Apple TV проти Google TV: чим вони відрізняються?

Зростаючі інтерес-медіа-бокси, такі як Roku, Apple TV та Boxee Box, починають нагадувати раптовий шум навколо планшетів: Microsoft спокушалася з тими ж поняттями ще давно, але насправді це нікого не хвилювало. Тепер, коли Apple і Google зосередили свої лазерні інженерні команди на цій проблемі, роки застарілого дизайну графічного інтерфейсу відпливають через місяці, оскільки обидві компанії працюють над своєю магією на давно занедбаному "десятифутовому інтерфейсі".

Попри те, що з 2007 року Apple TV ходила в різних ітераціях, а Google TV навіть офіційно не виходила на ринок, запитуючи, що наркомани хочуть знати: кого ви будете відкидати і дивитись цієї осені? По правді кажучи, незважаючи на схожі імена та нестримних конкурентів, вони цілком різні тварини. Ось чим Google TV відрізняється від Apple TV.

Apple TV - це одна коробка, Google TV - це екосистема.

Google і Apple перенесли свої стратегії смартфонів безпосередньо на телевізор: Apple не дозволить комусь іншому торкатися його власного інтерфейсу Apple TV, і Google хоче закріпити Google TV на якомога більшій кількості ящиків. Google TV буде вбудований безпосередньо до нових телевізорів від Sony, які можна придбати на окремих телевізійних приставках Logitech, і це лише партнери для запуску, і їх буде ще багато. Як і у випадку зі смартфонами, ця веселка постачальників перетвориться на більший вибір для користувачів Google TV, тоді як у користувачів Apple TV є все для цього. Потрібні композитні відеовиходи, декодування 1080p чи якась інша, поки невідома функція на Apple TV? Важка удача, почекайте наступного року. Вам це потрібно на Google TV? Просто почекайте, поки якийсь виробник викачає розкішну коробку.

Google TV має більше потужності.

Apple нещодавно переробила Apple TV для роботи на тому ж процесорі A4, що живить iPhone та iPad. По суті, це смартфон без екрану в коробці. Незважаючи на те, що це зробить його тихим, надефективним енергетичним убогим, це також не залишає великого простору для модернізації. Навпаки, Google TV працюватиме на процесорі Intel Atom - тому ж чіпі, який живить практично кожен нетбук на ринку. Окрім того, що він отримає додаткові кінські сили для накачування повного відео 1080p, а не 720p, коли Apple TV закінчується, він повинен залишити місце для додаткових оновлень і, можливо, навіть можливості злому обладнання для запуску іншого програмного забезпечення для настільних ПК. MythTV чи Boxee, хтось?

Apple TV виступає як вітрина магазину.

Apple вбиває iTunes. Зручно, Apple TV зручно висаджує вітрину для iTunes посеред вашої вітальні, що дозволяє купувати вміст Apple у Apple. Окрім існуючої опції придбання телевізійних шоу та фільмів через iTunes, Apple також представила прокат телевізійних шоу на 99 центів з останньою ітерацією. Тим часом Google нічого не сказав про відкриття магазину для контенту. Кожне джерело може надходити безкоштовно через Інтернет, від кабельної мережі або від сторонніх постачальників. Це може зменшити вибір популярних шоу, але ми не будемо здивовані, коли такі провайдери, як Amazon on Demand, Vudu та Hulu Plus, вишикуються в чергу, щоб зайти на Google TV, розширивши привабливість минулого, що може забезпечити лише Apple .

Google TV має веб-браузер.

Не все, що ви хочете поставити на великий екран, виглядає завершеним у фільмі. Іноді вам хочеться продемонструвати фотографії з галереї Picasa. Іноді ви хочете дати вказівки другові на Картах Google. Іноді вам просто хочеться прочитати ваш улюблений сайт, не косячись. Google TV інтегрує браузер на основі Chrome, щоб виконувати все вищезазначене, а також відтворювати всі ваші улюблені веб-відео. Apple пропонує лише YouTube та Flickr.

Google TV має додатки.

Як не дивно, Apple TV не має святого Грааля розширюваності, який змусив iPhone досягти успіху, в той час як Google вдалося його набити. Google TV працює на Android, і він буде запускати програми для Android. Деталі залишаються дещо мізерними щодо підтримки додатків Google TV, але Google стверджує, що наявні програми для Android в кінцевому підсумку зможуть працювати на Google TV, якщо вони не використовують лише функції смартфона (гра-лабіринт, яка спирається на датчики нахилу, наприклад, не буде мати сенсу на вашому телевізорі). Що ще важливіше, розробники зможуть кодувати певні програми Google TV після виходу SDK, тому все, про що розробник мріє, має - теоретично - стати можливим.

Google TV працює з кабельними ящиками.

Звичайно, ми перерізали кабель і ніколи не оглядались давно. Але факт залишається фактом: Багато випадкових телеглядачів залишаються прив'язаними до існуючих кабельних служб, і є сегменти контенту, які надходять через кабель, і досі недоступні в Інтернеті. Google TV вирішує проблему шляхом інтеграції з кабельними коробками та, по суті, виступаючи як відеореєстратор. Звичайно, ви можете переглядати епізоди The Office в Інтернеті, але якщо ви хочете переглянути останній за годину після того, як він вийде в ефір у четвер о дев’ятій годині, ви можете зробити це теж.

Підведенню

Apple TV і Google TV будуть використовувати той самий фокус, який роками виконували навіть найпростіші медіа-стримери - відтворюючи музику, відео та фотографії в домашній мережі. Там, де вони розходяться, це на статистів.

Google TV намагається накинути парасольку на кожне джерело вмісту, яке вам коли-небудь захочеться обмазати на 42-дюймовому екрані. Перегляд веб-сторінок? Перевірте. Кабельне телебачення? Перевірте. Програми? Перевірте.

Apple TV намагається продати вам вміст від Apple. І привіт, ви можете подивитися Netflix і цього року.

Навіть не маючи повноцінних характеристик або практичного досвіду роботи з Google TV, він, очевидно, виходить на ринок як краще оснащений претендент. Але деталі криються у виконанні. Очевидно, як раніше звучить підхід Apple до магазину, Apple довели, що в минулому цей закритий досвід покупок почувається затишним та зручним, і ми не здивуємось тому, що простота використання в поєднанні з ціною в 99 доларів продає більш здібний Google TV під таблиця. Амбіційний підхід Google до взаємозв'язку з кабельними коробками та іншим обладнанням також може спричинити кошмари налаштування, які заперечують усі його потенційні можливості. Зрештою - ПК для домашнього кінотеатру вже може робити майже все, що може Google TV, - але скільки людей ви знаєте з комп’ютерами під телевізорами?

Apple вже випустила останню версію Apple TV, а Google TV має з’явитися пізніше цього місяця. Нехай переможе найкращий медіа-центр.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found