Як „Gran Turismo Sport“ робить автомобілі чудовими з HDR

Попередня Наступна 1 з 12 як Gran Turismo Sport робить автомобілі дивовижними з екраном HDR GTS Bmw M4 Coupe 2014 01як Gran Turismo Sport робить автомобілі дивовижними з екраном HDR GTS Bmw M4 Coupe 2014 02як Gran Turismo Sport робить автомобілі дивовижними з екраном hdr gts bmw m4 coupe 2014 03як Gran Turismo Sport робить автомобілі чудовими з екраном HDR GTS Honda Nsx 2017 01як Gran Turismo Sport робить автомобілі дивовижними з екраном hdr gts honda nsx 2017 03як Gran Turismo Sport робить автомобілі дивовижними з екраном hdr gts mercedes benz a 45 amg 4matic 2013 01як Gran Turismo Sport робить автомобілі дивовижними з екраном hdr gts mercedes benz a 45 amg 4matic 2013 03як Gran Turismo Sport робить автомобілі дивовижними з екраном hdr gts dodge charger srt hellcat 2015 02як Gran Turismo Sport робить автомобілі дивовижними з екраном hdr gts dodge charger srt hellcat 2015 03як Gran Turismo Sport робить автомобілі дивовижними з екраном HDR gts audi r18 tdi team joest 2011 01як Gran Turismo Sport робить автомобілі дивовижними з екраном HDR gts audi r18 tdi team joest 2011 03як Gran Turismo Sport робить автомобілі дивовижними з екраном hdr gts mitsubishi lancer evolution фінальне видання gr3 02

Ваш телевізор підводив вас, шанувальники гоночних ігор.

Ви використовували кольоровий формат, відомий як стандартний RGB, і він не зовсім здатний моделювати всі кольори, які здатне бачити людське око. Незалежно від того, наскільки близько розробник Gran Turismo Серія, Polyphony Digital, представила реальні автомобілі, які з’являються в його симуляторі водіння, вони ніколи не були досконалими - деякі кольори просто перевищували можливості технологій.

«Понад 10 відсотків автомобілів у реальному світі, які були включені в систему Gran Turismo в минулому насправді були поза кольоровим діапазоном sRGB, з яким телевізори були сумісні », - сказав Gran Turismo Продюсер Казунорі Ямаучі на початку цього місяця в Sony PlayStation Experience.

Це зміниться у 2017 році Gran Turismo Sport, Пояснив Ямаучі під час технічного брифінгу в PlayStation Experience. Сьогодні PlayStation 4 та PlayStation 4 Pro підтримують високий динамічний діапазон (HDR), збільшуючи діапазон корисних кольорів на зображенні та «широку кольорову гаму», що збільшує кількість кольорів, які може створювати екран. У поєднанні ці нові технології створюють набагато реалістичнішу графіку, що дозволяє фотографам, відеооператорам та дизайнерам ігор відтворити навіть звичайні зображення в абсолютно новому світлі.

Найпростіший приклад того, як працює HDR і широкий колір - це зображення заходу сонця. Як правило, у стандартному наборі кольорів менше, а контраст між ними менший. Екран не може дуже добре відображати тонкі зміни кольорів та яскравості, і він застряг, надаючи менший набір кольорів. HDR і широкі кольори дозволяють побачити більш тонкі варіації кольорів (скажімо, в помаранчевих відтінках на заході сонця) і надають дисплею більше можливостей для кольорів загалом. Це набагато легше показати, ніж розповісти.

Іншими словами: Gran Turismo Sport буде навіть гарнішим, ніж очікує більшість гравців.

Вивчення та створення нової технології

Ямаучі сказав, що Поліфонія прагнула взяти Gran Turismo Sport в HDR і широкий колір, оскільки розробник почав працювати над грою три роки тому. Для цього Поліфонії довелося робити реальні зображення у форматі HDR та широких кольорах, щоб відтворити їх. Це не звучить так божевільно, за винятком того, що в той час вони в'їжджали на безпрецедентну територію.

"Три роки тому, коли ми почали розробляти Gran Turismo Sport, насправді ніде у світі не було зображень HDR".

“Світ HDR - це те, до чого більша частина світу не заходила. Це справді невизначена територія ". - сказав Ямаучі. “Три роки тому, коли ми почали розвиватися Gran Turismo Sport, насправді ніде у світі не було зображень HDR ".

Але команді «Поліфонія» все-таки потрібен був спосіб відтворити наш світ у HDR та широких кольорах, тому вона взялася за пошук способу це зробити.

"Щоб зробити гру сумісною з HDR, нам довелося почати з розробки камери, яка може насправді захоплювати світ у форматі HDR", - сказав він. "Як результат, ми в кінцевому підсумку розробили камеру, яка має динамічний діапазон у 100 разів більший за стандартну цифрову камеру сьогодні".

За допомогою нової камери команда змогла знімати зображення автомобілів в умовах, які показували їм, як вони хочуть Gran Turismo Sport дивитись. Вони взялися за розробку гри, щоб отримати таку візуальну вірність, і в значній мірі Поліфонія почала революцію в телевізійній та ігровій графіці.

Під час своєї презентації Ямаучі показав зображення з Gran Turismo Sport автомобілів від виробника McLaren, спочатку у sRGB, а потім у кольорових та HDR. У sRGB одне завдання фарби виглядало більш помаранчевим, але, перевернувши зображення HDR, воно було очевидно червоним. Те саме було з насиченими жовтими та апельсинами. У sRGB "Поліфонія" не мала іншого вибору, як заливати фактичні кольори автомобілів, які намагалася відтворити. Ямаучі сказав, що більшість кольорів, які McLaren використовує для своїх автомобілів, насправді виходять за межі діапазону sRGB - с Gran Turismo Sport, Поліфонія нарешті може показати їх такими, якими вони є насправді.

як Gran Turismo Sport робить автомобілі дивовижними з екраном hdr gts dodge charger srt hellcat 2015 02як Gran Turismo Sport робить автомобілі дивовижними з екраном hdr gts honda nsx 2017 03як Gran Turismo Sport робить автомобілі дивовижними з екраном hdr gts dodge charger srt hellcat 2015 03як Gran Turismo Sport робить автомобілі дивовижними з екраном hdr gts honda nsx 2017 01

Там, де HDR справді блищить, - це освітлення. Більша частина презентації Ямаучі була присвячена тому, щоб показати, як Gran Turismo Sport обробляє світло в різних погодних умовах. Драматичні зображення, які використовують багато світла і контрасту, наприклад, захід сонця, виглядають чудово, але витонченіші речі, наприклад, як виглядають машини, коли вони проїжджають через різні умови освітлення під час руху по доріжці, також отримують переваги від HDR, щоб краще наблизити те, що ви d побачити, чи спостерігали ви справжню гонку.

Вся справа в тому, щоб отримати більший діапазон інтенсивності світла або яскравості. На стандартних телевізорах діапазон освітленості екрану сягав приблизно 100 "ніт", - пояснив Ямаучі. - Ніт - це одиниця виміру інтенсивності світла. Навпаки, кінотеатри Blu-Ray та кінотеатри HDR працюють приблизно в 1000 ніт. Телевізор, використаний у його презентації, мав діапазон близько 1500 ніт.

"Щоб зробити гру сумісною з HDR, нам довелося почати з розробки камери, яка насправді може захопити світ у форматі HDR".

Gran Turismo Sport, Сказав Ямаучі, підтримуватиме діапазон до 10000 ніт, що набагато перевищує те, що може обробляти навіть майбутній урожай телевізорів - Поліфонія повинна чекати, поки телевізійні технології наздоженуть.

Хоча здатність PS4 Pro виводити до роздільної здатності до 4K, безсумнівно, покращує візуальну вірність гри, проте реалізм, запропонований HDR, здається, має найбільше значення. Тим не менш, поєднання всіх цих технологічних можливостей - це те, що створює найкращу можливу картину, і це можливо лише на PS4 Pro.

"На сьогоднішній день світ 4K 60-FPS HDR та широкі кольори - це те, що доступно лише на PS4 Pro", - сказав він. «Це те, що можна побачити лише на ігровій приставці. Тож пакетні засоби масової інформації, до яких ви звикли сьогодні, кінотеатри та телевізійні засоби масової інформації, вони ще деякий час не збираються досягти цього рівня ".

Не відстаючи від PS4 Pro

Хороша новина полягає в тому, що навіть якщо ви не власник PS4 Pro, ви все одно можете скористатися деякими з них Gran Turismo SportВізуальні можливості. HDR та широкі кольори вимагають нових телевізорів високого класу, щоб насолоджуватися ними, але оновлення Sony, що додає підтримку HDR на всі консолі PlayStation 4, означає, що навіть старі PS4 сумісні з технологією. Вам не потрібен PS4 Pro, щоб насолоджуватися деякими удосконаленнями Gran Turismo Sport має запропонувати, якщо у вас є телевізор.

Під час демонстрації Ямаучі продемонстрував пряме порівняння між ними Gran Turismo Sport працює на стандартному телевізорі RGB, не HDR, а гра працює на наборі, що підтримує HDR та широкі кольори. І хоча однозначно було покращення, слід зазначити, що стандартна версія Gran Turismo Sport теж шукає.

як Gran Turismo Sport робить автомобілі дивовижними з екраном hdr gts mercedes benz a 45 amg 4matic 2013 01як Gran Turismo Sport робить автомобілі дивовижними з екраном hdr gts mercedes benz a 45 amg 4matic 2013 03

Однак візуальні вдосконалення та вся робота, необхідна для їх створення, допомагають Polyphony досягти загальної мети: відтворити справжнє відчуття водіння.

"Те, що ми робимо, насправді зовсім не змінилося з тих пір, як ми почали з першого Gran Turismo", - сказав Ямаучі. «Протягом 20 років ми завжди прагнемо досягти єдиної мети, а саме показати красиві машини, показати красиві ліхтарі, і ця мета не змінилася з першого Gran Turismo.

"Це потроху, але фізика водіння з роками вдосконалювалась, звуки також, а вираз світла покращувався. Але все-таки я не думаю, що ми дійшли до того моменту, коли ми справді можемо уявити, як весело їздити на машині. Але ви відчуваєте, що наближаєтесь набагато ближче, ніж ми будь-коли ".

Останні повідомлення