Нові фільтри Snapchat розважили Франка Океана та його фанатів

fyf Оле Хауг / Flickr Френк, де цей альбом? Сьогодні день, коли давно назрів альбом Френка Оушена Хлопчики не плачуть повідомляється, що випускається як ексклюзив від Apple Music.

Окрім Twitterverse - яка неодноразово переростала в балаканину на початку кожної чутки, що відбулася для довгоочікуваного LP (включаючи сьогодні), схоже, Snapchat також зацікавлений почути новий матеріал Ocean.

Популярний додаток для візуальних повідомлень випустив два нові фільтри, присвячені естрадному маестро та його старанним шанувальникам. Найновіші фільтри, які були помічені низкою користувачів Twitter, включають вікно OSX TextEdit, що містить слова «ДОРОГИЙ ФРАНКОВИЙ ОКЕАН», шрифтом, який використовував сам чоловік на своєму Tumblr.

Другий фільтр зображує скелет, покритий павутиною, із наступним підписом: «Чекаючи альбому Френка Океана, як ...» Поряд із новими Geostickers програми (представленими у четвер), графіка ще раз підтверджує унікальне почуття гумору Snapchat.

snapchat відвертий океанський фільтр фільтр - -snapchat відверті океанські фільтри 2

Це також демонструє, що компанія тримає руку на пульсі поп-культури. Адже і Океан, і Хлопчики не плачуть були постійною темою для розмов в інших соціальних мережах, включаючи Twitter - де "Френк Оушен" наразі має тенденцію, на цю тему розміщено 257 000 твітів - та Facebook. Якщо шанувальники співака почнуть ділитися своїми знімками в межах своїх твітів та публікацій у Facebook, це неминуче піде на користь Snapchat. А може, генеральний директор Snapchat Еван Шпігель просто величезний шанувальник Ocean. Хто знає?

Новини щодо продовження роботи Оушен за його дебют, який отримав критику Канал помаранчевий вперше почав з’являтися наприкінці 2012 року. З тих пір кожен невеликий злиток інформації щодо проекту був зібраний гарячою фаною співачки. Після того, що здавалося нескінченним циклом затримок, Оушен випустив свою найбільшу на сьогоднішній день вказівку на новий альбом: прямий прямий ефір, спонсорований Apple Music, на своєму Tumblr, в якому Океана рідко можна побачити, як трудиться поруч із верстаками.

Багато хто вважає інструментальну музику, яка з’являлася в потоці, фрагментами Хлопчики не плачуть. Надійно відданий вентилятор Ocean зібрав звук на SoundCloud як перепочинок для тих, хто з нетерпінням чекає великого моменту. Це буде сьогодні? Шановний Френк, будь ласка, нехай це буде сьогодні.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found