Як зламати реєстр Windows XP, щоб отримати оновлення безпеки знову

Як зламати реєстр Windows XP отримати оновлення безпеки знову

Ви можете використовувати хак реєстру Windows XP, який дозволить вашому ПК з Windows XP знову отримувати оновлення безпеки, незважаючи на те, що Microsoft припинила підтримку застарілої ОС ще в квітні.

Однак реєстр Windows може залякувати тих, хто не часто з ним контактує, і возитися з чимось там може справді вивести ваш ПК з ладу. Щоб не хвилюватися. Тут ми надаємо вам чіткі та стислі інструкції щодо того, як захопити ці оновлення для себе.

Перш ніж це зробити, майте на увазі, що хоча ці оновлення безпеки повинні захищати ПК з Windows XPв теорії, вони не тестувались з ОС, і не можна сказати, чи створює їх використання ризики. Тому слід діяти з максимальною обережністю. Використовуючи ці хакі та оновлення, ви робите це на свій страх і ризик.

Тепер, коли ми позбулися застережень, ось як ви можете застосувати злом реєстру в Windows XP, щоб знову отримати оновлення безпеки для ОС.

Як зламати реєстр Windows, щоб отримати оновлення безпеки для Windows XP

Спочатку створіть текстовий документ. Назвіть файл "XP.reg" і переконайтеся, що ".reg" є розширенням файлу. Якщо ви не знаєте, що таке розширення, серед інших розширень, з якими ви, мабуть, раніше стикалися, є ".exe" та ".doc". Ми продовжимо з інструкцією щодо того, як переглядати та змінювати розширення файлів вручну, щоб переконатися, що цей крок вас не заважає.

Після успішного перейменування файлу на «xp.reg» клацніть його правою кнопкою миші, натисніть «Змінити» та вставте текст нижче в документ.

Редактор реєстру Windows, версія 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ WPA \ PosReady]

“Встановлено” = dword: 0000000

Потім збережіть файл і двічі клацніть на ньому. Як тільки ви це зробите, ви готові! Відтепер Windows буде витягувати оновлення, призначені для Windows Embedded Industry, на ваш ПК з Windows XP. Просто використовуйте Windows Update, як зазвичай.

Майте на увазі, що вищевказаний фокус стосується лише 32-розрядних версій Windows XP. Однак ви можете знайти інструкції щодо отримання оновлень для 64-розрядних версій XP тут. Це дещо складніше, ніж 32-розрядна версія, і інструкції дещо незрозумілі, тому продовжуйте на свій страх і ризик.

Як і у випадку з 32-розрядним злому, ваш пробіг може відрізнятися, і встановлення оновлень, спочатку призначених для використання з іншою ОС, навіть такою, яка схожа на Windows XP або може базуватися на ній, може мати ризик. Також є ймовірність того, що Microsoft може зупинити ці обхідні шляхи, а отже, зробити вищезазначені налаштування застарілими. Окрім того, оскільки у нас в офісі немає жодної системи Windows XP, ми не можемо перевірити ці хакі реєстру на власні очі. Отже, вважайте себе ретельно попередженими.

Як ти гадаєш? Звук у коментарях нижче.

Останні повідомлення