Як зберегти ваші відео Vine, перш ніж вони назавжди зникнуть

як завантажити виноградне відео зростання -З 2012 по 2016 рік Vine була однією з найгарячіших платформ соціальних медіа під сонцем, розміщуючи понад 40 мільйонів коротких відео від понад 200 мільйонів користувачів, перш ніж Twitter вирішив припинити роботу в жовтні. Зірки-самоучки Vines наслідували формат YouTube, потрапляючи в стратосферу соціальних мереж, поєднуючи легкість, стислість та креативність.

Більшість відео про Vines, проте, не надходили від відомих зірок. Багато людей завантажували свої власні відео, щоб ділитися з друзями, і ці самі люди могли замислюватися над тим, що станеться з усім їхнім вмістом, тепер, коли послуга вимикається. На щастя, Twitter заявив, що відео Vine залишатимуться доступними на веб-сайті в архівних цілях, тому користувачі все одно матимуть до них доступ. Однак користувачі повинні швидше випереджати гру, а зберегти свої відео, якщо Twitter передумає. Ось наш швидкий і брудний посібник з порятунку Ваших лоз.

Завантажте Vines на свій мобільний пристрій

Багато користувачів Vine, мабуть, настільки ж комфортні на своєму смартфоні, як і на комп’ютері, якщо не більше. Завантажуючи Vines безпосередньо на мобільний пристрій, як правило, не надає вам стільки варіантів (з точки зору якості відео та розміру файлу), скільки ваш комп’ютер, це залишається швидкою, простою та життєздатною стратегією збереження Vines на ходу.

Користувачі Apple Video Downloader для Vine ($ 1)

vine-downloader-ios

Цей акуратний додаток збереже відео Vine безпосередньо на камеру для зручного перегляду. Користувачі можуть переглядати свій канал Vine у ​​програмі, де вони можуть вибрати Vine та вибрати Зберегти в рулоні камери. Ви також можете завантажувати відео безпосередньо з приватних повідомлень, а додаток також надає функцію пошуку. На жаль, він не пропонує жодних варіантів з точки зору розміру або якості завантаження, тобто ви можете швидко заповнити пам’ять телефонів зернистими відами.

Завантажити зараз із:

iTunes

Користувачі Android vDownloadr (безкоштовно)

vdownloadr-android

Доречно названий vDownloadr - це простий і безкоштовний додаток, що дозволяє користувачам Android завантажувати відео Vine на свої пристрої. Спочатку скопіюйте посилання на Vine, який ви хочете, а потім вставте посилання в текстове поле у ​​верхній частині екрана vDownloadr. Далі виберіть Поділитися з та виберіть у спливаючому меню значок vDownloadr. Потім програма запропонує вибрати місце завантаження, яке ми пропонуємо вибрати Внутрішня пам’ять після цього відео збережеться у вашому пристрої для подальшого перегляду. Додаток не включає жодних варіантів завантаження для різної роздільної здатності або розміру файлів, тому ви хочете стежити за тим, щоб телефони залишали вільний простір для зберігання.

Завантажити зараз із:

Google Play Store

Завантажте Vines на свій комп’ютер

Існують десятки веб-сайтів, створених для завантаження відео з Інтернету, а декілька присвячено користувачам Vine. Ми вибрали декілька, які, на нашу думку, є найкращими чи найзручнішими варіантами порятунку ваших дорогоцінних лоз від повільної, але неминучої загибелі. Крім того, вони абсолютно безкоштовні.

Примітка редактора. Деякі з цих веб-сайтів під час першого доступу до них з’являтимуть небажану рекламу чи сайти з шкідливим програмним забезпеченням. Не забудьте вийти з цих сторінок, щоб уникнути завантаження небажаного програмного забезпечення.

Виноградна колода

виноградником

Vine Deck - це настільки просто, наскільки це можливо. Скопіюйте посилання на Vine, який ви хочете завантажити, це робиться, натискаючи три крапки у верхньому правому куті відео Vine, вибираючи Переглянути сторінку повідомлення, і скопіювавши URL-адресу з адресного рядка, потім вставте її в рядок завантаження Vine Decks і натисніть Іди. Ваша лоза повинна з'явитися з Завантажити кнопку під ним. Натиснувши цю кнопку, або клацніть правою кнопкою миші на відео та виберіть Зберегти відео як, підкаже завантаження. Це воно! На жаль, як і вищезазначені мобільні програми, Vine Deck не пропонує вам будь-яких варіантів завантаження відео з різною роздільною здатністю чи розміром файлу.

ClipConverter

кліп-конвертер

ClipConverter, наш веб-сайт для завантаження відео з YouTube, трохи більше задіяний, ніж Vine Deck, але з цим варто клопоту. Знову ж таки, ви захочете скопіювати посилання на Vine, який ви хочете (докладніше див. Розділ вище), і вставити його в текстове поле ClipConverters. Після закінчення натисніть Продовжуйте і через кілька хвилин вам буде запропоновано набір варіантів завантаження. Різні розміри файлів відображають різні якості відео; вибравши більший розмір файлу, ви завантажите версію Vine з більш високою роздільною здатністю. Ви також можете вирішити, який тип файлу ви хочете, хоча більшість користувачів хочуть вибрати MP4 для цілей сумісності. Вибравши відповідний розмір та тип файлу, натисніть Почніть!, і перетворення розпочнеться. Як тільки він зупиниться, вам буде запропоновано завантажити новий файл Vine.

Інші варіанти

Як уже згадувалося, Vine Deck та ClipConverter - це не єдині варіанти завантаження Vines. Такі сайти, як Vinedownloader та Vine Video Download, надають таку ж бездоганну послугу завантаження, як і Vine Deck, і вас не можуть звинуватити в тому, що ви використовуєте один із них. Подібним чином SaveFrom пропонує безліч варіантів завантаження, як і ClipConverter. Знову ж таки, це просто питання особистих переваг.

Існують також інші мобільні програми, присвячені завантаженню відео Vine, такі як VineTV для iOS та Vine Saver для Android. Не переживайте лише те, що ми перерахували вище, знайдіть потрібну вам програму та запускайте з нею!

Twitter також працює над інструментом експорту, який може зробити процес ще простішим, але поки цього не станеться (добре оновіть цю сторінку, коли це станеться), дотримуйтесь наших інструкцій. Незалежно від того, яку послугу ви використовуєте, будьте спокійні, знаючи, що ваша весела колекція Vine тепер готова витримати випробування часом. Ну, принаймні, поки не отримаєте новий телефон чи комп’ютер.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found