Перегляньте на Fast Lane: Корисні поради для покращення швидкості Інтернету

Як поліпшити швидкість Інтернету швидкість комп'ютера тестуванняШвидкість вашого Інтернету вмирає на градуси? Ваші завантаження та завантаження просто не відповідають вашим очікуванням? Вам здається, що ви заздрите швидкості Інтернету на роботі чи в будинку друга? Тоді пора пришвидшити свій Інтернет! Багато змінних можуть впливати на швидкість Інтернету, але ми поговоримо про загальних винуватців та кроки, які ви можете зробити для покращення швидкості.

Дізнайтеся, за що платите (і змініть)

armpannawat / 123RF armpannawat / 123RF

По-перше, важливо переконатися, що ви отримуєте швидкість Інтернету, за яку платите. Почніть з тестування швидкості на своїх пристроях. Не проходьте лише один тест; візьміть кілька протягом дня (бажано як у вихідні, так і в робочі дні, просто для хорошої вибірки). Порівняйте їх, і ви повинні отримати хороший номер Мбіт / с для початку.

Тепер перейдіть на веб-сайт свого провайдера (постачальника послуг Інтернету) і перевірте свій конкретний пакет тарифів на Інтернет на цьому сайті. Майже кожен Інтернет-провайдер має вказану швидкість Інтернету для певних пакетів. Цей показник не гарантується - і є багато застережень щодо того, що він є верхньою межею того, що ви можете очікувати тощо, - але це хороший вихідний пункт. Якщо результати тесту на швидкість шалено відрізняються від вказаної швидкості, у вас є проблема. Хоча ви можете спочатку спробувати деякі інші поради з нашого списку, це знак, щоб зателефонувати своєму провайдеру та спробувати покращити свою швидкість. Ось декілька кроків, які потрібно спробувати під час встановлення контакту.

Перевірте штрафи за дані: Деякі постачальники послуг Інтернету намагаються зменшити пропускну здатність, і хоча у нас тут немає часу на цілі суперечки, це в основному уповільнює роботу вашого Інтернету, тому провайдери можуть економити гроші, особливо після того, як ви натиснете певні обмеження використання даних. Дротування часто невидиме, тому у вас може бути попередження про те, що це відбувається. Якщо в минулому, як відомо, ваш провайдер сповільнював роботу Інтернету, і ви підозрюєте, що це відбувається тут, настав час змінити постачальника послуг.

Запитайте про будь-які місцеві проблеми: Проблеми з технічним обслуговуванням та місцеві проблеми можуть спричинити проблеми з Інтернетом у вашому районі. Запитайте, чи щось не так, і коли проблема буде вирішена.

Придбайте новий пакет: Якщо ваші швидкості в Інтернеті відповідають заявленим очікуванням, ви завжди можете розглянути можливість досягнення кращого пакета та швидкості. Зателефонуйте і поясніть свою проблему, і ви також можете отримати короткострокову знижку!

Перейдіть на клітковину: Якщо ви ще не користуєтеся оптоволоконною мережею, подивіться, чи зможете ви змінити швидкість Інтернету. Більшість великих Інтернет-провайдерів пропонують певну форму волоконного з'єднання або пакети, які використовують певні волоконні лінії для підвищення швидкості. Verizon має FiOS. AT&T має U-Verse та Fiber. Іншими словами, існує безліч варіантів, і оптоволоконний Інтернет майже напевно подбає про будь-які проблеми зі швидкістю, які у вас виникли.

Оновіть ці речі

Багато разів повільна швидкість Інтернету - особливо уповільнення, які траплялися протягом останніх місяців - спричинені відсутністю необхідних оновлень ваших пристроїв, які можуть працювати зі старими, повільнішими прошивками. Ми отримали список речей, які слід спробувати оновити, щоб покращити швидкість (і безпеку).

  • Інтернет-браузери: Багато веб-переглядачів автоматично оновлюються в наші дні, але, можливо, вам все одно доведеться перезапустити або ще раз перевірити, чи оновлення завантажилося. Якщо ви бачите, що оновлення доступне, використовуйте його!
  • Маршрутизатори: Бездротові маршрутизатори також регулярно отримують оновлення мікропрограми, про що багато рідкісних користувачів мережі рідко розглядають. Кожен процес оновлення маршрутизатора дещо відрізняється, але вам потрібно перейти на потрібну сторінку оновлення маршрутизатора та переконатися, що застосовано нові оновлення. Ось як ви це робите з маршрутизаторами Netgear. Інші марки мають подібні кроки.
  • Операційні системи: Якщо у вас не ввімкнено автоматичне оновлення для вашої ОС, перевірте, чи не готові важливі оновлення. Не має значення, яку операційну систему ви використовуєте, оновлення можуть допомогти покращити продуктивність та пришвидшити роботу в Інтернеті.
  • Пристрої кінцевого використання: Оновлення також можуть бути доступними для телевізорів, ігрових приставок, телевізійних приставок та інших пристроїв. Якщо вони не були оновлені протягом деякого часу, це може сповільнити швидкість з'єднання.

Погляньте на фонові завантаження / операції

Марк Коппок / Цифрові тренди Марк Коппок / Цифрові тренди

Багато операційних систем приховують фонові завантаження та програми, які можуть поглинати пропускну здатність та сповільнювати вашу діяльність в Інтернеті, особливо якщо у вас багато активних програм та процесів, що відбуваються одночасно. Ось чому розумно періодично переглядати, які саме фонові процеси активні, і позбуватися тих, кого ви не впізнаєте або потрібні для пришвидшення роботи в Інтернеті.

На Mac ви можете скористатися Activity Monitor, щоб уважніше ознайомитись. У Windows 10 ви можете використовувати диспетчер завдань. Не дозволяйте будь-яким прихованим заходам відключати швидкість вашого Інтернету!

Використовуйте рекомендовані конфігурації маршрутизатора

TP-Link AC1200 Gigabit Wireless Wi-Fi Router

Конфігурація маршрутизатора - загальний термін для призначення правильних імен, адрес та налаштувань маршрутизатору для найкращої роботи. Якщо ви помітили, що ваш Інтернет стає особливо повільним, коли ви використовуєте Wi-Fi, варто перевірити свої конфігурації.

Проблема полягає в тому, що “рекомендована” конфігурація може змінюватися залежно від платформи чи послуг, якими ви користуєтесь. Ось порада Apple щодо конфігурацій для її ОС. Ось що має сказати Oracle. І ось кілька порад щодо маршрутизаторів Linksys. Ви зрозуміли ідею. Найкраще переглянути рекомендації для вашого окремого маршрутизатора або бажаної платформи та переконатися, що всі налаштування збігаються.

Поліпшити прийом

Домашня Wi-Fi система

Якщо втрата швидкості в Інтернеті виглядає безпосередньо пов’язаною з тим, наскільки близько ви знаходитесь до маршрутизатора, можливо, у вас є проблеми з прийомом. У цьому випадку у вас є три варіанти.

  • Придбати новий маршрутизатор: Маршрутизатори з додатковими антенами або багатокомпонентним маршрутизатором можуть допомогти вирішити мертві зони. Нова технологія маршрутизатора також може допомогти покращити прийом.
  • Позбудьтесь перешкод: Видаліть конкуруючі частоти та перемістіть маршрутизатор у більш відкриту область.
  • Використовуйте підсилювач сигналу: Існує ряд підсилювачів сигналу, які можна використовувати для посилення охоплення та потужності маршрутизатора. Зазвичай вони дешевші, ніж придбання абсолютно нового маршрутизатора.

Використовуйте двосмугові рішення

Багато новіших маршрутизаторів є двосмуговими, що означає, що вони працюють як на частотах 2,4 ГГц, так і на 5,0 ГГц. Варіант 2.4 має подальший охоплення, але діапазон 5.0 використовується не стільки пристроями, тому перемикання деяких ваших пристроїв на діапазон 5.0 може допомогти прояснити проблеми зі швидкістю та прийомом. Деякі розумні маршрутизатори вирішують це завдання автоматично, але деякі введення вручну завжди зручні.

Останні повідомлення