Ось як отримати TvOS 13 за допомогою Apple Arcade для вашого Apple TV

Якщо ви терпляче чекали, поки Apple пройде свій бета-період тестування на tvOS 13, ваші очікування нарешті закінчилися. Завдяки безлічі нових функцій, таких як Apple Arcade, декількох профілів користувачів та оновленому домашньому екрані, tvOS 13 тепер тут і доступний для завантаження на Apple TV 4K та Apple TV HD.

Це велике оновлення для користувачів Apple TV, яке поєднується з переходом Apple на iOS 13 для своїх моделей iPhone та iPod Touch, а також з появою інавгураційної версії iPadOS (так, iPad вже отримав свою власну назву програмного забезпечення).

Серед найпомітніших функцій, які ви знайдете після оновлення приставки, є додавання декількох профілів користувачів. Apple традиційно вважає свої iPhone, iPad та Apple TV однокористувацькими пристроями, а це означає, що майже кожен користувацький вибір, від розміру шрифту до темного режиму, повинен бути обраний для самого пристрою, а не для людини, яка його фактично використовує. Щонайменше з Apple TV, це вже справа в минулому. Результат полягає в тому, що рекомендації щодо відео та музики можна персоналізувати, а також продовжувати роботу там, де ви зупинилися - ключова частина відео-стратегії Apple, оскільки вона заохочує людей переглядати вміст на кількох пристроях, що мають програму Apple TV.

ключова частина відео-стратегії Apple, оскільки вона починає спонукати людей переходити з одного пристрою Apple TV на інший.

Apple Arcade - ще одне величезне доповнення. Нещодавно ігрова послуга Apple коштувала лише 5 доларів на місяць, і тепер користувачі Apple TV отримують цей необмежений ігровий досвід на найбільшому екрані будинку. Одним сюрпризом на цьому фронті є можливість використовувати контролер Sony PlayStation DualShock 4 або Microsoft Xbox Wireless для гри в ці ігри. У минулому Apple TV був сумісний лише з декількома спеціально побудованими ігровими контролерами iOS, такими як Nimbus Steel Series, тому чудово спостерігати, як Apple йде тим же маршрутом, що і пристрої з телевізорами Android, такі як Nvidia Shield TV.

Домашній екран теж отримує оновлений вигляд, хоча не всі будуть в захваті від цієї зміни. Попередній перегляд тепер повноекранний, а окремі піктограми додатків плавають над фоном живої дії. Це дуже схоже на функцію автоматичного попереднього перегляду Netflix, що робить її суперечливим вибором.

Apple Music - це абсолютно новий досвід роботи на Apple TV у режимі tvOS 13, завдяки додаванню ідеально синхронізованих екранних текстів, які також можна використовувати як спосіб переходу вперед і назад у межах доріжки. І зайве говорити, що tvOS 13 зіграє величезну роль у впровадженні Apple TV +, служби потокового відео від Apple.

Хочете спробувати найновіше програмне забезпечення для Apple TV, включаючи новий набір підводних заставки? Просто заходьте в Налаштування меню на вашому Apple TV, а потім натисніть Система> Оновлення програмного забезпечення і виберіть Перевірки оновлень. Він повинен знайти останню версію, після чого це скаже, і ви зможете натиснути Завантажте та встановіть щоб розпочати завантаження.

Останні повідомлення