iKeedo - це благодійна платформа, що підживлюється твітами від політичних ворогів.

соціальне надання благодійності конкурентний поворот ikeedo

Якщо ви коли-небудь виявляли ненависть до читання твітів політика або групи і хочете альтернативу, крім мовчки потискання кулаком вгору чи надсилання підлого @ відповіді, iKeedo - ідеальний спосіб спрямувати свою лють на конструктивну благодійність.

Айкідо, форма японської самооборони, зосереджується на думці, що ви використовуєте силу опонента проти нього. Розробники програми iKeedo, програми для соціальних програм, пам’ятали про це, коли придумували свій унікальний формат добровільного обіцянки - люди, які використовують iKeedo, роблять пожертви благодійним організаціям на основі поведінки соціальних мереж ідеологічно протилежних організацій. Так, наприклад, для першої кампанії iKeedo, кожного разу, коли Національна стрілецька організація твітує, користувачі жертвуватимуть гроші на обрану ними благодійну благодійну організацію.

Коли ви берете на себе зобов’язання iKeedo, ви можете встановити суму грошей, яку ви хочете пожертвувати за твіт, а потім встановити обмеження на суму грошей, яку ви хочете пожертвувати. Таким чином, ви могли б пожертвувати долар Центру Брейді для запобігання насильству з боку зброї кожного разу, коли NRA твітує, поки ви не дасте 20 доларів. Ваші гроші надсилаються за допомогою PayPal, і iKeedo не робить скорочення, тому вся застава надходить туди, де ви цього хочете. Зараз організація просто використовує твіти, але Facebook та Instagram можуть увійти в цю суміш у майбутньому.

Творців iKeedo надихнуло те, як причини можуть набирати обертів у соціальних мережах. Співзасновник Девід Ернандес каже, що компанія зосереджена на побудові платформи прямо зараз і на "гейміфікуючих благодійних акціях". Вони не отримали відповіді від НАП щодо дебютної кампанії, але, можливо, отримають у майбутньому; iKeedo не планує закінчувати кампанію. “На жаль, діалог та дискусії щодо насильства над зброєю є вічнозеленими: це тема, якої не видно на фінішній прямій. Навіть коли нові закони будуть розглянуті та прийняті, дебати продовжуватимуться », - зазначає Гернадес. «Ми буквально виходимо з м’якого запуску, тому наш безпосередній успіх вимірюється позитивними відгуками та участю. Наш кінцевий успіх вимірюватиметься чистими новими пожертвами, які ми зможемо отримати від імені таких гідних справ, як "Кампанія Брейді" та "Мами вимагають дії для відчуття зброї в Америці"

Як ліберал із серцем кривавішим за ту сцену з душем Керрі, Я вважаю ідеологічний нахил iKeedo правильним - і, звичайно, це дуже ситний спосіб пожертвувати гроші як засіб, що спрямовує обурення на щось продуктивне. Але, звичайно ж, є один елемент iKeedo, який буде не для всіх: він зухвало прихильний. Ціла напруга "ми проти них" - це те, що додаток живить.

В ідеальному світі iKeedo був би колосальною невдачею, яку висміювали прихильні політики, коли вони натирали ноги по проходу і вводили в хоробрий новий світ несектантського, непохитно толерантного політичного життя, Сари Пейлін і Річарда Блюменталя, що зшивають ковдру дружби щоб відсвяткувати свої численні компроміси, Fox News закрили вікна, члени чаювання та безбожні прихильники соціалізованої медицини пікнікували солодким хлібом порозуміння.

Але не так працює світ, і хоча нахабний iKeedo "використовує твіти вашого політичного ворога, щоб підсилити ваше бажання пожертвувати на благодійні фонди, які відповідають вашій політичній приналежності", це не зовсім пом'якшує ідеологічну напруженість, це може бути потужним способом спонукати людей робити пожертви організаціям, про які вони дбають. Щось особливо приємне в пожертвуванні на справу, про яку ви дбаєте, відчуваючи, ніби ви перекручуєте людей, які виступають проти цієї справи.

Останні повідомлення