Як відмовитися від нових оголошень Netflix

Подальше читання

  • Нове на Netflix
  • Найкращі шоу на Netflix
  • Найкращі фільми на Netflix

Якщо ви нещодавно марафонували на будь-яких шоу на Netflix, можливо, ви помітили, що епізоди вже не завжди безперервно поєднуються. Іноді ви можете зустріти настирливий трейлер, вкладений між епізодами, як рядок ривків між зубами. Це частина тестової програми, яку зараз працює Netflix, однак, нібито вона спрямована на забезпечення кращого користувацького досвіду для глядачів.

Ось що Netflix має сказати з цього приводу:

«У Netflix ми щороку проводимо сотні тестів, щоб ми могли краще зрозуміти, що допомагає учасникам легше знайти щось чудове для перегляду. Кілька років тому ми представили попередній перегляд відео в телевізійному досвіді, оскільки ми побачили, що це значно скоротило час, який члени витрачають на перегляд, і допомогло їм знайти те, що їм сподобається дивитись ще швидше. З тих пір ми експериментуємо ще більше із відео, заснованим на персоналізованих рекомендаціях для серіалів та фільмів у сервісі або найближчим часом, і продовжуємо вчитися у наших членів. У цьому конкретному випадку ми перевіряємо, чи доповнення рекомендацій між епізодами допомагає учасникам швидше відкривати історії, які їм сподобаються. Важливо зазначити, що учасник може пропустити попередній перегляд відео в будь-який час, якщо їм це не цікаво ».

Якщо у вас немає особливого інтересу до перегляду Озарк і не думайте, що будь-який трейлер вас розхитить, однак ви можете відмовитися від цих оголошень. Ось що робити.

Крок 1: Увійдіть у свій обліковий запис Netflix за допомогою вибраного браузера.

Крок 2: Наведіть курсор миші на значок облікового запису у верхньому правому куті та натиснітьРахунок з випадаючого меню, що з’явиться.

Крок 3:У розділі під назвою Налаштування, натисніть Участь у тестах.

Крок 4:Звідси шукайте розділ, позначений Включіть мене до тестів та попереднього перегляду. Знайшовши, перемкніть повзунок, розташований прямо вправо.

Крок 5:Клацніть Готово для доопрацювання змін.

Вітаємо! Вас більше не повинні змушувати переглядати причепи середнього запою. Однак майте на увазі, що Netflix може зробити ці трейлери між серіями обов’язковими в майбутньому - дистопічна реальність, про яку ми можемо лише сподіватися, ніколи не відбудеться.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found