Розділи Pinterest розбивають ці дошки з більшою організацією

pinterest Bloomuma / 123RF Прагнете більше організації для своїх дошок Pinterest? Pinterest робить це завдяки запуску найпопулярнішої за весь час функції: Розділи для плат Pinterest. Оголошено в четвер, 9 листопада, розділи Pinterest допомагають упорядкувати дошки за меншими підкатегоріями, полегшуючи пошук конкретного шпильки та надаючи цим ідеям домашньої організації власну організовану оселю.

За допомогою розділів Pinterest користувачі можуть створювати кілька підкатегорій в межах дошки. Наприклад, цей харчоблок тепер можна розділити на ідеї для вечерь, десертів, сніданків, напоїв або будь-якої іншої організації, яка відповідає вашим бажанням. Святкові дошки можна розділити на декор, їжу та подарунки, тоді як розділи можуть відокремити шкарпетки від капелюхів на модних дошках.

Pinterest запустив розділи із вибраною групою користувачів бета-версії для тестування у вересні. Це змусило платформу розширити цю функцію. Користувальницькі тести змусили компанію створити опцію «вибрати все» для об’єднання дошок разом, а також додати пошук до нового інструменту.

У цих тестах брали участь 8000 активних користувачів, які зберегли 3 мільйони шпильок у майже 100000 різних розділах, причому найпопулярніші розділи використовувались для інтересів, таких як рецепти, мода та домашній декор. Під час тестування користувачі зберігали в середньому 31 шпильку в кожній секції, приблизно по чотири секції для кожної дошки, повідомляє Pinterest.

Pinterest вперше поділився, що Sections будуть виходити на платформу в дописі в блозі після того, як соціальні медіа та інтернет-рада настрою охопить 200 мільйонів користувачів, перенісши інструмент на тестування незабаром після цього оголошення.

Дошки Pinterest обмежені, але з кришкою на 500 дощок, більшість користувачів Pinterest мають достатньо місця для збереження цих ідей. Незважаючи на те, що Розділи можуть допомогти цьому користувачеві Pinterest із 499 дошками, для менш активних користувачів Розділи створюють ієрархічну структуру для спрощення пошуку конкретного PIN-коду. Ідея спрощення процесу пошуку раніше збереженого PIN-коду була зосереджена на останніх кількох оновленнях Pinterest, включаючи швидший доступ до інструменту пошуку. Платформа також додала ще одну часто запитувану функцію протягом літа з можливістю наближення шпильок.

Користувачі почнуть бачити цю опцію вже в четвер, 9 листопада, хоча глобальне виведення займе кілька днів. Користувачі можуть знайти цю функцію після оновлення до версії 6.38 на iOS або 6.43 на платформах Android.

Останні повідомлення