Трейлер "Persona 5" пояснює, як гейміфікувати відносини

Atlus продемонстрував численні повсякденні заходи та побічні квести, представлені в майбутній рольовій гріПерсона 5 у нещодавно випущеному трейлері, який показує, що гравці можуть підвищити свою статистику та отримати доступ до нових можливостей, зв’язавшись з ігровими персонажами. Новий трейлер також пропонує швидкий погляд на Персона 5‘S англомовна локалізація.

На жаль, зараз Atlus оголосив, що випуск гри відкладено до квітня 2016 року.

Як і попередні записи в серії, Персона 5 кидає виклик гравцям збалансувати соціальний календар старшокласника між походами через потойбічне царство, наповнене небезпечними істотами. Гравці хочуть утримувати близьких друзів протягом усього часу, оскільки налагодження стосунків надаватиме доступ до потужних магічних персон, серед інших пільг.

Подібно до системи Social Link у Персона 3 і 4, Персона 5Механік співробітництва видає бонуси, коли головний герой покращує свої стосунки зі своїми друзями та однокласниками. Гравці також можуть продовжувати стосунки зі своїми членами партії, відкриваючи нові тактики та здібності для використання в бою, а також стійкі пасивні бонуси.

Трейлер показує, що гравці можуть брати участь у ряді додаткових дій, щоб покращити статистику свого персонажа поза боєм. Протягом тривалого пошуку гри, Персона 5Головний герой може стати офіціантом, який працює за сумісництвом, або бариста, щоб заробити додаткові гроші, тоді як ресторани, кінотеатри, клітини для ватин та місця для риболовлі пропонують додаткові шанси на самовдосконалення.

Конкретні побічні квести також відкривають нові варіанти розмов для друзів та товаришів, і гравці повинні ретельно підбирати слова, щоб досягти позитивного результату. Як і в попередніх іграх серії Persona, висловлювання чогось нестандартного може дратувати або ображати оточуючих вас, а відкинуті знайомі можуть створити ланцюжок ненавмисних наслідків, які відображаються в послідовності боїв та досліджень гри.

Випущений у Японії для PlayStation 4 та PS3 у вересні, Персона 5 на жаль, було відкладено до 4 квітня, майже на два місяці пізніше, ніж передбачалося вихідним датою запуску - 14 лютого 2017 р. Atlus оголосив про затримку в прямому ефірі, але не хвилюйся - видавець намагається підсолодити угоду пара халяв. Спочатку з’явиться англійська версія гри зЯпонські вокальні варіанти. А по-друге, Атлус дарує безкоштовну Персона 5 Тема PS4, але лише на 24 години, тому вам доведеться діяти швидко.

Оновлено 17-17-2016 Лулу Чанг: Додані новини про затримку випуску Persona 5 у США

Останні повідомлення