Як встановити програми на пристрої Android

Пристрої Android - це різний звір від iPhone від Apple. Це пов’язано здебільшого з тим, що пристрої Android не пов’язані з такою службою, як iTunes та App Store. Натомість ці пристрої використовують ринок додатків Google Play або власні ринки, як-от магазин додатків Amazon на Kindle Fires.

За допомогою цього посібника ми допоможемо вам дізнатися, як завантажувати та встановлювати програми за допомогою Google Play. Вам знадобиться пристрій з доступом до Wi-Fi, 3G або 4G.

1. Доступ до Google Play надається за допомогою попередньо встановленої програми на вашому телефоні Android. Увімкніть телефон і розблокуйте його. Ви побачите головний екран Android. Унизу екрана ви побачите маленьку піктограму вкладки або сітки. Торкніться піктограми, яка відкриє новий вигляд, що відображає всі програми, що є на пристрої.

2. Знайдіть піктограму з написом „Play Store”. Як правило, це значок - біла сумочка на ньому з логотипом трикутника Google Play. Торкніться значка, щоб завантажити його.

3. Переглядайте та шукайте програми, які ви хочете встановити. У цьому прикладі візьмемо безкоштовний додаток, як оригінал Злі птахи.

4. Вибравши програму для завантаження, торкніться вибраної програми, щоб переглянути деталі, такі як опис, рейтинг та кількість завантажень іншими користувачами. Унизу ви побачите кнопку з написом "Встановити". З’явиться список функцій пристрою, до яких додаток повинен отримати доступ для належної роботи. Підтвердьте встановлення іншим натисканням, і почнеться процес завантаження та встановлення.

Залежно від розміру програми завантаження може зайняти кілька хвилин. Після завершення додаток офіційно встановлено.

5. Якщо ви повернетесь у сітку додатків, ваша нова програма буде там. Запустіть його і починайте грати.

Примітка. Ви можете знайти список усіх завантажених програм, перейшовши в додаток Android Market та знайшовши розділ «Мої завантаження».

Шукаєте більше порад та підказок, які допоможуть освоїти ваш новий пристрій Android? Також перевірте, як видалити або видалити програми з пристрою Android.

Останні повідомлення