Скільки коштує зломлений оголений телефон?

Після визнання вини за дев'ятьма різними пунктами хакерської атаки на телефони знаменитостей Крістофер Чейні загрожує 71 місяцем ув'язнення та загальною сумою 150 446,81 доларів реституції трьом знаменитостям, фотографії яких він поділився в Інтернеті. Якщо ви думаєте, що це звучить як дуже конкретна цифра, то ... ну так, так: це так.

Голлівудський репортер отримав новину, яку прокурори рекомендували судді, щоб Чейні заплатив 76 767,35 доларів Таємне життя американського підлітка актриса Рені Олстед, $ 66179,46 до Месники«Скарлет Йоханссон і 7500 доларів для співачки і Голос суддя Крістіна Агілера під час реституції за його злочини і мала подібну реакцію, коли мова заходила про розгляд цих сум. А саме чому ті суми? Чи просто ню Крістіни Агілери набагато менш цінні, ніж у Скарлет Йоханссон чи Рене Олстед?

Що ж, за словами адвоката Еллін Гарофало. "Ви не дивитесь на це і не кажете, ось цінність [цих фотографій]", - пояснила вона. «Що таке реституція, це втрата або передбачувана втрата. Якщо я пограбував 100 доларів у банку, я повинен повернути 100 доларів. Тут, мабуть, сталося те, що [Чейні] продав фотографії. Сума реституції - це сума, яку він продав або уклав угоду на продаж ».

Однак тут ускладнює ситуацію те, що Чейні заперечує, що продавав зображення кому-небудь. Навіть якщо він бреше - і у нього немає підстав для цього, враховуючи, що він визнав себе винним за іншими звинуваченнями і точно не очікував того, що він зробила робити - це все одно означало б, що прокурори не мали жодної цифри в доларах, яку можна було б використати як керівництво для вимог про реституцію. То що ще може бути відіграно в цьому розрахунку?

Захоплюючою альтернативою, на думку Гарофало, є те, що цифри походять від самих знаменитостей і стосуються витрат, з якими вони стикаються, щоб гарантувати, що фотографії не поширюються в Інтернеті далі, ніж вони були раніше. Немає нічого на записі, що підтверджує цю теорію, але вона є арештовуючою; це те, що Крістіна Агілера щойно уклала вигідніші дії щодо видалення зображень, ніж дві актриси, або що вона витратила менше часу, грошей та зусиль на спроби зробити фотографії в автономному режимі (я б запропонував погуглити “Крістіна Агілера просочила телефонні фотографії”, щоб знайти але, справді: Це була б жахлива ідея)?

Зрештою, на думку прокурорів у справі, гроші не так важливі. У рекомендації до суду вони пишуть, що «хоча виїзд [фінансової реституції] вгору може бути доцільним ... з огляду на ризик суттєвих збитків, що перевищують визначені збитки ... оскільки більше жертв обвинуваченого повідомляють про збитки або більше фотографій жертв розміщуються в Інтернет, уряд просить суд врахувати цей фактор, призначивши вищий вирок ". Іншими словами, гроші не є настільки хорошим стримуючим фактором, як насправді проведення часу. Майте це на увазі, майбутні хакери телефонів, які вважали, що великий банківський баланс убереже їх від проблем.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found