Ось 5 типів повідомлень у вашій прихованій поштовій скриньці Facebook

5 типів повідомлень, які ви знайдете у своїй іншій поштовій скриньці на Facebook

Вхідні "Інше" Facebook - це в основному острів невідповідних повідомлень, місто-привид, яке ви рідко перевіряєте, наповнене переважно сміттям. Ви не отримуєте сповіщень про це, і якщо ви ніколи не натискаєте папку, то все, що знаходиться там, назавжди залишиться непоміченим.

Але, хоча багато хто з нас може коротко поглянути на нього та піти далі, ви повинні знати, що в папці "Інше" кожного є лише п’ять типів повідомлень - і ось вони.

Розгублені друзі, які не знають, як вас додати

Якщо ви з кимось не дружите, і ви намагаєтесь надіслати йому повідомлення, воно автоматично сортується в папку "Інше", і, можливо, його більше ніколи не побачити. Отже, якщо ви хочете зв’язатися зі старим приятелем, і ви думаєте про те, щоб надіслати їм повідомлення, перш ніж відважитися і надіслати запит на подругу, просто надішліть запит на дружбу.Знімок екрану 15.08.2013 о 3.21.19 PM

Зазвичай ви отримуєте повідомлення від людей, яких ви насправді знаєте, надсилають на фотографію "Інше", коли вони є старшим користувачем Facebook, який не повністю зрозумів, як вас додати. Це, мабуть, причина, через яку ви хочете перевірити свою папку, лише щоб переконатися, що ви не втрачаєте жодної цифрової дружби. Дівчина, з якою я познайомився у подорожі, надіслала мені повідомлення, але з якоїсь причини не надіслала також прохання про подругу, тож я виглядав як придурок, оскільки мені знадобилися місяці, щоб перейти до мого вікна «Інше» та знайти його. Ой.

Оновлення подій

Знімок екрану 15.08.2013 о 3.21.42

Однією з єдиних хороших речей у винаході категорії «Інше» є її здатність витягувати деякі повідомлення з подій, які колись переповнювали наші поштові скриньки. Якщо ви відповідаєте на подію, іноді планувальники сприймають це як знак того, що ви не проти прочитати 14 оновлень, що ведуть до згаданої події. У більшості цих повідомлень нічого не йдеться про цінність, але зрідка вони повідомляють про щось важливе, наприклад, про зміну місця проведення, і тоді ви будете лаяти Facebook за створення папки, здавалося б, затриманої на чотири години до сюрпризу на день народження .

Оновлення сторінок

Якщо ви стежите за місцевою групою або вам сподобався ваш улюблений сусідній ресторан, оновлення, які вони надсилають, часто потрапляють у папку "Інше" ... це мені подобається. Звичайно, ви можете пропустити повідомлення про продаж, але чи справді ви це зробили хочуть повідомлення про продаж?

Ліани

Знімок екрану 15.08.2013 о 14.35.51

Мабуть, найпоширеніший вигляд у вашій папці "Інше", залежно від вашої статі: дивні повідомлення людей протилежної статі, які не зрозуміли, що Facebook не є послугою знайомства на далекі відстані. Хоча ці повідомлення, як правило, не є зловмисними, вони можуть дратувати, оскільки люди, які їх надсилають, роблять їх надзвичайно загальними («Мені подобається твій малюнок»), і ймовірність того, що вони просто масово надсилають повідомлення кожному, кого вони вважають привабливим,… надзвичайно висока. Ось так починається сом, люди.

Спам

так Спам не настільки поширений, як оновлення подій або любовні залицяльники, але час від часу він з’являється у вашій папці „Інше”. Порада професіонала: Те, що хтось надсилає вам повідомлення про неймовірно звучачу ділову можливість у Facebook, не означає, що це вже законно, ніж ті підозрілі електронні листи, які ви отримуєте від людей у ​​дивних обставинах, які справді повинні знати вашу банківську інформацію, щоб вони могли передати вам велику суму грошей.

Останні повідомлення