Ось як ви можете переглянути основний виступ Nvidia на GTC 2018

Знову настала та пора року: чудова традиція пити зелене пиво, готуватися ховати різнокольорові яйця і сидіти на краю наших місць, чекаючи, що побачить Nvidia в рукавах на 2018 рік. Вівторок, 26 березня, починаючи з доповіді, яку ви можете транслювати прямо тут, о 9 ранку за тихоокеанським часом.

Конференція Nvidia полягає в тому, щоб забезпечити розробників численними сесіями, що стосуються штучного інтелекту, ігор, хмарних сервісів, науки, робототехніки, центрів обробки даних, глибокого навчання тощо. Це хороший спосіб дістати цікаві новини, які в іншому випадку залишаться несповіщеними та, як правило, потрапляють у контекст певної сесії. Але, як правило, основним моментом є те, де Nvidia готує найсмачніше м’ясо.

Ми точно не впевнені, що Nvidia планує обговорити під час програми. Є велика ймовірність, що компанія представить свою наступну родину надбудованих відеокарт GeForce, серію GTX 20. Ці карти можуть базуватися чи не базуватися на останньому графічному процесорі Nvidia, Volta, вперше представленому у відеокартах Titan V і Tesla V100 за 2999 доларів.

Nvidia може також представити додаткові карти, створені спеціально для видобутку криптовалют. Ці картки можуть базуватися, а можуть і не базуватися на архітектурі Nvidia Volta, або це можуть бути нещодавно витікші виділені криптовалютні картки на базі модифікованої версії старого мікросхеми GP102 компанії "Pascal" компанії, що живить графічну карту Nvidia GTX 1080 Ti.

Але, враховуючи природу млина про чутки, історія пов’язана не тільки з тим, що ми тут подали. Подейкують, що Nvidia просто представила "Volta" у 2017 році як нову архітектуру для підприємств та центрів обробки даних, тоді як "Ampere" стане замінником у 2018 році, дебютувавши під час програми. Тим часом, архітектура "Паскаль" 2017 року для ігрового ринку нібито буде замінена дизайном "Тьюрінг" 2018 року в липні.

Це було б відхиленням від норми для Nvidia. Наприклад, карти GeForce Nvidia в 2012 році засновані на архітектурі “Fermi”, тоді як карти, випущені в 2014 і 2015 роках, базуються на його дизайні “Kepler”, а потім у “Maxwell” у 2016 році. Нинішній дизайн “Pascal” дебютував у поточної серії GeForce 10 у 2017 році, тоді як “Volta” з’явилася у Tesla V100.

Здавалося б, кидаючи в цю конкретну чутку мавпоподібний ключ, є додаткова відеокарта Titan V: Volta на настільному ПК. Технічно він може служити для "будь-якої індустрії", хоча Nvidia, як правило, залишає свій бренд "Titan" для геймерів. Але ви не побачите термін "ігровий", який вживається де-небудь на сторінці товару, оскільки, за словами Nvidia, карта справді не призначена для ігор. Він націлений на професійний ринок, такий як машинне навчання.

Тим не менш, можливою новою стратегією Nvidia є розробка двох архітектур графічного процесора проти однієї. Ігрові та криптовалютні картки компанії можуть покладатися на архітектуру "Тьюрінга", тоді як наступні карти Tesla і Titan можуть покладатися на архітектуру "Ампера". Звичайно, все тут є спекуляцією, оскільки ми чекаємо, поки Nvidia розлиє офіційні боби під час вівторку.

Останні повідомлення