Як придбати портативний зарядний пристрій

Заповідник Мофі mophie електростанція резервний мікро

Здебільшого виснаження акумулятора смартфона є просто незручністю. Можливо, ви якраз збиралися нарешті домінувати на цьому рівні на Candy Crush, коли ... ав, миттєво! Вниз йде ваш телефон. Але іноді, якщо ваш єдиний засіб комунікації буде заблокований не в той час, це може стати проблемою безпеки.

Пригальмуйте свої очікування та стежте за заявами виробника.

Введіть портативний зарядний пристрій. Ці речі бувають різноманітних форм, розмірів, кольорів та конфігурацій, і всі вони обіцяють підтримувати соковитість ваших пристроїв, коли немає вільної розетки. Але як знайти найкращий пристрій у категорії плавання з, здавалося б, однаковою цеглою? Вони однакові, чи варто робити покупки?

Не обманюйте себе: не всі портативні зарядні пристрої для акумуляторів створені однаково, і є деякі речі, які ви хочете врахувати, вибираючи зарядний пристрій, щоб ви закінчили з моделлю, яка підходить і вам, і вашому пристрою. Для цього ми тут. Ось наш посібник, як вибрати найкращий портативний зарядний пристрій.

Великий ковток або конус для малят?

Розглядаючи питання портативного зарядного пристрою, вам слід бути готовим піти на компроміс між ємністю - скільки соку забезпечує зарядний пристрій - та мобільністю. Більша ємність завжди означає більші та важчі акумулятори. Ви можете придбати монстрозну упаковку, здатну зарядити ваш енергоємний планшет один-два рази, але він буде занадто великим, щоб його можна було запхати в гаманець або кишеню.

Anker Astro Mini Зовнішній акумулятор Anker Astro Mini 3000mAh

Отже, якщо ви багато подорожуєте і вам потрібна можливість не лише запобігти темряві планшета, але й вистачити ще на кілька годин, відвідайте великий зарядний пристрій великої ємності, який ви можете носити у своїй дорожній сумці. Але якщо вам просто потрібна можливість утримувати ваш смартфон з низьким рівнем тяги або динамік Bluetooth досить довго, поки ви не дійдете до розетки, то більшість зарядних пристроїв, що відповідають вимогам кишенькових систем, вам підходять.

Розуміння можливостей

Ємність акумулятора виражається в міліампер годинах або мАг. Як ви можете собі уявити, більші пристрої, такі як планшети, мають вбудовані акумулятори набагато більшої ємності, оскільки вони часто витрачають більше енергії.

Наприклад, iPad 3 має потужний акумулятор на 11666 мАг, де як iPhone 5 використовується комірка на 1440 мАг. Посередині знаходиться динамік Bluetooth Ultimate Ears Mini Boom з акумулятором 6000 мАг всередині.

iBattz Mojo VogueiBattz Mojo Vogue
  • 1. Портативна акумуляторна батарея ibattz Vogue BattStation 5600 USB
  • 2. Портативна акумуляторна батарея ibattz Vogue BattStation 5600 USB

Трохи розрахувавши математику, ви можете почати оцінювати, наскільки портативний зарядний пристрій для акумулятора буде корисним для вашого пристрою. Наприклад, iBattz Mojo Vogue Battstation (один з наших улюблених) має потужність 5600 мАг. Теоретично цього має бути достатньо, щоб зарядити iPhone 5 від повного заряду майже до чотирьох разів (5600/1440 = 3,88888). Однак, якщо він використовується для зарядки iPad 3, той самий акумулятор, швидше за все, буде приймати планшет лише від 0 до 48 відсотків (5600/11 666 = .48). Або ми можемо трохи поділити ситуацію і підрахувати, що Battstation може зарядити iPhone 5 до ємності та збільшити заряд акумулятора iPad 3 приблизно на 35 відсотків (5600-1440 = 4160/11666 = .35).

Однак ці оцінки рідко відтворюються насправді. Наприклад, з iBattz Mojo Vogue Battstation ми отримуємо близько 2,5 зарядки iPhone 5 - не майже 4 - із пристрою, перш ніж він загине. Це означає: Пригальмуйте свої очікування та стежте за заявами виробника.

Що з рейтингом струму струму?

Ви коли-небудь підключали iPad до одного з портів USB на комп’ютері, лише щоб повідомити, що він «підключений, але не заряджається?» Це пов’язано з тим, що сила струму цього порту USB занадто мала, щоб заряджати пристрій будь-якою розумною швидкістю. Технічно, якщо ви залишите екран iPad вимкненим і, можливо, вимкнете його адаптери Wi-Fi та Bluetooth, він зарядиться ... за кілька днів. Все-таки це не спосіб жити!

Найкращі зарядні пристрої для акумуляторів використовуватимуть просту інтегральну схему.

Більшість виробників портативних зарядних пристроїв повідомляють, скільки підсилювачів вони можуть поставити: зазвичай 0,5 А, 1 А або 2 А. Amperage повідомляє, як швидко акумулятор може зарядити ваш пристрій.

Більшість планшетів потребують заряду заряду 2А, щоб акумулятори поповнювались із будь-якою швидкістю. З зарядним пристроєм 2А планшет можна використовувати під час заряджання і при цьому збільшити потужність. Однак використання планшета під час зарядного пристрою на 1А означає, що якщо ви вирішите використовувати пристрій під час «зарядки», ви просто працюєте від живлення іншої батареї.

Що з цими «фішками», про які я читаю?

Найкращі зарядні пристрої для акумуляторів використовуватимуть просту інтегральну схему (ІС), щоб забезпечити найбезпечнішу та найкращу доставку заряду. Ці мікросхеми здатні розпізнати стан зарядженого акумулятора пристрою та відповідно змінити поведінку зарядного пристрою.

Заповідник Мофі mophie електростанція резервний мікро

Коли акумулятор пристрою повністю розряджений, ви не хочете просто розрядити його повною енергією. Спочатку найкраще попередньо зарядити батарею або, “просочивши”, зарядити її до безпечного рівня. Після цього зарядний пристрій може перейти в режим постійного заряду або швидкого заряджання, залежно від того, наскільки вдосконалений чіп. Ось чому ви побачите, що деякі зарядні пристрої продаються як "швидка зарядка". Потім, коли акумулятор наблизиться до своєї ємності, деякі мікросхеми зменшуватимуть напругу, доки пристрій не досяг максимальної потужності, а потім повністю вимкніть зарядний пристрій, щоб зберегти будь-який залишений сок.

По можливості купуйте зарядний пристрій з одним із цих чіпів.

Вони можуть виглядати однаково, але тривають не однаково

Ми поговорили з Робіном Сохом, GM на iBattz, про те, чому стільки зарядних пристроїв виглядають однаково (у формі сигар або компактної форми ліхтарика), але поводяться так інакше.

Бути дуже важко зрозуміти, які клітини насправді ховаються під цими випадками.

Відповідь, чому так багато людей виглядають однаково, надзвичайно проста: батареї бувають лише у багатьох формах. Враховуючи обмежені можливості щодо форм батареї, форми акумуляторних блоків також обмежені. З цього часу виробники зроблять все можливе, щоб диференціювати свій продукт, саме тому ви побачите деякі з декількома світлодіодами, що вказують на рівень заряду, або вбудований світлодіодний ліхтарик. Однак додаткові функції є лише додатковими. Те, що насправді робить зарядний пристрій кращим за інші, зводиться до якості батарей всередині.

Сох сказав нам, що в якості літій-іонних клітин спостерігаються досить широкі відмінності.

“Виходячи з нашого досвіду використання акумуляторів, найкращі літієві елементи з Японії, такі як Panasonic та Sanyo. Ви знаєте Tesla Motors? Тесла спеціально використовує акумуляторні батареї Panasonic лише на своїх автомобілях ... тому що вони дуже якісні та побудовані, щоб прослужити ».

Samsung 3000MAH

З цієї причини iBattz використовує клітини Panasonic у своїх зарядних пристроях високого класу. Але ці осередки можуть коштувати дорого, і такі компанії, як iBattz, зацікавлені в економії споживачів - і собі самих - грошей, де це можливо, саме тому в багатьох продуктах iBattz будуть використовуватися дуже хороші осередки корейського виробництва, такі як Samsung, в деяких із їх більш доступних продуктів , приносячи як високу продуктивність, так і цінність.

На жаль, може бути дуже важко з’ясувати, які клітини насправді ховаються під цими випадками, тому часто зводиться до оглядів фахівців та користувачів, щоб визначити, які марки та моделі працюють найкраще та найбільш послідовно.

Забудь про пам’ять

Пам'ять або "ефект пам'яті" означає сприйнятливість акумулятора до зменшеної ємності через недозарядку або передчасну зарядку. У той час, коли NiMH (нікель-металогідридні) акумулятори були поширеними, це була справжньою проблемою: якщо ви регулярно витягали пристрій до того, як він повністю зарядився, то він, як правило, не заряджатиметься вище цієї точки, зменшуючи ємність.

Хороша новина: літій-іонні акумулятори взагалі не страждають від ефекту пам’яті. Ви можете заряджати стільки, скільки захочете. Це не означає, що акумулятор буде діяти як новий протягом усього свого життя.

Акумулятори не будуть працювати вічно

Взагалі кажучи, літій-іонний елемент має в собі близько 500 циклів заряду. Після цього ємність акумулятора сильно зменшується. Той, хто володіє телефоном більше двох років, може це засвідчити. З часом ємність акумулятора телефону зменшується, триваючи все коротший і менший проміжок часу між зарядками.

Anker Astro Mini Зовнішній акумулятор Anker Astro Mini 3000mAh

З огляду на це, ми зауважили, що більшість зарядних пристроїв починають забирати все довше і довше, чим частіше ви заряджаєте їх. Наприклад, iBattz Battstation, який ми використовували протягом останніх шести місяців, займав лише шість годин, щоб повністю зарядити менше 10 відсотків. Зараз ця ж зарядка може зайняти майже 10 годин.

Іноді це дрібниці

Більшість портативних зарядних пристроїв постачаються з деякими зарядними кабелями, хоча, оскільки всі вони працюють від USB, ви завжди можете використовувати зарядні кабелі, якими ви вже володієте. Однак, якщо ви збираєтеся отримувати нові кабелі, вони можуть також відповідати вашим потребам. Перевірте довжину кабелю, щоб перевірити, чи пропонує портативний зарядний пристрій короткі кабелі (найкраще для гаманців та кишень) або довші кабелі (ідеально підходить для зарядки на настільному ПК).

Крім того, ознайомтеся з невеликими додатковими функціями. Нам подобається мати вбудований світлодіодний ліхтарик на зарядному пристрої iBattz в ті часи, коли нас застають гуляти додому в темряві після нічного відпочинку. Крім того, завжди вітається якась система світлодіодної індикації батареї, і чим детальніша, тим краще.

DT рекомендує

Тепер, коли ви в курсі того, як працюють зарядні пристрої, чим вони відрізняються та що від них очікувати, ми пропонуємо вам розпочати деякі дослідження та подивитися, що споживачі скажуть про своїх фаворитів. До цього часу DT пощастило з портативними зарядними пристроями від iBattz, Anker та Mophie. Чи існує конкретна марка, яка, на вашу думку, працює добре? Залиште свої коментарі в розділі нижче! 

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found