Як працюють космічні туалети? Я покажу тобі, каже космонавт

Хоча, звичайно, було дуже цікаво дізнатись від НАСА про те, як астронавти миють волосся в космосі і готують каву, проблема, яку справді хочуть охопити багато шанувальників космосу як космонавти роблять смітник.

Британський астронавт Тім Пік, який зараз перебуває на борту Міжнародної космічної станції (МКС), заявив цього тижня, що це "велике питання, яке всі задають", і так люб'язно взяв час із свого напруженого графіка, щоб показати нам, як саме проходять мешканці космічної станції рухів, так би мовити.

У відео (вище), розміщеному на офіційному каналі Європейського космічного агентства на YouTube, Пік, на щастя, позбавляє нас повного відео про мене, і замість цього описує процес під час плавання у ванній кімнаті МКС.

Захопивши шланг із настінного кронштейна всередині космічного туалету, Пік каже нам, що, незважаючи на умови мікрогравітації, процес "насправді досить простий".

Астронавт пояснює: "Ось ту трубку, в яку ти мочишся, зніми ковпачок, увімкни вентилятор, і повітряний потік утримує все, що йде вниз по трубі". Кожен космонавт має власну лійку, яка сидить на кінці шланга, щоб і чоловіки, і жінки могли виконувати роботу стоячи.

Звертаючись до питання номер два, Пік вказує на те, що схоже на мініатюрний туалет, який знову використовує повітряний потік, щоб забезпечити, щоб речі не заплутались на 200 і більше миль над Землею. Звичайно, остання думка, яку ви хочете зробити, - це сплинути з джона, поки ви намагаєтеся робити свій бізнес, саме тому ванна кімната МКС включає в себе обмежувачі для ніг для номерів двійки та планку для пальців для номерів одиниць. Блискуче.

Отже, все у вас - побудова зрубу в космосі не є особливо простим завданням у будь-якому сенсі виразу, але коли вам потрібно йти, вам потрібно йти. Тож дякую, Тіме, за чітку відповідь на найпоширеніше питання, яке ставлять космічним мандрівникам.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found