CyberVista хоче навчати компанії про кібербезпеку

1291866 автозбереження v1 2, хакер для ноутбуків Scyther5 / Shutterstock CyberVista, нова навчальна компанія з питань кібербезпеки, була представлена ​​сьогодні на першому форумі CES CyberSecurity на виставці CES 2016 у Лас-Вегасі.

Нова компанія є дочірньою компанією Graham Holdings (раніше відома як компанія Washington Post) та провайдером освітніх програм Kaplan Inc. із завданням забезпечити освіту та розвиток з питань кібербезпеки компаніям та їхнім співробітникам у відповідь на хвилю атак та порушень. а також зростаюче використання розумних будинків, Інтернету речей та дронів для доставки.

Курси проводяться особисто або через Інтернет, а початковою цільовою аудиторією є керівники та члени правління.

"Існує задокументована нестача робочої сили, яка продовжує зростати", - сказав Тімоті О'Шонсі, генеральний директор і президент Graham Holdings. "Завдяки потужності нашої компанії в поєднанні з освітою світового рівня, здобутою в Kaplan, CyberVista добре підготовлений для задоволення цієї критичної потреби на ринку".

Серед співтовариства безпеки існує неоднозначний погляд на те, чи є насправді дефіцит кваліфікації в кібербезпеці чи ні. Політики нарікали на кількість професіоналів, які працюють над безпекою, тоді як інші представники галузі назвали брак "міфом".

У минулому році величезна кількість підприємств стала жертвою кібератак та порушення даних. CyberVista, схоже, визначив великий ринок для свого бізнесу, але ще належить з'ясувати, чи будуть компанії раді приймати.

«Ми вважаємо, що добре підготовлена ​​сила фахівців у галузі безпеки, що працюють разом з кіберграмотними керівниками та працівниками, що знають про безпеку, є найважливішою лінією захисту організації. Ми маємо намір забезпечити освіту та підготовку кадрів, необхідні для створення такого роду робочої сили », - сказав генеральний директор CyberVista Амджед Саффаріні.

Компанія зібрала консультативну раду експертів з кібербезпеки з усієї галузі, імена яких регулярно з’являються у ЗМІ, коментуючи та аналізуючи кіберзагрози, зокрема Том Келлерманн, головний офіс з питань кібербезпеки Trend Micro; Річард Вільгельм, старший виконавчий радник Booz Аллен Гамільтон; та Роберт Ленц, старший радник консалтингової групи з питань кібербезпеки.

Про CyberVista було оголошено сьогодні на форумі CES CyberSecurity, першому виданні форуму, що відбувся на CES, присвяченому вирішенню питань та занепокоєння щодо зростаючих кіберзагроз.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found