Killzone: Shadow Fall практичний попередній перегляд

Тіньові падіння Killzone

Killzone: Тіньове падіння має відмінність бути шутером від першої особи, який виходить на PlayStation 4. Звичайно,Службовий обов'язок: Привиди іПоле бою 4 також прямують до майбутньої консолі Sony, але ці зрадницькі багатоплатформові назви насправді не враховуються.Тіньові падіння є ексклюзивною платформою однієї з прем’єрних студій внутрішньої розробки Sony, Guerrilla Games. Якщо що-небудь продемонструє, що апаратне забезпечення PS4 пропонує серйозним шанувальникам шутерів при запуску, це ця гра.

Наша недавня практична демонстрація не могла дати повного уявлення про те, наскільки повноюТіньові падіння досвід дає, але ми можемо сказати вам таке: це, безумовно, шутер від першої особи. Нехай і дуже гарний.

Історія / концепція

Через деякий час. Killzone: Тіньове падіння піднімається приблизно через три десятиліття після подій в РосіїKillzone 3. Тривала війна між Міжзоряним стратегічним альянсом (ІСА) та Хельгастом, яка розгорталася в попередніх іграх, значною мірою закінчилася; біженці Хельгаста переселились у пишний світ джунглів Векта, заселений корінними вектанами. Ці дві спільноти поділяють планету, але розділені високими стінами. Однак обурення зашкалює, і напруженість з обох сторін створила холодну війну, яка загрожує перерости у відкритий конфлікт. Такий стан справ, коли гравці вступають у бойові черевики Тіньового маршала Лукаса Келлена, спецпідрозділу спецпідрозділу ISA

Пошук та порятунок.Наша демонстраційна демонстраційна демонстрація опускає Келлен у висотні джунглі, з високими пальмовими листям і хвилястими зеленими травами, що проходять аж до краю скельних уступів, що виходять на чисті краплі. Завдання полягає в тому, щоб врятувати зниклий загін дружніх команд, хоча дістатися до місця розташування їх за межею ворога передбачає виведення ряду патрульованих пунктів охорони, що патрулюються Хельгастом. Хоча не кожне середовище в РосіїТіньові падіння настільки відкритий, цей шматок ігор дає гравцям можливість вирішувати низку завдань у будь-якому порядку, який вони вибирають.

Ігровий процес

Це шутер.Вгадай що?Killzone: Тіньове падіння відчуває себе шутером від першої особи. Сюрприз! DualShock 4 виявляється чудовим геймпадом для такого роду заголовків, набагато кращим за попередника PlayStation 3. Зовнішня крива кнопок L2 / R2, яка використовується тут для націлювання на приціли та стрільби відповідно, відчуває себе відразу знайомою та природною. Для тих, хто звик грати у шутери на PS3, може знадобитися деяка корекція, але варто зачепитися. Пурісти божевільних Killzone також мають можливість змінити схему управління, щоб замість цього нанести команди ціль / стріляти на кнопки L1 / R1.

вбити зону тінь падіння

Решта елементів управління потрапляє в стандартну форму для стрільців. Ви можете спринтувати, ви можете присідати, ви можете в ближньому бою (він же фейсстаб) ... всі звичайні речі. Натискання та утримання на D-панелі призводить до невеликого метра у нижній частині екрана, який повільно заповнюється. Відпустіть D-pad перед тим, як він повністю заповниться, і ви розішлете імпульс, який підсвічує сусідніх ворогів крізь стіни та інші перешкоди. Однак утримуйте кнопку занадто довго, і ваш пульс буде підхоплений, попереджаючи ворогів, до яких ви намагалися закрастись.

Коли все інше не вдається, надішліть сову. Летячий дрон Келлен, що летить, здатний виконувати ряд завдань натисканням L1. Проводячи пальцем вгору / вниз / вліво / вправо на сенсорній панелі DualShock 4, можна швидко перемикатися між можливостями OWL, хоча, утримуючи клавішу L1, відкриється радіальне меню, яке виконує ту саму функцію.

Команда оглушення відправляє вашого маленького безпілотника вперед, щоб зафіксувати вибрану ціль електричним зарядом, який залишає його в похитці на кілька секунд. У режимі щита сова зависає над вашою головою і випльовує фронтальний енергетичний щит, який блокує вхідний вогонь, хоча ваші вороги досить розумні, щоб кружляти навколо і переходити в бік. Zipline зручний для швидкого переходу на короткі та середні відстані, хоча ваша ціль повинна бути розташована нижче вас. OWL також може виконувати контекстні хаки для виконання цілей місії та приймати командування випадковою радіолокаційною станцією.

Презентація

Killzone --- Shadow-Fall --- Helghast

Сексуальна наукова фантастика.Killzone: Тіньове падіння безумовно, виглядає частиною гри наступного покоління. Експансивне середовище демонстрації - це просторий відкритий простір, наповнений рухом і життям. Будь то дерева та трави, що колишуться на вітрі, чи важкий прибій, що вбивається в основу скель, під якими ви об'їжджаєте, у вашому оточенні є додатковий блиск, якого немає в жодній з консольних ігор прямо там зараз. Немає нічого, з чим не впорався б сучасний ігровий ПК сучасного класу, але тоді це саме те, що є ці нові консолі: надзвичайно спеціалізовані ігрові ПК.

Винос

Killzone: Тіньове падіння представляється перспективним першим кроком для шутерів на PS4 та вітальною зміною темпу від попереднього партизанськогоЗону ураження ігри. Відкрите середовище практичної демонстрації є приємною маленькою пісочницею для вбивства сил Хельгаста, одночасно пропонуючи добре відчуття того, чого очікувати, коли гра запустяться поряд із консоллю пізніше цього року.

Останні повідомлення