інтернеті. Спробуйте знімати в уповільненому русі, щоб отримати акуратний ефект, і обов’язково тримайте телефон якомога нерухомішим (або використовуйте штатив).

Отримати правильну експозицію також може бути складно під час феєрверку, оскільки небо швидко переходить від темного до дуже яскравого. Якщо камера вашого телефону має блокування фокусу та експозиції, це може допомогти. Зробіть кілька тестових фотографій, щоб набрати потрібну величину компенсації експозиції, а потім тримайте її там і зафіксуйте.

Порада. Якщо ви плануєте знімати багато фотографій та відео, створіть резервну копію наявного вмісту та видаліть його з телефону, що дасть вам якомога більше місця. Ознайомтеся з деякими рішеннями для iOS та Android.

Вжити заходів

Користувач флікеру Шеннон Макгі зафіксувала цю святкову сцену своїм iPhone 6s. Це не ідеальна фотографія, але це чудовий момент, і саме це має значення. Шеннон Макгі / Flickr

Що стосується святкових фотографій, ми, як правило, дотримуємося нудних позуючих кадрів (так, всі хочуть стояти перед ялинкою, дрімати). Навіть якщо ваш телефон не може робити високоякісні кадри, на розмитий з дією набагато цікавіше дивитись. Замість того, щоб збирати людей, щоб сфотографуватися, пересувайтесь кімнатою та фіксуйте сміх, сльози та навіть випадкові бійки (жодна родина не ідеальна), коли вони трапляються. Або скористайтеся хвилиною зйомки феєрверків і захопіть деякі щасливі обличчя серед натовпу. Ми вважаємо, що кадри дій допоможуть вам краще пережити момент і забезпечити набагато цікавіший візуально опис подій порівняно з інсценізованими фото.

Не знімайте вертикальне відео

Еммануель Бург показує, як горизонтальне зображення краще працює для декорацій. Еммануель Бург / Flickr

Вертикальне відео - це не зовсім страшна мерзота, якою воно було колись, оскільки такі служби, як Snapchat та Instagram Stories, це добре використали. Однак, якщо ви хочете зняти відео про свою сім’ю на святах, ми припускаємо, що ви хочете мати можливість переглянути його на чомусь іншому, ніж Snapchat. Поверніть телефон у горизонтальну орієнтацію, і тепер ви зможете знімати все потрібне відео та знати, що воно буде виглядати чудово, незалежно від того, відтворюється воно на телефоні, комп’ютері чи телевізорі.

Також не забудьте спробувати горизонтальну орієнтацію для зйомки таких речей, як групові фотографії та мальовничі кадри. Окрім того, що ви отримаєте ширший кут зору, це також змусить вас тримати телефон двома руками, що зробить ваші знімки більш стійкими.

Фільтри та доопрацювання

Користувач Flickr Джим Х. зняв це фото за допомогою iPhone 4S. Незважаючи на те, що телефону кілька поколінь, з фотографії це важко зрозуміти. Він не був задоволений оригінальною фотографією, надіслав її через Photoshop і зробив ефектною. greyloch / Flickr

Пам’ятаєте, коли раніше фільтри були у всьому шалі? Одна з причин популярності - допомогти замаскувати нижчі камери телефонів раннього покоління. Вони все ще корисні для покращення ваших не ідеальних знімків, але навіть основні покращення можуть отримати користь.

Існує безліч програм для Android та iOS, які дозволяють редагувати фото, включаючи вбудовані програми. Вам не потрібно божеволіти, оскільки тонкий підхід призведе до більш природних результатів. Невеликий стрибок яскравості або невеликий приріст насиченості може допомогти зробити фотографії популярними.

Для більш досвідчених користувачів розгляньте можливість використання такої програми, як Adobe Lightroom для мобільних пристроїв, яка дозволяє знімати RAW-зображення прямо на телефоні. Файли RAW мають набагато більшу широту, ніж стандартний JPEG, тому ви можете виправити проблеми з експозицією, балансом білого та іншим у дописі. Фотографам, знайомим із “справжніми” камерами, це дозволить працювати з фотографіями з телефону так само, як ви обробляєте зображення з інших камер.

Вийміть великі гармати

dxo-one-phone-camera_-720x720

Добре, можливо, вас не влаштовують ваші попередні спроби відпустки, і ви хочете чогось потужнішого. Ви можете використовувати додаткові лінзи, але вони насправді не покращать якість камери. Вам потрібна камера з додатковою потужністю. Ми маємо їх багато, щоб порекомендувати, але якщо ви прив’язані до свого телефону, ви можете вибрати кілька аксесуарів, які перетворять його на справжню камеру. Мабуть, найелегантнішим рішенням є невеликий, але вражаючий DxO One. Це камера, яка підключається до вашого телефону, але забезпечує чудову якість зображення завдяки значно більшому датчику. Щоб перейти на наступний рівень, і Olympus Air A01, і Sony QX1 оснащені ще більшими датчиками і дозволять прикріпити лінзи з відповідних беззеркальних систем прямо до телефону. Однак вони покладаються на бездротове підключення і, безумовно, додають певної маси.

Знімайте апетитне харчове порно

Погодьмося: для багатьох з нас найкраща частина будь-якого свята - це їжа та напої. Для всіх вас, одержимих фотографами #foodporn, Алекса Мехрабан, яка очолює популярну сторінку @EatingNYC в Instagram (вона також веде продовольчий блог), пропонує кілька порад щодо того, як її фотографії з їжею зібрали понад 130 000 підписників.

  • Якщо ви святкуєте в ресторані або з великим збором, непросто встановити сцену. Мехрабан каже, що вам доведеться рухатись, щоб зробити цей постріл.
  • Чудова фотографія для їжі вимагає природного освітлення, але удачі в спробі отримати це, коли ви не контролюєте світло. Повторюючи сказане нами раніше, Мехрабан рекомендує використовувати вторинне світло, як телефон іншої людини, але остерігайтеся тіней. Відрегулюйте яскравість або прикрийте телефон серветкою, якщо потрібно.
  • Три кути, які слід врахувати, включають: вид з висоти пташиного польоту (зверху), зблизька (для створення глибини) або затримання їжі чи напоїв у повітрі.
  • Якщо ви не ділитеся вмістом одразу і маєте час на маніпуляції із зображеннями, скористайтеся інструментом для видалення програм для редагування фотографій, щоб очистити крихту або небажані предмети; засоби освітлення для регулювання тону, яскравості та насиченості; і збільшити структуру та чіткість для чистого вигляду. Мехрабан рекомендує настільні та мобільні програми від CyberLink.

Фото, опубліковане #EatingNYC: NYC Food & Travel (@eatingnyc) 15 листопада 2016 року о 17:39 за тихоокеанським стандартним часом

Знайте свої межі

Користувач Flickr Лінда Баллок зняла це зображення зі свого телевізора. Іноді найкращі фотографії надходять з несподіваних місць. just1snap / Flickr

Можливо, одна помилка, яку люди роблять, - це очікування занадто багато від своїх телефонів. Як би дивно вони не були, телефони не живляться від магії. Існує фізична межа того, що може зафіксувати камера телефону, і важливо розуміти ці обмеження. Камери в телефонах пройшли довгий шлях і можуть навіть імітувати ефекти глибини різкості, але вони все одно не можуть зрівнятися з дзеркальними дзеркальними фотокамерами та беззеркальними камерами.

Найбільшим обмежуючим фактором для телефонних камер є доступне світло. Якщо можете, робіть сімейні фотографії на відкритому повітрі. Світло найкраще вранці та ввечері. Для фотографій у приміщенні при денному світлі розташуйтеся між вікном та предметом, щоб природне світло висвітлювало його. Уникайте зйомки об’єктів, коли яскраве вікно знаходиться прямо за ними, оскільки це призведе до того, що вікно буде відволікаюче яскравим або ваш об’єкт буде занадто темним.

Але телефони також роблять фотозйомку неймовірно легко. Шукайте несподіваного; Ви ніколи не знаєте, де може бути чудова фотографія.

Не бійтеся експериментувати

Ця абстрактна фотографія користувача Flickr Кларіс Барбато-Данн демонструє зміцнений бік сезону. Кларіс Барбато-Данн / Flickr

Краса цифрової фотографії полягає в тому, що вона дозволяє кожному експериментувати із носієм інформації. Існують певні правила щодо фотографії, але цифрові камери дозволяють вам порушити деякі з них. Звичайно, це призводить до великої кількості шуму в Інтернеті у вигляді селфі з качиним обличчям, фотографій латте та фотографій сплячих котів, але тільки завдяки спробам і помилкам ви станете фотографом - навіть якщо ваша мета - просто для того, щоб зробити кращі святкові образи. Підійдіть ближче, спробуйте нові кути, використовуйте різні джерела світла - просто продовжуйте знімати. (З урахуванням цього, просто переконайтеся, що час від часу ви очищаєте рулон камери телефону.)

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found