Як продавати на Amazon.com

як продати на копії Amazon -

Якщо перейти до Craigslist, існує менш схематичний спосіб продавати речі в Інтернеті, і це називається Amazon. Ви знаєте Amazon, маленьку компанію, здатну передбачити майбутнє і в даний час готується до доставки на основі безпілотників? Як і в усьому, продажі через Amazon мають різні переваги та недоліки, на відміну від сайтів з обмеженими можливостями, таких як Craigslist та аукціонний eBay. Незважаючи на те, що eBay та Amazon мають схожий вибір продуктів - який включає майже все - eBay більше підходить для колекціонування та унікальних предметів, які важко знайти деінде. Можливо, важче знайти конкретні предмети за допомогою Craigslist, такі як певні записи чи фільми, але він залишається найкращим варіантом для того, щоб підібрати той шикарний килим, обшитий хутром, або міні-холодильник General Electric (усім потрібен один?).

На відміну від Craigslist, eBay та інших роздрібних торговців б / в, Amazon пропонує встановлену ціну на будь-який товар. Бартер а-ля Craigslist не є можливим для роздрібного магазину в Сіетлі, і ціна товару не коливається залежно від кількості людей, які борються за нього, як і на eBay. Це приємна пільга, оскільки вона гарантує встановлену суму грошей за товар, однак, залежно від того, наскільки висока ціна встановлена, вона також може перешкодити людям придбати згаданий предмет. Більше того, цінові варіанти Amazon далеко не такі надійні, як для таких сайтів, як eBay. Наприклад, останній дозволяє покупцям використовувати на додаток до PayPal кредитні та дебетові картки, тоді як Amazon має справу виключно з кредитними, дебетовими та подарунковими картками. Очевидно, що ані Amazon, ані eBay не приймають грошові платежі - або будь-який інший тип "оборотних" платежів, як це робить Craigslist.

Однак Amazon дозволяє вам відмовитись від прямої взаємодії покупця. Усі транзакції здійснюються безпосередньо через веб-сайт, тому немає потреби турбуватися про те, що хтось залишить вам жахливі відгуки продавця або доведеться влаштовувати публічні зустрічі на стоянці вашого місцевого Safeway. Це більш безпечне рішення, яке гарантує ваші гроші, якщо ви не проти зайнятися доставкою та обробкою. Якщо ви шукаєте ефективний спосіб продажу в Інтернеті, читайте далі, щоб дізнатись, як створити обліковий запис у Amazon. Якщо вас більше цікавлять інші шляхи продажу, ознайомтеся з нашими посібниками про те, як продавати на Craigslist та як продавати на eBay.

Налаштування

Перш за все, вам потрібен рахунок продавця Amazon, щоб продати що-небудь на сайті.

Крок 1 - Якщо у вас вже немає облікового запису Amazon, створіть ім’я користувача та пароль. Тоді вирішіть, чи хочете ви бути професіоналом чи приватним продавцем. Індивідуальний план найкращий для тих, хто має намір продати лише кілька предметів, тоді як професійний план - для тих, хто продає оптом. Індивідуальний план повністю безкоштовний, але професійний план передбачає щомісячну абонплату в розмірі 40 доларів США, оскільки професійні продавці, як правило, продають більший обсяг. Для більшості користувачів має бути достатньо індивідуального облікового запису, адже не всім потрібен доступ до функцій API Amazon та каналів управління запасами.

Крок 2 Додайте дані кредитної картки для безперебійної транзакції. До вашого рахунку буде стягнено плату в розмірі 4 долари, поки Amazon підтверджує картку у відповідному банку, але після підтвердження гроші повернуть. Єдиний інший раз, коли з картки стягуватиметься плата, - це якщо Amazon виявить, що ви не здійснили обмін, тим самим утримуючи можливих шахраїв.

Інформація про кредитну картку Amazon

Крок 3 - Додайте інформацію про продавця із зазначенням бажаного відображуваного імені, відповідної адреси та іншої відповідної інформації, необхідної для дійсної транзакції.

Інформація про продавця Amazon

Крок 4 - Перевірте зазначену інформацію. Спочатку введіть свій номер телефону та натисніть жовтий Зателефонуй мені заразкнопку. Незабаром ви отримаєте дзвінок від Amazon, і, коли з’явиться відповідний запит, введіть PIN-код, який з’явиться на екрані вашого телефону перед тим, як відмовитись. Після завершення на комп’ютері ви побачите повідомлення про підтвердження, що готові розпочати продаж на Amazon.

Підтвердження особи Amazon

Створіть список

Тепер, коли ви отримали інформацію про свій рахунок в квадраті, настав час написати список для товару, який ви намагаєтеся продати.

Крок 1 - Шукайте товар, який хочете продати. Існує незмінно великий обсяг товарів, які розміщуються та продаються, враховуючи величезну кількість продавців Amazon, які використовують веб-сайт, тому переконайтеся, що ваш конкретний набірЗолоті дівчата ще не заповнений до кінця. Функції Amazon подібні до більшості підприємств роздрібної торгівлі, що використовуються, тобто коріння полягає в економіці попиту та пропозиції. Чим більше доступних пропозицій одного конкретного товару, тим нижчою буде ціна, що вимагається.

Amazon Додайте товар на продаж

Крок 2 - Після цього Amazon надасть вам список елементів, що відповідають вашому конкретному пошуковому запиту. Якщо товар, який ви хочете продати, потрапляє до списку, натисніть жовтий Продати своєв правій частині сторінки. Якщо ні, виберіть Створіть новий продукт варіант угорі та створіть власний перелік товарів, виходячи із особливостей товару.

список подібних товарів, що продаються на AmazonКрок 3 - Коли ви вибрали товар, який продаєте, або створили нову категорію, настав час визначити деталі. Заповніть аркуш деталей товару правильною інформацією, забезпечивши чесну відповідь, коли ви виберете відповідну умову для товару, який продаєте. Будьте чесними із собою, ті яскраво-помаранчеві Nike Air Max слід вважати "Б / у-добре", а не "б-в-дуже добре". Якщо ви вибрали продукт, який уже існує на сайті, фотографії та описи товарів автоматично будуть включені до списку товарів.

Детальна інформація про товар на Amazon

Крок 4 - Виберіть ціну. Робочий аркуш запропонує найнижчу ціну, доступну для вашого товару. Ви можете вибрати відповідність зазначеній ціні або заповнити власну. Як правило, найкраще вибирати ціну, нижчу за ціну, що стосується вже перелічених предметів тієї ж природи, оскільки це збільшить ваші шанси переоцінити конкуренцію і згодом висадити покупця.

Список Amazon: вибір ціниКрок 5 - Зверніть увагу на необхідні збори за обробку. Індивідуальні продавці повинні платити реферальний збір, який коливається приблизно від 6 до 25 відсотків, разом із 99-відсотковою платою за товар. Останнє відмовляється від професійних продавців.

Список Amazon: Варіанти доставкиКрок 6 - Після того, як ваш список буде правильно заповнений, натисніть наГотово кнопку і спостерігайте, як ваш товар оживає. Точний час обробки може відрізнятися, тому не хвилюйтеся, щоб ваш список з’явився на Amazon за 15 або 20 хвилин. Крім того, ви завжди можете повернутися назад і відредагувати будь-яку частину списку своїх товарів на сторінці продавця на вкладці Керування.

Список продуктів Amazon

Крок 7 - Ви отримаєте електронне повідомлення від Amazon із відповідними інструкціями щодо доставки та етикеткою для друку, як тільки покупець придбає та належним чином оплатить ваш товар. Це так просто - і все без фактичної взаємодії людини. Розгляньмо це на ще одне диво сучасних технологій.

Що ви думаєте про наш путівник про те, як продавати на Amazon? Досить прямо, так? Як завжди, повідомте нам у коментарях нижче, якщо у вас є питання.

Останні повідомлення