NASA пропонує поради щодо того, як стати космічним мандрівником

NASA почало приймати заявки на нове покоління астронавтів, оскільки сподівається на захоплююче майбутнє місій з екіпажем на Місяць, Марс і, можливо, за його межами.

Щоб поширити інформацію про несвітову пропозицію про роботу, космічне агентство опублікувало відео (нижче), на якому астронавт Жасмін Могбелі відповідає на кілька питань щодо процесу подання заявки, а також розкриває деякі необхідні навички та кваліфікацію.

Як ви можете #BeAnAstronaut?

Навіщо космонавтам потрібно здавати фізичну?

Які ступені чи не враховуються?

Відповіді на всі ці питання та багато іншого від нового космонавта @AstroJaws в останній серії #AskNASA: //t.co/TYAGx3bcPv pic.twitter.com/srk5XjCDa0

- NASA (@NASA) 2 березня 2020 р

За словами Могбелі, під час співбесіди вам може знадобитися продемонструвати свою здатність виконати маневр Вальсальви. Який біс, маневр Вальсальви ?, Ви можете запитати. Ну, це коли ви закриваєте рот, затискаєте ніс і обережно видихаєте, щоб вирівняти тиск у вухах, щоб полегшити будь-який дискомфорт, що виникає (ви, мабуть, робили це під час польоту).

Це найлегший біт.

Окрім можливості одночасно затискати ніс і закривати рот, вам також знадобиться ступінь магістра в галузі STEM від акредитованої установи, хоча вимога до отримання ступеня магістра також може відповідати:

• Два роки роботи над доктором наук програма у відповідній галузі науки, техніки, техніки або математики;

• закінчений доктор медицини або доктор остеопатичної медицини;

• Завершення загальновизнаної шкільної програми-пілота до червня 2021 року.

Могбелі також розповідає, яку частину програми НАСА "Артеміда" вона найбільше захоплює, скільки годин потрібно для навчання астронавтів, як це було, як вперше залізти в скафандр, і що вона найбільше любить у цій роботі.

Успішні заявники можуть розраховувати на щорічну оплату від 104 898 до 161 141 доларів США, але привіт, більшість із них зробили б це задарма.

"Цього року ми святкуємо наш 20-й рік безперервної присутності на борту Міжнародної космічної станції на низькоземній орбіті, і ми на межі відправити першу жінку та наступного чоловіка на Місяць до 2024 року", адміністратор NASA Джим Бріденстайн сказав нещодавно. "Для небагатьох високоталановитих жінок і чоловіків, яких ми наймемо до нашого різноманітного корпусу астронавтів, це неймовірний час у космічних польотах бути космонавтом".

Якщо ви хочете змінити кар’єру, перейдіть на цю сторінку, щоб подати заявку до кінця березня 2020 року.

Останні повідомлення